ant.sk/rems
REMS akcia

REMS Jadrová vŕtačka Picus SR do Ø 250 mm

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS Jadrová vŕtačka Picus SR do Ø 250 mm

Výkonné, ľahko ovládateľné elektrické náradie k jadrovému vŕtanie v železobetónu, murive a ďalších materiáloch. Sa Speed​​-Regulation. Vŕtanie na sucho alebo s výplachom, ručne vedené alebo s vŕtacím stojanom. Pre inštalácie, kovovýrobu, priemysel.

Univerzálne použitie
Univerzálna pohonná jednotka k vŕtaniu do Ø 250 mm (železobetón do Ø 162 mm) na sucho alebo na mokro s výplachom, ručne vedeným alebo s vŕtacím stojanom. Všade použiteľná, v úzkych rohoch, pri stenách. Extrémne mnohostranná a výkonná, napr na vŕtanie do železobetónu, muriva a ďalších materiálov. Pre priechodky potrubných a káblových vedení, vzduchové kanály, skúšobné jadrové vrty.
 
Výhoda systému
Iba jeden druh univerzálnych diamantových vŕtacích koruniek pre všetky pohonné stroje REMS Picus a vhodné pohonné stroje iných výrobcov. Preto jednoduché, nákladovo výhodné skladovanie. Zámena nie je možná.
 
Konštrukcia
Kompaktné, ľahko ovládateľné pohonné stroje k jadrovému vŕtanie bez vibrácií, s pripojovacím závitom vŕtacie korunky UNC 1 ¼ vonkajším, G ½ vnútorným. Kompaktné, robustné, vhodné na stavby. Len 6,4 kg. Jednoduchá, rýchla práca, napr 200 mm v železobetóne Ø 62 mm len 3 min. Praxi plne vyhovujúce uzavretá rukoväť a protiopera pre ručne vedené vŕtanie. Upínací krk Ø 60 mm na upnutie pohonného stroja vo vŕtacom stojane. Zariadenie na prívod vody k vŕtanie na mokro,  s nastaviteľným uzatváracím ventilom, rýchlospojkou s možnou blokáciou prietoku vody a hadicovou prípojkou ½ ". Sacie rotor na odsávanie prachu pri vŕtaní na  sucho s prípojkou na bežné vysávače, ako príslušenstvo.
 
Pohon
Robustný, výkonný 2200 W univerzálny motor. Sledovanie teploty vinutia motora prostředctvím odporu PTC (Positive Temperature Coefficient) ako ochrana pred prehriatím. Stabilná, 2-stupňová prevodovka pracujúci bez údržby. Ochrana blokácie vďaka bezpečnostné klzné spojke. Dotykový spínač s aretáciou. Prívodný kábel s integrovaným osobným ochranným spínačom (PRCD). 
 
Speed-Regulation
Plynulá elektronická regulácia počtu otáčok pohonného stroja k správnej voľbe počtu otáčok podľa materiálu. Počet otáčok je plynule nastaviteľný nastavovacím kolieskom: 250 ¹ / min až 500 ¹ / min (1. stupeň) resp. 600 ¹ / min až 1200 ¹ / min (2. stupeň). K regulácii použitá tacho-otáčková elektronika udržiava zvolené otáčky konštantné aj pri zaťažení. Výhoda: Pre daný materiál a priemer vŕtacej korunky predvolená optimálnu rýchlosť vŕtania (počet otáčok pri zaťažení) zostane zachovaná počas celého procesu vŕtania. Pre najlepší vŕtací výkon a najvyššiu životnosť vŕtacích koruniek.
 
Multifunkčná elektronika
Multifunkčná elektronika s obmedzením rozbehového prúdu k jemnému plynulému rozbehu pre citlivé navŕtanie, automatickému obmedzenie otáčok na prázdno pre redukciu hluku a šetrnú ochranu motora, istenie proti preťaženiu a ochranu blokácie pre motor a prevody.
 
Univerzálne diamantové jadrové vŕtacie korunky
Univerzálne použiteľné na vŕtanie na sucho aj na mokro, ručne vedeným alebo s vŕtacím stojanom. Voliteľne REMS univerzálny diamantové jadrové vŕtacie korunky, induktívne spájkované, s možným opätovným osadením alebo REMS univerzálnyediamantové jadrové vŕtacie korunky LS, zvárané laserom, odolné proti vysokým teplotám. Pripojovací závit UNC 1 ¼ vnútorné. Vŕtacia hĺbka 420 mm. Špeciálne vyvinuté, vysoko kvalitné diamantové segmenty s vysokým podielom diamantu a špeciálnym spojivom, pre vynikajúci vŕtací výkon a obzvlášť vysokú dobu životnosti. Ideálne pre univerzálne nasadenie v železobetónu a murive. Adaptér pre použtí univerzálnych diamantových jadrových vŕtacích koruniek REMS vo vhodných pohonných strojoch iných výrobcov, ako príslušenstvo. Krúžok k ľahkému uvoľneniu korunky, pre jednoduché uvoľnenie diamantové jadrové vŕtacie korunky, ako príslušenstvo.
 
Vŕtacie stojany
Na výber dva vŕtacie stojany.

 

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In