ant.sk/rems
mimoriadna akcia rems

REMS Jadrová vŕtačka Picus S3 do Ø 250 mm

Od 2 090.00 € bez DPH

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS Jadrová vŕtačka Picus S3 do Ø 250 mm

Výkonné, ľahko ovládateľné elektrické náradia k jadrovému vŕtanie v železobetónu (do Ø 152 mm), murive a ďalších materiáloch (do Ø 250 mm). Vŕtanie na sucho alebo s výplachom, ručne vedené alebo s vŕtacím stojanom. Pre inštalácie, kovovýrobu, priemysel.

Univerzálne použitie
Univerzálna pohonná jednotka k vŕtaniu na sucho alebo na mokro s výplachom, ručne vedeným alebo s vŕtacím stojanom. Všade použiteľná, v úzkych rohoch, pri stenách. Extrémne mnohostranná a výkonná, napr na vŕtanie do železobetónu, muriva a ďalších materiálov. Pre priechodky potrubných a káblových vedení, vzduchové kanály, skúšobné jadrové vrty. 
 
Výhoda systému
Iba jeden druh univerzálnych diamantových vŕtacích koruniek pre všetky pohonné stroje REMS Picus a vhodné pohonné stroje iných výrobcov. Preto jednoduché, nákladovo výhodné skladovanie. Zámena nie je možná.
 
Konštrukcia
Kompaktné, ľahko ovládateľné pohonné stroje k jadrovému vŕtanie bez vibrácií, s pripojovacím závitom vŕtacie korunky UNC 1 ¼ vonkajším, G ½ vnútorným. Kompaktné, robustné, vhodné na stavby. Len 7,4 kg. Jednoduchá, rýchla práca, napr 200 mm v železobetónu Ø 62 mm len 3 min. Praxi plne vyhovujúce uzavretá rukoväť a protiopěra pre ručne vedené vŕtanie. Upínací krk Ø 60 mm na upnutie pohonného stroja vo vŕtacím stojane. Zariadenie na prívod vody k vŕtanie na mokro,  nastaviteľným uzatváracím ventilom, rýchlospojkou s možnou blokáciou prietoku vody a hadicovou prípojkou ½ ". Sacie rotor na odsávanie prachu pri vŕtaní na sucho s prípojkou na bežné vysávače, ako príslušenstvo.
 
Pohon
Robustný, výkonný 2200 W univerzálny motor. Stabilné 3-stupňové prevody, pracujúci bez údržby, k voľbe optimálnych otáčok zodpovedajúcich vŕtanému priemeru. Otáčky vŕtacieho vretena pri zaťažení 530 ¹ / min, 1280 ¹ / min, 1780 ¹ / min. Ochrana blokácie vďaka bezpečnostné klzné spojke. Dotykový spínač s aretáciou. Prívodný kábel s integrovaným osobným ochranným spínačom (PRCD).
 
Multifunkčná elektronika
Multifunkčná elektronika s obmedzením rozbehového prúdu k jemnému plynulému rozbehu pre citlivé navŕtanie, automatickému obmedzenie otáčok na prázdno pre redukcii hluku a šetrnú ochranu motora, istenie proti preťaženiu a ochranu blokácie pre motor a prevody.
 
Univerzálne diamantové jadrové vŕtacie korunky
Univerzálne použiteľné na vŕtanie na sucho aj na mokro, ručne vedeným alebo s vŕtacím stojanom. Voliteľne REMS univerzálny diamantové jadrové vŕtacie korunky, induktívne spájkované, s možným opätovným osadením alebo REMS univerzálny diamantové jadrové vŕtacie korunky LS, zvárané laserom, odolné proti vysokým teplotám (strana 208-209). Pripojovací závit UNC 1 ¼ vnútorné. Vŕtacia hĺbka 420 mm. Špeciálne vyvinuté, vysoko kvalitné diamantové segmenty s vysokým podielom diamantu a špeciálnym spojivom, pre vynikajúci vŕtací výkon a obzvlášť vysokú dobu životnosti. Ideálne pre univerzálne nasadenie v železobetónu a murive. Adaptér pre použtí univerzálnych diamantových jadrových vŕtacích koruniek REMS vo vhodných pohonných strojoch iných výrobcov, ako príslušenstvo. Krúžok k ľahkému uvoľneniu korunky, pre jednoduché uvoľnenie diamantové jadrové vŕtacie korunky, ako príslušenstvo.
 
Vŕtacie stojany
Na výber dva vŕtacie stojany.

 

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha