RIDGID NA VÝSTAVE AQUATHERM PRAHA 2018

Ut 6.3.2018

Spoločnosť ant s.r.o. na výstave zastupovala renomovaného amerického výrobcu RIDGID. Kvalitné inštalatérske výrobky, ktoré prinášajú osoh a zisk pre státisíce remeselníkov, sme predvádzali návštevníkom výstavy...


Čítať ďalej

RIDGID® UVÁDZA ÚPLNE NOVÝ RAD ERGONOMICKÝCH A ĽAHKÝCH LISOVACÍCH STROJOV - PREDSTAVUJEME RP 240 & RP 241

Pon 5.2.2018

RIDGID rozširuje produktovú líniu lisovacích strojov o dva menšie, ľahšie stroje a "pripája" ďalšiu generáciu kompaktných lisovacích strojov RIDGID RP 240 s pištoľovým prevedením rukoväte a RIDGID RP 241 v prevedení v jednej osi (inline)...


Čítať ďalej

ROADSHOW 2017 - ROADSHOW CELOEURÓPSKEHO VÝZNAMU

Str 18.1.2017

Počas celého februára 2017 sa po vašich podnikoch a pracoviskách bude premávať komplexne vybavené multifunkčné auto. Predvádzací voz bude plne vybavený portfóliom produktov určených na čistenie, lokalizáciu a prácu v rúrami. To všetko si budete môcť vyskúšať priamo v rúrach v predvádzacom aute. Využite jedinečnú príležitosť otestovať stroje RIDGID priamo u vás vo firme a požiadajte nás o predvedenie...


Čítať ďalej


PREČO SÚ INŠPEKČNÉ KAMERY RIDGID ŠPIČKOU VO SVOJEJ TRIEDE

Pon 9.1.2017

V prípade ucpaného alebo poškodeného potrubia nás môže oprava vyjsť pekne draho. Citlivý pohľad z blízka dokáže ušetriť často aj niekoľko tisíc eur a pár hodín práce. Inšpekčné kamery slúžia na preskúmanie nedostupných problémových miest, aby sme rýchlo a lacno posúdili riešenie problému a predišli zbytočným demoláciám. Môžete ich použiť aj na archivovanie záznamov pre klienta o vašom diele a o vykonaní práce. Inšpekcia sa využíva v oblasti vodovodných, kanalizačných a odpadových potrubí, ale aj v priemyselnom, automobilovom odvetví a pri budovaní inžinierskych sietí.


Čítať ďalej


PREČO INŠTALATÉRI POUŽÍVAJÚ NEPREKONATEĽNÉ HASÁKY RIDGID?

Ut 22.12.2016

Hasák je základný nástroj inštalatéra. Musí spĺňať náročné požiadavky na komfort pri práci, pevnosť upnutia zubov, pevnoť tela pri zaťažení, ale tiež bezpečnosť a kvalitu odvedenej práce pri povoľovaní alebo uťahovaní závitov. Presne v tomto sú hasáky RIDGID neprekonateľné. Ak ste ešte nemali možnosť vyskúšať prednosti týchto legendárnych nástrojov, prečítajte si čím sa dostali na vedúce postavenie vo svete inštalatérov.


Čítať ďalej


RIDGID NA VÝSTAVE AQUATHERM NITRA 2016!

Pon 15.2.2016

Pozrite sa ako prebiehala výstava Aquatherm Nitra 2016, na ktorom sme sa zúčastnili s náradím RIDGID. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zúčastnili a zastavili pri našom stánku. Pozrite si krátku fotogalériu z priebehu výstavy


Čítať ďalej


REMS APP - VŠETKY INFORMÁCIE VŽDY PO RUKE!

2016

Aplikácia REMS Vám poskytne všetky potrebné informácie o našich produktoch vždy a všade pri ruke. Jednoducho a rýchlo sa dostanete k produktom, návodom na použitie, náhradným dielom a produktom.


Čítať ďalej


REMS MULTIPUSH POMÔŽE AJ SPRÁVCOM.

2016

Prečítajte si o európskej norme EN 806-4, ktorá sa v súčasnosti etabluje aj na Slovensku, ktorá sa týka hlavne dodávateľov vody, ale aj správcov a vlastníkov bytov (spotrebiteľov a dodávateľov pitnej vody).


Čítať ďalej


AKO SA SPRÁVNE STARAŤ O BATÉRIE?

2016

Batérie, batérie – sú všade, v notebookoch, v mobilných telefónoch, vo fotoaparátoch, v diaľkových ovládačoch, vreckových počítačoch, MP3 prehrávačoch, jednoducho v takmer každom prenosnom elektronickom zariadení nájdeme nabíjateľnú batériu. Viete, ako sa o ne správne starať?


Čítať ďalej


RIDGID ČISTIČKY ODPADOVÝCH POTRUBÍ OBSTÁLI U PROFESIONÁLA

2015

„Keď som zablúdil na webovú stránku spoločnosti RIDGID, bol som zaskočený širokou ponukou čističiek potrubí a príslušenstva, našiel som si však čas na dôkladné preštudovanie jednotlivých produktov a nakoniec som si vybral,“ hovorí pán Ladislav. Pre svoj biznis si vybral RIDGID Bubnovú čističku K-400 určenú pre odpadové potrubia s priemerom od 30 až do 110 mm.


Čítať ďalej


RIDGID ŠPIČKOVÉ INŠPEKČNÉ KAMERY PRE PROFESIONÁLOV

2015

Práca v teréne i interiéroch prináša situácie, kedy je potrebné monitorovať aj ťažko dostupné miesta. Práve na tento účel slúžia RIDGID inšpekčné kamery. Moderné technológie týchto prístrojov nielen uľahčujú prácu, ale zároveň eliminujú riziko nepríjemných prekvapení pri ďalších prácach a postupoch.


Čítať ďalej


RIDGID OTVÁRA NOVÚ EMEA CENTRÁLU. POZRITE SA AKO SA BUDOVALA

2015

V januári 2016, presťahoval výrobca RIDGID (RIDGE TOOL EUROPE NV) svoje sídlo z Haasrode do Sint-Truiden v Belgicku. pozrite si zaujímavé video zo stavby komplexu TU.


Čítať ďalej


RIDGID ROADSHOW 2015

2015

Naša firma sa zúčastnila minuloročnej akcie s názvom RIDGID Roadshow. Akcie sa zúčastnilo 23 krajín a až 109 predajcov! Pripravili sme pre Vás zhrnutie a zaujímavosti, ktoré nájdete TU.


Čítať ďalej