Zvýšte efektivitu svojej výroby s novým elektrickým upínacím rámom

Zvýšte efektivitu svojej výroby s novým elektrickým upínacím rámom


Uvedomujete si zdĺhavosť výroby vo svojej spoločnosti a chcete byť efektívnejší počas svojich projektov?

Elektrický upínací systém je ideálnou odpoveďou na prípravu alebo orbitálne zváranie vašich rúr.

Nové elektrické upínanie od spoločnosti AXXAIR, umožňuje vykonávať opakované upínanie na rúrach s rovnakými priemermi a hrúbkami.

Upínacia sila je nastaviteľná, čo bráni tomu, aby rúry boli deformované. Nový elektrický upínací systém, ktorý naďalej využíva patentované upínacie čeľuste z nehrdzavejúcej ocele, vám umožňuje ovládať automatické upínanie jediným stlačením tlačidla.

Upinací rám

Vhodný na r§zne automatizácie zvárania a rezania

Elektrický upínací systém sa predáva s rámom a automatickým otáčaním, ktoré je možné priamo pripevniť k valcovej výškovo nastaviteľnej podpere AXXAIR. Môže sa tiež použiť na inej podpere, ako je napríklad pracovný stôl:

Upinací rám
Upinací rám

Vďaka svojej rýchlosti upínania a bezuhlíkovému motoru sa elektrický upínací systém rýchlo stane nevyhnutným doplnkom vo vašej dielni. Prináša vám vyššiu efektivitu a šetrí vám drahocenný čas.

Elektrický upínací systém je k dispozícii pre všetky 3 aplikácie globálneho procesu spoločnosti AXXAIR. Môže byť použitý na rezanie, úkosovanie a zváranie. Táto koncepcia vám umožňuje transformovať váš stroj a pridať možnosť rezania / úkosovania alebo dielenského zvárania pri zachovaní iba jedného tela stroja.

Spolu nájdeme ideálne riešenie pre váš projekt. Pre viac informácií o orbitálnych technológiách sme Vám k dispozícii.