ant.sk/rems
mimoriadna akcia rems

REMS stojan Titan

Od 1 500.00 € bez DPH

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS stojan Titan

Robustný, obzvlášť stabilný vŕtací stojan k jadrovému vŕtaniu v železobetónu ai materiáloch do Ø 300 mm. 

Pre vysoké nároky. Vŕtacie stĺp zo 4-hranného presného oceľového profilu □ / 50 mm, pevného v ohybe a krute, spevneného za studena, s extra malými toleranciami, pre vedenie posuvových saní bez vibrácií. Plynule sklopný do 45 °, s rozdelením uhlov, s 2-násobnou oporou prostredníctvom nastaviteľných, jednodielnych oceľových vzpier, pre najvyššie posuvový tlak. Obzvlášť pevné, 3-stranné vedenie vŕtacieho stĺpu v základnej doske a 3-násobné krížovej upnutie, pre vysokú pevnosť a tuhosť pri kolmom vŕtania. 4 skrutky s okom na vyrovnanie nerovností podlahy alebo podkladu, pre presnú polohu. Mierka hĺbky vŕtania. Posuvovej sane sú všestranne vedené nastaviteľnými a predpätými  plastovými klznými ložiskami. Presný pohon posuvu zaručuje ľahké navŕtanie bez kmitania a presný posuv bez vibrácií počas vŕtania. Pre vysoký posuvový tlak a dlhú dobu životnosti vŕtacích koruniek. V posuvových saniach integrovaná vodováha pre presné zameranie vŕtacieho stojanu. Aretácia posuvových saní pre jedoduchá montáž vŕtacích koruniek a bezpečný transport. V krute pevná upínacia doska z tvárnej liatiny, odolávajúci opotrebovaniu. Rýchloupínacie zariadenia, na upnutie pohonných strojov s vhodnou pripojovacou doskou. Obzvlášť stabilný upínací  uholník, pevný v ohybe a krute, na upnutie pohonných strojov s upínacím krkom Ø 60 mm. Silu prenášajúci pohon s ozubeným hrebeňom s ergonomicky tvarovanou, na oboch stranách posuvových saní nasaditeľné Posuvové pákou. Široký ozubený hrebeň z ocele. Základná doska s drážkou pre tesniaci krúžok vákuového upevnenia. Vákuové upevnenie ako príslušenstvo. Vŕtacie stĺp s nastaviteľnou upínaciou hlavou k rozopretie vŕtacieho stojanu medzi stropom a podlahou alebo medzi dvoma stenami. Pojazdný vŕtací stojan pre ľahký transport. Hmotnosť 19,5 kg.

S náradím, zloženým z šesťhranného kľúča SW 6, jednostranného kľúče SW 19 a SW 30 a upínacie sady pre murivo a betón, zložené z 2 kusov rozperných kotiev M12 do muriva, 10 kusov narážacích kotiev M12 do betónu, usadzovacieho železa pre narážacie kotvy M12, závitové tyče s oblým závitom M12 × 65, rýchloupínacie matice, podložky, v kartóne. 

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha