ant.sk/rems
potrubárske dni v praheREMS akcia

REMS SSG 125 pre zváranie na tupo

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS SSG 125 pre zváranie na tupo

Elektrické prístroje so silným výkonom pre racionálne zváranie na tupo. Použiteľné kdekoľvek, voľne z ruky alebo na pracovnom stole.

Konštrukcia
Praktický, ľahký. Voľne z ruky alebo na pracovnom stole. Sériovo s odkladacím stojanom. Držiak na pracovný stôl pre upevnenie do vertikálnej alebo horizontálnej
polohy ako príslušenstvo.
 
Vykurovací článok podľa DVS
Doskový, planparalelní vykurovací článok podľa DVS. Elektrický vykurovací článok uložený v legovanej zliatine hliníka, odolné proti korózii, pre nepriame odovzdávanie tepla. Kvalitné, trvalé povlakovanie teflónom zabraňuje zachytávaniu zvyškov plastu a umožňuje bezproblémové čistenie. Optimálne rozdelenie teplôt a teplotné konštanta na celej úžitkovej ploche.
 
Elektronické riadenie teploty
Nastaviteľná teplota 180-290 ° C, defaultne pre PE rúrky. Elektronická regulácia teploty upravuje nastavenú teplotu automaticky v rámci hraníc predpísaných DVS. Kontrolka pre teplotu a siet'ová kontrolka.  

 

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In