ant.sk/rems
mimoriadna akcia rems

REMS SSM 315RF - zváračka na tupo

Od 12 090.00 € bez DPH

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo
Potrebujete poradiť? 02/60103721

REMS SSM 315RF - zváračka na tupo

Kompaktný, dobre transportovateľné vysoko výkonný stroj pre inštaláciu sanity, pokladanie odpadových rúr, sanáciu komínov PVDF rúrkami. Na stavbu i do dielne.

Konštrukcia
Kompaktný, robustný, vhodný pre použitie na stavbe. Hmotnosť s rúrkovým podstavcom a pojazdným podstavcom 154 kg.
- Základné telo z liateho hliníka
- Plávajúce zavesenie prístroja s vykurovacími článkami na zváranie na tupo pre exaktné prispôsobenie sa spájaným plochám
- Elektrický hoblík pre planparalelní spracovanie koncov rúr
- Ľahko pracujúci, v guličkových ložiskách uložené vedenia prístroja s vykurovacím článkom na zváranie na tupo a elektrického hoblíka
- Rýchloupínacie zariadenie
- Prítlačné zariadenie, prehľadná stupnica pre ľahké odčítanie prítlačného tlaku, zverná rukoväť pre aretáciu
- Na sériovo dodávanom trubkovom a pojazdnom podstavci pre istú polohu a ľahký transport
 
Vykurovací článok podľa DVS
Doskový, planparalelný vykurovací článok podľa DVS. Elektrický vykurovací článok uložený v legovanej zliatine hliníka, odolné proti korózii, pre nepriame odovzdávanie tepla. Kvalitné, trvalé povlakovanie teflónom zabraňuje zachytávaniu zvyškov plastu a umožňuje bezproblémové čistenie. Optimálne rozdelenie teplôt a teplotné konštanta na celej úžitkovej ploche.
 
Elektronické riadenie teploty
Nastaviteľná teplota 180-290 ° C, defaultne pre PE-rúrky. Elektronická regulácia teploty riadi nastavenú teplotu automaticky v rámci hraníc predpísaných DVS. Kontrolka pre teplotu a siet'ová kontrolka.
 
Nastavenie hoblíka
Elektrické hobľovacie zariadenie so špeciálnym univerzálnym motorom so silným otočným momentom, 500 W, pre jednostranné a obojstranné planparalelní hobľovanie koncov rúr podľa DVS. Rýchlo do pozície nastaviteľný hoblík s bezpečnostným vypínačom v zodpovedajúcej pracovnej pozícii. Uzavretá skriňa hoblíka. Špeciálne tvrdené a brúsené nože hoblíka garantujú ľahké hobľovanie bez poskakovanie a rachotanie.
 
Rýchloupínacie zariadenia
Stabilné, rýchloupínacie zariadenia z poniklovanej ocele, kompletne obopínajúci rúrku, pre rúrky Ø 315 mm. Vždy po 4 upínacích vložkách pre rúrky Ø 90, 110, 125, 160, 200, 250 mm. Možno dodať upínacie vložky pre rúrky Ø 140, 180, 280 mm.
 
Podpery rúr
Viacnásobne nastaviteľné, ľahko polohovateľné podpery na rúrky Ø 315 pre podopretie a jednoduché axiálne nastavenie rúr a tvaroviek. Vždy po 2 vložkách potrubných podpier pre rúrky Ø 90, 110, 125, 160, 200, 250 mm. Možno dodať vložky potrubných podpier pre rúrky Ø 140, 180, 280 mm.

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha