ant.sk/rems

REMS stojan Simplex 2

  • REMS stojan Simplex 2
Prospekt
Katalóg
Manuál
Diely
Predvedenie
Názov Kód Obrázok Cena bez DPH Cena s DPH Množstvo
REMS stojan Simplex 2 183700 REMS stojan Simplex 2 820.00€ 984.00€
Balenie obsahuje: Stojan Simplex 2; šesťhranný kľúč SW 6; jednostranné kľúče SW 19 a SW 30; upínacie rozperné kotvy M12 (2ks); Narážacie kotvy N12 (10ks); závitové tyče s oblým závitom M12x65; rýchloupínacie matice, podložky, tvrdokovový vrták do kameňa Ø15 mm SDS-plus, balené v kartóne

REMS stojan Simplex 2

Robustný, ľahko ovládateľný vŕtací stojan k jadrovému vŕtaniu do Ø 200 mm. 

Vŕtacie stĺp zo 4-hranného presného oceľového profilu □ / 50 mm, pevného v ohybe a krute, spevneného za studena, s extra malými toleranciami, pre vedenie posuvových saní bez vibrácií. Vŕtacie stĺp vedený v stabilnej päte stojanu a 2-násobne zoskrutkované, pre vysokú pevnosť pri vŕtaní, päta stojanu z oceľového profilu. 4 nastavovacie skrutky na vyrovnanie nerovností podlahy alebo podkladu, pre presnú polohu. Upínací uholník na upnutie pohonných strojov s upínacim  krkom Ø 60 mm. Posuvovej sane sú všestranne vedené nastaviteľnými a predpätými plastovými klznými ložiskami. Presný pohon posuvu zaručuje jednoduché navŕtanie bez kmitania a presný posuv bez vibrácií počas vŕtania. Pre vysoký posuvový tlak a dlhú dobu životnosti vŕtacích koruniek. V posuvových saniach integrovaná vodováha pre presné zameranie vŕtacieho stojanu. aretácia posuvových saní pre jedoduchá montáž vŕtacích koruniek a bezpečný transport. Stabilný upínací uholník, pevný v ohybe a krute, na upnutie pohonných strojov s upínacím krkom Ø 60 mm. Silu prenášajúci pohon s ozubeným hrebeňom s ergonomicky tvarovanou, na oboch stranách posuvových saní nasaditeľné Posuvové pákou. Široký ozubený hrebeň z ocele. Hmotnosť 12 kg.

S náradím, zloženým z šesťhranného kľúča SW 6, jednostranného kľúče SW 19 a SW 30 a upínacie sady pre murivo a betón, zložené z 2 kusov rozperných kotiev M12 do muriva, 10 kusov narážacích kotiev M12 do betónu, usadzovacieho železa pre narážacie kotvy M12, závitové tyče s oblým závitom M12 × 65, rýchloupínacie matice, podložky, v kartóne.
 
Pre REMS Picus S1, REMS Picus S3, REMS Picus SR a iné výrobky.

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Recenzia

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré