ant.sk/rems
REMS akcia

REMS SSM 160RS - zváračka na tupo

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS SSM 160RS - zváračka na tupo

Praktický, dobre prenosný kompaktný stroj. Kompletný váži len 48 kg. Ideálny pre inštaláciu sanity, pokladanie odpadových rúr, sanáciu komínov PVDF rúrkami. Pre dielňu aj na stavbu.

Plastové rúry a tvarovky z PB, PE, PP, PVDF: Ø 40-160 mm

PE Ø 40- 90 mm, SDR ≥ 6
PE Ø 40- 110 mm, SDR ≥ 9
PE Ø 40- 125 mm, SDR ≥ 11
PE Ø 40- 140 mm, SDR ≥ 17
PE Ø 40- 160 mm, SDR ≥ 21

Konštrukcia
Ľahký a kompaktný. Nízka hmotnosť, kompletný váži len 48 kg. Ľahko prenosný.
- Základné telo z liateho hliníka
- Plávajúce zavesenie prístroja s vykurovacími článkami na zváranie na tupo REMS SSG 180 pre exaktné prispôsobenie sa spájaným plochám
- Elektrický hoblík pre planparalelní spracovanie koncov rúr
- Ľahko pracujúci, v guličkových ložiskách uložené vedenia prístroja s vykurovacím článkom na zváranie na tupo a elektrického hoblíka
- Rýchloupínacie zariadenie vhodné aj pre šikmé odbočky.
- Prítlačné zariadenie, prehľadná stupnica pre ľahké odčítanie prítlačného tlaku, zverná rukoväť pre aretáciu
- Použiteľný na pracovnom stole alebo na sériovo dodávanom trubkovom podstavci (= podstavec = prepravné zariadenia).
 
Vykurovací článok podľa DVS
Doskový, planparalelní vykurovací článok podľa DVS. Elektrický vykurovací článok uložený v legovanej zliatine hliníka, odolné proti korózii, pre nepriame  odovzdávanie tepla. Kvalitné, trvalé povlakovanie teflónom zabraňuje zachytávaniu zvyškov plastu a umožňuje bezproblémové čistenie. Optimálne rozdelenie teplôt a teplotné konštanta na celej úžitkovej ploche. Ochranný kryt na vykurovací článok.
 
Elektronické riadenie teploty
Nastaviteľná teplota 180-290 ° C, defaultne pre PE-rúrky. Elektronická regulácia teploty riadi nastavenú teplotu automaticky v rámci hraníc predpísaných DVS. Kontrolka pre teplotu a siet'ová kontrolka.
 
Nastavenie hoblíka
Elektrické hobľovacie zariadenie so špeciálnym univerzálnym motorom so silným otočným momentom, 500 W, pre jednostranné a obojstranné planparalelné hobľovanie koncov rúr podľa DVS. Rýchlo do pozície nastaviteľný hoblík s bezpečnostným vypínačom v zodpovedajúcej pracovnej pozícii. Uzavretá skriňa hoblíka. Špeciálne tvrdené a brúsené nože hoblíka garantujú ľahké hobľovanie bez poskakovania a rachotania.
 
Rýchloupínacie zariadenia vhodné aj pre šikmé odbočky.
Stabilné rýchloupínacie zariadenia z poniklovanej ocele, skladajúci sa z 2 zverákov majúcich po 2 upínacích vložkách pre rúrky Ø 40, 50, 56, 63, 75, 90, 110, 125, 135, 140, 160 mm. Vhodné aj pre šikmé odbočky.
 
Podpery rúr
Viacnásobne nastaviteľné, ľahko polohovateľné podpery pre rúrky Ø 160 mm pre podopretie a jednoduché axiálne nastavenie rúr a tvaroviek. Vždy 2 vložky podpier pre rúrky Ø 40, 50, 56, 63, 75, 90, 110, 125, 135, 140 mm.

 

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In