ant.sk/rems
mimoriadna akcia rems

REMS Jadrová vŕtačka Picus S1 set simplex 2 do Ø 162 mm

Od 979.00 € bez DPH

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo
Potrebujete poradiť? 02/60103721

REMS Jadrová vŕtačka Picus S1 set simplex 2 do Ø 162 mm

Kompaktné, ľahko ovládateľné elektrické náradie na jadrové vŕtanie do železobetónu (do Ø 132 mm), muriva a ďalších materiálov (do Ø 162 mm). Vŕtanie na sucho alebo s výplachom, ručne vedené alebo s vŕtacím stojanom. Pre inštalácie, kovovýrobu, priemysel.

Výhoda systému
Iba jeden druh univerzálnych diamantových vŕtacích koruniek pre všetky pohonné stroje REMS Picus a vhodné pohonné stroje iných výrobcov. Preto jednoduché, nákladovo výhodné skladovanie. Zámena nie je možná.
 
Konštrukcia
Kompaktné, ľahko ovládateľné pohonné stroje na jadrové vŕtanie bez vibrácií, s pripojovacím závitom vŕtacie korunky UNC 1 ¼ vonkajším, G ½ vnútorným. Robustné, vhodné na stavby. Superľahké, len 5,2 kg. Jednoduchá, rýchla práca, napr 200 mm v železobetónu Ø 62 mm len 3 min. Praxi plne vyhovujúca uzavretá rukoväť a protiopěra pre ručne vedené vŕtanie. Upínací krk Ø 60 mm na upnutie pohonného stroja vo vŕtacím stojane. Zariadenie na prívod vody k vŕtanie na mokro, s nastaviteľným uzatváracím ventilom, rýchlospojkou s možnou blokáciou prietoku vody a hadicovou prípojkou ½ ". Sacie rotor na odsávanie prachu pri vŕtaní na sucho s prípojkou na bežné vysávače, ako príslušenstvo.
 
Pohon
Robustný, výkonný 1800 W univerzálny motor. Otáčky vŕtacieho vretena pri zaťažení 580 ¹ / min. Stabilný prevody, pracujúci bez údržby. Ochrana blokácie vďaka bezpečnostné klzné spojke. Dotykový spínač s aretáciou. Prívodný kábel s integrovaným osobným ochranným spínačom (PRCD).
 
Multifunkčná elektronika
Multifunkčná elektronika s obmedzením rozbehového prúdu k jemnému plynulému rozbehu pre citlivé navŕtanie, automatickému obmedzenie otáčok na prázdno pre redukciu hluku a šetrnú ochranu motora, istenie proti preťaženiu a ochranu blokácie pre motor a prevody.
 
Univerzálne diamantové jadrové vŕtacie korunky
Univerzálne použiteľné na vŕtanie na sucho aj na mokro, ručne vedeným alebo s vŕtacím stojanom. Voliteľne REMS univerzálny diamantové jadrové vŕtacie korunky, induktívne spájkované, s možným opätovným osadením alebo REMS univerzálne diamantové jadrové vŕtacie korunky LS, zvárané laserom, odolné proti vysokým teplotám (strana 208-209). Pripojovací závit UNC 1 ¼ vnútorné. Vŕtacia hĺbka 420 mm. Špeciálne vyvinuté, vysoko kvalitné diamantové segmenty s vysokým podielom diamantu a špeciálnym spojivom, pre vynikajúci vŕtací výkon a obzvlášť vysokú dobu životnosti. Ideálne pre univerzálne nasadenie v železobetónu a murive. Adaptér pre použtí univerzálnych diamantových jadrových vŕtacích koruniek REMS vo vhodných pohonných strojoch iných výrobcov, ako príslušenstvo. Krúžok k ľahkému uvoľneniu korunky, pre jednoduché uvoľnenie diamantové jadrové vŕtacie korunky, ako príslušenstvo.
 
Vŕtacie stojany
Na výber dva vŕtacie stojany.

 

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha