Sadíme pre zelenšiu budúcnosť

Každý strom, kvetina a semienko je sľubom lepšieho zajtrajška, ktorý spoločne tvoríme. Prispievate aj vy! Nákupom profesionálneho potrubárskeho a inštalatérskeho náradia od ant ste ..

Prečítať viac

Ako vo výrobe zvyšovať produkciu a prosperitu? Efektívnejšími spôsobmi pripájania a tvarovania rúr!

7 faktov o metóde vyhrdlovania rúr pomocou T-DRILL Vyhrdlovanie rúr je dôležitý proces v priemysle, ktorý umožňuje spojiť rúry ešte efektívnejšie a rýchlejšie, bez potreby používania spojovacích f..

Prečítať viac

Štvrťstoročie lisovačiek RIDGID! Ako vznikali legendárne lisovačky?

Čo vám prebehne hlavou, keď počujete frázu "spájkovanie medeného potrubia"? Pre mnohých to nie je len myšlienka, ale aj vôňa. Nepríjemná, štipľavá vôňa taviacej sa pájky, čo zostáva visieť v..

Prečítať viac

Ako sa písala história legendárnych závitorezov RIDGID?

Kedysi bolo rezanie závitov na rúrach pomalým a zdĺhavým procesom, ktorý sa používal pri inštalácií rozvodov pitnej vody, kotlov a vykurovania v obytných či komerčných priestoroch. Technológia sp..

Prečítať viac

Výstava Aquatherm 2024 v Prahe

5.-8. 3. 2024, Praha Najžiadanejšie potrubárske náradie prinášame na Medzinárodný veľtrh technického zariadenia budov v Prahe. Nájdete nás v hale 3 ako súčasť výstavy AQUATHERM 20..

Prečítať viac

Spoznajte EXACT Infinity! Pílu na rezanie veľkých priemerov rúr "do nekonečna"

Píla EXACT Infinity je navrhnutá na rezanie najväčších rúr na svete. Ide o úplne nový typ systému na rezanie rúr Exact, ktorý využíva reťazový uchopovací mechanizmus. Vďaka flexibilite segmentov ..

Prečítať viac

Automatizujte proces zvárania plastových tlakových rozvodov vody a plynu

Nalaďte sa na vlnu automatizácie aj vo vašich bežných pracovných procesoch. Možnosť robotizácie a automatizácie procesov je vhodná predovšetkým ak ide o procesy, ktoré vyžadujú presné..

Prečítať viac

Spôsoby ako rezať nerezové rúry

Nerezové rúry je náročné rezať vzhľadom na ich materiálové zloženie. Existuje niekoľko spôsobov ako šetrne rezať nerez a dosiahnuť pritom rovný a presný rez, bez kontaminácie materiálu. Vybrali s..

Prečítať viac

Použitie Snapdril na stavbe

Pozrite si fotogalériu ako sme nástroje Snapdrill sme otestovali aj na bratislavskej stavbe pri montáži sprinklerov a na firemnou školení u..

Prečítať viac

Ktorý typ montáže T-spojov víťazí?

Porovnali sme tri metódy tvarovania odbočiek V dnešnej dobe bude každý súhlasiť s tým, že v priemysle sú primárnymi cieľmi kvalita v širšom zmysle slova a prod..

Prečítať viac

Oslávte 100 rokov náradia RIDGID

Počas minulého storočia bol RIDGID® po vašom boku a pomáhal budovať silnejší svet. Všetko, čo robíme, sa vracia k budovaniu budúcnosti remesiel, od výroby účelových nástrojov, ktoré sa môžu dediť..

Prečítať viac

Frézovacie a sanačné dni v Bratislave

21. - 23. Marec, Staré grunty 17/a, Bratislava Sanácia a frézovanie potrubia! Predvádzačka v Bratislave V spoluprác..

Prečítať viac

Kamery v zariadeniach budov a mimo nich

Dnes neexistuje povolanie, v ktorom by technika nepomáhala, a preto je znalosť aplikácia noviniek nevyhnutná, no minimálne sa odporúča, ak chceme spokojných zákazníkov. Ako môžu kamery pomôcť staveb..

Prečítať viac

Inštalatérske náradie na výstave Aquatherm 2023 v Nitre

7.-10.2.2023, výstavisko Nitra Potrubárske náradie prinášame na Medzinárodný veľtrh technického zariadenia budov v Nitre. Nájdete nás v pavilóne F ako súčasť výstavy AQUATHERM 202..

Prečítať viac

Zbavte sa nepotrebných T-kusov a použite technológiu vyhrdlovania T-odbočiek!

Riešenia pre vodoinštalatérov a mechanických dodávateľovRozvetvovanie rúrNajväčšie vynálezy sú vždy jednoduché!Patentovaná metóda T-DRILL preukázala svoju účinnosť na celom s..

Prečítať viac

Spoznajte hlavné výhody úkosovačky rúr RIDGID B-500

Správne zrazenie hrany rúry pod zvar je podmienkou kvalitného zvaru. Úkosovačku B-500 prináša nielen kvalitný rovnomerný úkos ale aj rýchlosť, neoceniteľné vlastnosti a rozsah úkosovania rúr až d..

Prečítať viac

Aké výhody ponúka zváračka HST 300 Pricon 2.0?

Po 40 rokoch skúseností prišla na trh inovatívna najvyššia rada zváračky elektrotvaroviek s novou inventorovou technológiou, ktorá nahradila transformátor. Zváračka HST 300 Pricon 2.0 je tak výkonnejš..

Prečítať viac

Čo je to elektrofúzne zváranie rúr?

Elektrofúzne zváranie je metóda spájania plastových rúr (najčastejšie HDPE, ale aj iných) za pomoci špeciálny tvaroviek (elektrotvaroviek), ktoré majú v sebe zabudovaný odporový drôt. Za pomoci elektr..

Prečítať viac

Skúsenosti s rezačkou rúr RIDGID PC 116 od zákazníka

Ako profesionálny inštalatér potrebujete nástroje, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť. Vo dne či v noci. Čím rýchlejšie a jednoduchšie bude práca vykonaná, tým lepšie. Preto potrebujete rezač..

Prečítať viac

Dokonalá príprava plastovej rúry pred zváraním

Pri zváraní plastových potrubí je žiadané vytvoriť kvalitný a spoľahlivý spoj. To profesionál dosiahne iba s kvalitnou prípravou, opracovaním koncov rúr a s výkonnou zváračkou elektrotvaroviek.Pri zvá..

Prečítať viac

Elektrický rezák vyladený do dokonalosti

Ktorý nástroj zaraďujú inštalatéri medzi TOP pomocníkov? Ktoré nástroje patria medzi tie, čo najviac zlepšujú kvalitu a šetria čas? Tí produktívni profíci, ktorí majú dosť práce a robia slušné zá..

Prečítať viac

Ako vybrať lisovačku?

Lisovacie kliešte sú jedným zo základných náradí pre inštalatérov pri montáži rozvodov vody, kúrenia či plynu. Dôvodom je, že lisovaný spoj zabezpečuje kvalitnú montáž rozvodov, dodržanie zák..

Prečítať viac

Čo by ste mali vedieť o polyfúznom zváraní

Polyfúzne zváranie sa dá uplatniť v priemyselnom odvetví, ale aj v domácnostiach. Spájanie plastových rúr prebieha bez prídavného materiálu, spájané plochy sa ohrievajú priam..

Prečítať viac

Rems Multi-Push pomôže aj správcom

Prečítajte si o európskej norme EN 806-4, ktorá sa v súčasnosti etabluje aj na Slovensku, ktorá sa týka hlavne dodávateľov vody, ale aj správcov a vlastníkov bytov (spotrebiteľov a dodávateľov pi..

Prečítať viac

Vyhrdlovanie T-odbočiek a spôsoby ich spájania

Metóda vyhrdlovania T-odbočiek systémom T-DRILL Metóda T-DRILL alebo formovanie do tvaru T, bola vyvinutá v 70. rokoch minulého storočia. Myšlienka, že potrubia a rúrky m..

Prečítať viac

RIDGID STRUTSLAYR – NOVÝ SPÔSOB REZANIA MONTÁŽNYCH C PROFILOV

Montážne C profily sa používajú v širokej škále aplikácií, ako je inštalatérstvo, kúrenie, ventilácia, klimatizácia, protipožiarna ochrana, elektrické a solárne systémy na štrukturálnu podporu po..

Prečítať viac

Ako zabezpečiť najdlhšiu možnú životnosť kotúčov EXACT?

Rezanie rúr pílami EXACT je proces, v ktorom je materiál rúry kotúčom odoberaný, nie brúsený (ako pri karbobrúske). Tento proces tak zabezpečuje relatívnu b..

Prečítať viac

Ciachovanie zváračiek na plasty

Kalibrácia alebo ciachovanie zváračiek na plasty je nevyhnutná pre vykonávanie profesionálnych, kvalitných a bezpečných zvarov pre rozvody plynu alebo vody. Autorizovaný servis ant s.r.o. vám poskytuj..

Prečítať viac

Prečo inštalatéri používajú neprekonateľné hasáky RIDGID?

Hasák je základný nástroj inštalatéra. Musí spĺňať náročné požiadavky na komfort pri práci, pevnosť upnutia zubov, pevnosť tela pri zaťažení, ale tiež bezpečnosť a kvalitu odvedenej práce pri povoľova..

Prečítať viac

Predvedenie adaptérov Snapdrill. Prihláste sa.

Zaujala vás technológia rezanie dier Snapdrill? Chcete vidieť toto efektívne rezanie naživo? Prihláste sa vo formulári nižšie. Po odoslaní formulára sa v..

Prečítať viac

O firme Ridgid

RIDGID TOOLS, PARTNER PRE PROFESIONÁLOVOd roku 1923 je RIDGID symbolom istoty a najvyššej kvality pre všetkých profesionálov. My, zamestnanci firmy Ridgid Tool Company, berieme túto tradíciu vážne. Pr..

Prečítať viac

Najrýchlejšia pneumatická píla na rezanie potrubí vo výkope

Fínsky producent najbezpečnejších píl na všetky druhy rúr prišiel s prevratnou novinkou v podobe pneumatickej píly PipeCut AIR 360. Táto píla, na rozdiel od..

Prečítať viac

Budúcnosť lisovania je tu! Spoznajte najmodernejšiu lisovačku RIDGID

Bez potreby pravidelného servisného ciachovania, s novým telom, novým osvetlením a bez obmedzenej prevádzky – prichádza nová rada lisovačiek od RIDGID. Lisovačky RP 350 a RP 351 sú vhodné na liso..

Prečítať viac

Videonávod - Ako použiť adaptéry Snapdrill?

Pridali ste do svojho náradie adaptéry Snapdrill? Alebo sa ešte len o ne zaujímate? Pozrite si krátky videonávod ako adaptéry fungujú a aké..

Prečítať viac

O značke T-Drill

Vyhrdľovanie rúrok | Tvarovanie T-odbočiek | Vetvenie rúrok | To je T-DrillT-DRILL je výrobcom špičkových strojov na vyhrdľovanie a tvarovanie rúrok a riešenie na výrobu rúrok. Na..

Prečítať viac

7 hlavných výhod novej najuniverzálnejšej MINI lisovačky

RIDGID predstavil začiatkom roka 2021, novú lisovačku RIDGID RP-219, ktorá je výsledkom spolupráce so svetoznámym výrobcom Klauke. Spolupráca sľubuje kvalitný, overený stroj s užitočnými funkciami a..

Prečítať viac

O značke Snapdrill

Adaptéry na vŕtanie otvorov do rúrok pomocou korunkových vrtákov. Snapdrill sú najmodernejšie adaptéry vŕtania otvorov pre prípojky a odbočky pre Sprinkler ..

Prečítať viac

Čo je to drážkovaný spoj a prečo je ideálny na požiarne rozvody?

Spájanie oceľových rúr pomocou drážkovacích spojok je alternatívnou metódou spájania rúr, ku prírubovým, zváraným alebo závitovým spojom. Metóda je známa už niekoľko desaťročí a je stále populárnejšia..

Prečítať viac

Ako sa správne starať o batérie

Batérie, batérie – sú všade, v notebookoch, v mobilných telefónoch, vo fotoaparátoch, v diaľkových ovládačoch, vreckových počítačoch, MP3 prehrávačoch, jednoducho v takmer každom prenosnom elektroni..

Prečítať viac

Vyberte si konečne kameru ktorá splní všetky Vaše požiadavky

Nerobte kompromisy. Nemusíte si vyberať medzi kompaktným, prepracovaným hardvérom a funkciami nabitým softvérom. Inšpekčná kamera RIDGID SeeSnake M40 kombinuje tieto dve dôležité vlastnosti. Pevný ..

Prečítať viac

36. ročník Celoslovenskej súťaže zručnosti vodárenských pracovníkov

V dňoch 12.-14. septembra sa uskutočnila unikátna súťaž zručností vodárenských pracovníkov. ant s.r.o. sa ako strieborný partner celoslovenskej súťaže zručností vodárenských ..

Prečítať viac

Kedy zvárať plastové potrubia na tupo a kedy elektrotvarovkami?

Zváranie plastových potrubí je veľmi efektívna metóda budovania plynovodov, vodovodov, kanalizácií aj priemyselných rozvodov rôznych médií. V závislosti od rozsahu zákazky ale aj obtiažnosti montáže j..

Prečítať viac

RIDGID lisovačky RP 240 a RP 241

RIDGID uvádza úplne nový rad ergonomických a ľahkých lisovacích strojov - predstavujeme RP 240 & RP 241 RIDGID rozširuje produktovú líniu lisovacích strojov o dva menšie, ľahšie stroje a "..

Prečítať viac

REMS APP

REMS App – všetkyinformácie o produktoch vždy a všade pri ruke * – jednoducho a rýchlo.Na stavbe alebo u predajcu: všetky návody na použitie,súpisy náhradných dielov, všetky informácie o produktoch al..

Prečítať viac

Aplikácia HÜRNER Weld Trace

Váš projekt, Vaše zváracie údaje, Vaša bezpečnosť Predstavujeme rýchlejšiu, jednoduchšiu a bezpečnejšiu aplikáciu HURNER na bezpečný a rýchly prenos zváracích protokolov dostupnú pre zváračky ele..

Prečítať viac

Budú mať plasty zelenú pri výstavbe v budúcnosti?

Dobre fungujúca stavba musí mať veľmi spoľahlivo vyriešené rozvody vody, kúrenia, vzduchotechniky, klimatizácie aj kanalizácie. Nároky aj štandardy sa neustále zvyšujú. Ako si v tejto oblasti vedú mod..

Prečítať viac

Prečo sú inšpekčné kamery RIDGID špičkou?

V prípade upchatého alebo poškodeného potrubia nás môže oprava vyjsť pekne draho. Citlivý pohľad zblízka dokáže ušetriť často aj niekoľko tisíc eur a pár hodín práce. Inšpekčné kamery slúžia na p..

Prečítať viac

Katalóg inštalatérskeho náradia

Pripravili sme pre Vás katalóg najobľúbenejšieho potrubárskeho a inštalatérskeho náradia na rok 2020. Môžete ho využiť ako pomôcku pri hľadaní správneho vybavenia pre vašu prácu. V katalógu nájdete in..

Prečítať viac

Používanie správnej trysky na dokončenie práce!

Rioned ponúka široký sortiment trysiek určených pre vysokotlakové čistiace stroje. Rôzne trysky sú vhodné na rôzne preplachovacie a čistiace aplikácie v potrubiach ..

Prečítať viac

Ako si vybrať špirálového krtka na odpad? Pre vlastnú správu budov aj profi čistenie.

Krtkovanie potrubia pomocou špirály je najrozšírenejším a efektívnym spôsobom odstránenia upchávky v odpade. Špirála je ručne alebo elektrickými pohonom roztočená v potrubí. Sila pruženia, pohonu..

Prečítať viac

TESNIACE VAKY PRE MALÉ PRIEMERY

Značka Sava bola založená pred 30 rokmi a na trh sa dostala vďaka svojim novým výrobkom – tesniacimi vakmi a packermi, a neustále sa snaží napĺňať súčasné a budúce potreby a očakávania zákazníkov. S..

Prečítať viac

Na čo slúžia Rioned vysokotlakové čističky a ako fungujú?

Začínate s čistením potrubí alebo chcete svoj biznis posunúť vyššie? Zistite ako funguje vysokotlakové čistenie odpadových kanalizácii a aké vlastnosti o..

Prečítať viac

Prvá svetová tlaková čistička kanalizácií Rioned eCity Jet

Zatiaľ čo v priemysle rastie záujem o zariadenia s nízkymi a nulovými emisiami uhlíka a prísnejšie emisné predpisy urýchľujú tento proces, stále existuje určitá skepsa, pokia..

Prečítať viac

Oslávte 100 rokov náradia RIDGID

Počas minulého storočia bol RIDGID® po vašom boku a pomáhal budovať silnejší svet. Všetko, čo robíme, sa vracia k budovaniu budúcnosti remesiel, od výroby účelových nástrojov, ktoré sa môžu dediť..

Prečítať viac

Frézovacie a sanačné dni v Bratislave

21. - 23. Marec, Staré grunty 17/a, Bratislava Sanácia a frézovanie potrubia! Predvádzačka v Bratislave V spoluprác..

Prečítať viac

Ako funguje JetVac čistička? A aký typ si vybrať?

Vysokotlakové a vákuové čističky sú dokonalým viacúčelovým vozidlom, ktoré kombinuje vysokovýkonné tlakové a sacie čerpadlá na obsluhu širokej škály úloh..

Prečítať viac

Prečo je leto ideálny čas na preventívne čistenie odtokov

V letných mesiacoch mnohí ľudia využívajú príležitosť na prácu okolo domu a záhrady. Bezpochybne by k tejto práci nemalo chýbať ani čistenie a údržba odtokov. Opatrenia na preventívnu kontro..

Prečítať viac

Upchaté odtoky? Vyskúšajte čističky RIDGID FlexShaft!

Už sú to takmer 4 roky, čo sa čističky RIDGID FlexShaft prvýkrát dostali do odtoku, prešli cez upchatie a úspešne ho vyčistili. Na takýto míľnik sa len ťažko zabúda. Odvtedy sa tieto skvelé stroj..

Prečítať viac

TESNIACE VAKY PRE VEĽKÉ ROZMERY

Značka Sava je známa výrobou tesniacich vakov a pneumatických packerov na opravu potrubia. Tesniace vaky sa rozlišujú na tesniace vaky pre malé priemery, tesniace vaky pre veľké rozmery. V tomto člá..

Prečítať viac

Technológia na lokalizáciu, čistenie a sanáciu kanalizácií

ant s.r.o. Sme dodávateľ profesionálneho potrubárskeho a inštalatérskeho náradia. Naša divízia ant Underground sa zameriava hlavne na distribúciu technológií na loklizáciu, čistenie a san..

Prečítať viac

Náhľadová kamera do kanalizácie - Rýchly spôsob kontroly stavu kanalizácie

IBAK Aspecta ponúka okamžitú bezdrôtovú inšpekciu akejkoľvek kanalizácieSústreďte svoju pozornosť a energiu tam, kde je to naozaj potrebné. IBAK Aspecta je šachtová kamer..

Prečítať viac

PNEUMATICKÉ PACKERY PRE OPRAVU POTRUBÍ

Pneumatické packery SAVA sú výborným pomocníkom vhodným na opravu potrubia. Sú vyrobené z vysoko rozťažnej a flexibilnej gumovej zmesi, ktorá umožňuje široký rozsah použitia. Okrem pneumatických pac..

Prečítať viac

Opraviť si to sám alebo prenechať prácu na profesionálov?

V poslednom období zaznamenal svetový trh nárast práce z domu. Nie je prekvapujúce, že v roku 2020 došlo k vysokému rastu, keďže to bol prvý rok pandémie COVID-19. Majitelia domov mali zrazu čas ..

Prečítať viac

Nová generácia fréz od Boldanu

Precízna kontrola a unikátny výkon. Týmito slovami začína predstavenie svojho výrobku fínsky výrobca Boldan. Po prvom kontakte a skúseností s novým reťazovým omieľačom nemôžem tento článok ..

Prečítať viac

TOP 3 Produkty v oblasti lokalizácií únikov vody

Stručný výpis SebaKMT produktov, ktoré Vám prinesú zisky a zvýšia Vašu efektivitu v oblasti čistenia, diagnostiky a lokalizácie podzemných vedení.1. SebaKMT HL-7000 Elektroak..

Prečítať viac

Monitorovanie a tlakové čistenie kanalizácie súčasne v jednom stroji!

Lepší výsledok s menším úsilím. To je heslo, ktorého sa drží naša spoločnosť. Zaručenou cestou k tomuto cieľu je sledovanie a prinášanie najmodernejších technológií v oblasti..

Prečítať viac

3 Novinky v oblasti lokalizačnej a inšpekčnej techniky

Stručný výpis Vivax-Metrotech produktov, ktoré Vám prinesú zisky a zvýšia Vašu efektivitu v oblasti čistenia, diagnostiky a lokalizácie podzemných vedení.1. Vivax-Metrotech v..

Prečítať viac

Jednoduchá lokalizácia inžinierskych sietí pomocou RIDGID SeeTech SR-24 a SR-20

Dnešní inžinieri verejných služieb čelia rastúcim ťažkostiam pri inštalácii a údržbe podzemných zariadení, potrubí, káblov a káblov z optických vlákien. Čiastočne je to spôsobené rastúcim poklada..

Prečítať viac

Chcete vlastniť kameru na všetky situácie? Spoznajte ORION 3!

Kamerová hlava IBAK ORION 3Spoločnosť IBAK predala už viac ako 5 000 kusov špičkovej, otočnej kamerovej hlavy ORION. V priebehu času došlo k zdokonalovaniu hlavy čo malo za n..

Prečítať viac

Reťazové omieľače potrubí – evolučný krok k čisteniu potrubí

Záujem o nové technológie v remeslách aj v priemysle je veľký, lebo poskytujú spoločnostiam konkurenčnú výhodu. A to znamená lepší výsledok s menším úsilím. Tento fakt je viditeľný aj v inšt..

Prečítať viac

Kamera a čistička v jednom? Máme riešenie!

Predstavte si produktivitu a nárast ziskovosti dosiahnutý čistením a inšpekciou v jednom kroku.Už si to viac predstavovať nemusíte, riešením je kamerová tryska s vysokým rozl..

Prečítať viac

TOP 3 Produkty v oblasti čistení a inšpekcií od výrobcu RIDGID

Stručný výpis RIDGID produktov, ktoré Vám prinesú zisky a zvýšia Vašu efektivitu v oblasti čistenia, diagnostiky a monitorovania podzemných vedení.1. RIDGID KJ-3100 Preno..

Prečítať viac

Lízing vysokotlakových čističiek už od 77 EUR týždenne

Najžiadanejšie modely čističiek s autami na lízing už od 77 € týždenne • Individuálna konfigurácia čističky,• Akontácia iba 20%,• Skladový Ford Transit + zadarmo reklamné polepy,• ..

Prečítať viac

Investujte do vybavenia svojho podnikania na čistenie kanalizácií

Ako sa hovorí: čas sú peniaze, preto je dôležité investovať do strojov a zariadení, ktoré šetria Váš čas a zvyšujú efektivitu práce. Mo..

Prečítať viac

LEDRig: LED technológia pre efektívnejšie UV vytvrdzovanie sklenených vlákien.

Rad vytvrdzovacích zariadení LEDRig je navrhnutý na použitie s vložkami z polyméru vystuženého sklenenými vláknami (GFRP) pri sanácii kanalizačných sietí. Patentovaná technológia chladenia spo..

Prečítať viac

SpeedyLight+ LED: Technológia rýchleho vytvrdzovania svetlom pre bočné a hlavné línie

Vytvrdzovací systém SpeedyLight+ LED je novinkou na trhu renovácie kanalizácie. Jeho revolučná LED technológia umožňuje inštalatérom optimalizovať ich operácie zvýšením efektivity práce na pra..

Prečítať viac

Inšpekcia potrubí na najvyššej úrovni

Divízia čistiacej a lokalizačnej techniky spoločnosti ant s.r.o. každoročne prináša nové technológie pre napredovanie aj Vašej spoločnosti. Ani uplynulý rok..

Prečítať viac

Čo je potrebné na lokalizáciu únikov vody?

Práve táto otázka je najčastejšie kladená inštalatérmi, ktorí chcú začať s detekciou únikov. Nezáleží na tom či chcete ponúknuť lokalizáciu v interiéry alebo exteriéri ...

Prečítať viac

SpeedyLight VX LED: Systém vytvrdzovania pre vertikálne a interné použitie s LED epoxidovou živicou.

Vytvrdzovací systém SpeedyLight VX LED je navrhnutý pre interné a vertikálne renovácie potrubí bez výkopov. Jeho revolučná technológia LED, spojená s epoxidovou živicou Sewertronics LED, umožňuje..

Prečítať viac

QuickPatch LED: Beztieňové LED diódy na opravu záplat

QuickPatch LED od Sewertronics vytvrdzuje predimpregnované lamináty na bodové opravy od DN80 mm do DN600 mm. Vysokovýkonný dizajn LED QuickPatch obsahuje prelomovú technológiu bez tieňa, ktorá..

Prečítať viac

Potrebujete jeden lokalizátor, ktorý zvládne všetky potrebné úkony v teréne?

Je možné trasovať vedenia, sondy a kovové objekty jedným zariadením?Skúsenosti z praxe v jednom zariadení.Vivax-Metrotech prináša na trh jedinečné lokalizačné zariadenie vSca..

Prečítať viac

Poskytnite Vašim zákaznikom nadštandardné služby pri kamerovej skúške potrubia

Urobiť krok dopredu znamená poskytovať lepšie služby pri kamerovej skúške potrubí, než za ktoré sa platí, a neustále tak zlepšovať svoje postupy. Vynikajúca kvalita ..

Prečítať viac

Jednoduché riešenie problémov s kanalizáciami

Je dôležité byť všestranným Dodávať komplexné služby je v dnešnej dobe oveľa dôležitejšie ako bolo v minulosti. Súčasné službysa zameriavajú na neustálu spotreb..

Prečítať viac

Zaostrite na únik vody

Systém detekcie plynu Vám ponúka precíznu a presnú lokalizáciu úniku vody. Napustenie vodíka pod tlakom do vodovodného potrubia môže znieť ako recept na ďalšiu katas..

Prečítať viac

36. ročník Celoslovenskej súťaže zručnosti vodárenských pracovníkov

V dňoch 12.-14. septembra sa uskutočnila unikátna súťaž zručností vodárenských pracovníkov. ant s.r.o. sa ako strieborný partner celoslovenskej súťaže zručností vodárenských ..

Prečítať viac

Čo je potrebné zvážiť pred investovaním do vysokootáčkovej čističky potrubí Flexshaft?

Čistenie vysokými otáčkami sa v poslednej dobe dostáva do pozornosti ako rýchly spôsob čistenia odtokov a potrubí „od steny k stene“ a zároveň ponúka možnosť súčasne použiť inšpekčnú kameru. A..

Prečítať viac

Časovo nenáročná metóda renovácie potrubí ktorá sa rýchlo splatí

Systém rehabilitácie potrubí Spraypoxy pomôže tam kde je výmena potrubí nemožná alebo príliš nákladná. Výmena zvislých vedení vo vnútri budov je často problematická z&nbs..

Prečítať viac

Benefity pokročilej diagnostiky, inšpekcie a lokalizácie

Ak ste sa ešte nepustili do inšpekcie a lokalizácie, tu je zhrnutie informácií o zariadeniach a ceste ako môžete výrazne pomôcť svojmu podnikaniu v raste. V dnešnom so..

Prečítať viac

Ponúknite Vašim zákazníkom komplexné služby v čistení odtokov a kanalizácie

Upchaté odtoky v kuchyniach a kúpeľniach je častý problém starších bytov ale aj novostavieb. Vlastníci si si s ním často nevedia rady a hľadajú odbornú pomoc – služby profesionálnych čističov (kr..

Prečítať viac

Ako posunúť bezvýkopové opravy na ďalšiu úroveň?

Budúcnosť bezvýkopových opráv potrubí je tuNajmodernejšie technológie bezvýkopových opráv od IBG Hydrotech posúvajú tento priemysel do 21. storočia a ponúkajú nové príležitos..

Prečítať viac

TOP 10 produktov z čistenia kanalizácií, inšpekcie a lokalizácie za rok 2020

Začiatok januára je ideálny čas na pohľad do uplynulého roku. V nasledujúcich riadkoch sa pozrime na najobľúbenejšie produkty z oblasti čistenia, inšpekcie kanalizácie a lokalizačných zariadení po..

Prečítať viac

Prečo sú inšpekčné kamery RIDGID špičkou?

V prípade upchatého alebo poškodeného potrubia nás môže oprava vyjsť pekne draho. Citlivý pohľad zblízka dokáže ušetriť často aj niekoľko tisíc eur a pár hodín práce. Inšpekčné kamery slúžia na p..

Prečítať viac

TOP kamerové systémy na inšpekciu kanalizácií

Ak si neviete poradiť pri výbere tej správnej inšpekčnej kamery ponúkame Vám výber toho najlepšieho. Syfóny a najmenšie priemery RIDGID NanoReel inšpekčná kamera ..

Prečítať viac

Dostaňte viac zo svojho stroja

Pochopenie toho ako fungujú jednotlivé trysky, Vám pomôže čistiť efektívnejšie. Tlakové vodné čističky vyriešia mnoho problémov, no správne nakonfigurovať stroj na prácu nie je také jednoduché, ..

Prečítať viac

Ako prebiehali dni sanácie 2020

Naši zákazníci mali príležitosť vyskúšať a osobne pozrieť výsledky tejto úžasnej techniky. Bezvýkopová sanácia umožňuje opravovať rúry bez potreby výkopových prác, čím Vám ušetrí veľa financií a ..

Prečítať viac

Kompaktný kombinovaný čistiaci a sací voz pre použitie v meste

Hľadáte mestský kombinovaný voz s dostatkom výkonu pre väčšinu prác v centrách miest? Máte zákazky pri ktorých nie je možné použiť veľký kombinovaný voz ..

Prečítať viac

Rioned eCityJet - Tlaková čistička s nulovými emisiami

V polovici minulého roka ho predstavili na výstave Ro-Ka Tech v Nemecku, označujú ho ako „budúcnosť čistenia kanalizácií“. Pre tých, ktorí radi posúvajú hra..

Prečítať viac

Sú trysky vhodné investície?

Čo by ste mali očakávať od trysky na váš tlakový stroj? Vráti sa Vám investícia do správnej trysky? Zarobiť peniaze. Tento dôvod sa javí ako zrejmí. Investície by mali samozrejme prinášať zisky..

Prečítať viac

Ako udržať životnosť čističiek?

Nezabúdajte na údržbu Vášho stroja ani po rušnom pracovnom dni.Je jednoduché nehať náradie po robote v aute, no stojí za to spraviť aspoň minimálnu údržbu.Je to kľúčový faktor pre bezpečnosť používani..

Prečítať viac

Covid-19: Možnosť čistenia peroxidom vodíka a chloridom

Vzhľadom na situáciu okolo vírusu COVID-19 sme dostávali otázky ohľadom možnosti použitia strojov Rioned spolu s peroxidom vodíka alebo chloridom. Naprík..

Prečítať viac

Vizualizujte zákazníkovi jeho problém s potrubím

Náš mozog najlepšie spracováva vizuálne podnety. Keď na zákazníka spustíme so slovníkom ktorému rozumie iba človek z oblasti kanalizácii a potrubí len málokto sa v tom zorientuje a skutočne pochopí ..

Prečítať viac

O značke RIONED

Rioned – špecialista na čistiace stroje pre malé a stredne veľké odtoky a kanalizácie Od roku 1956 bola spoločnosť Rioned vždy v popredí inovácií. Každý stroj opúš..

Prečítať viac

Všetko o lokalizátoroch inžinierskych sietí. Na čo slúži a aké druhy poznáme?

Rozmýšľate nad službou trasovania potrubia? Neviete sa rozhodnúť ktorý typ lokalizátora je pre Vás vhodný? V nasledujúcom článku sa spolu pozrieme na výhody lokalizácie a trasovanie a popíšeme je..

Prečítať viac

Predvádzanie a testovanie reťazového omielača Boldan Rotomax

Každý stroj je potrebné si poriadne prehliadnuť a vyskúšať aby sme vám čo najlepšie vedeli poradiť pri výbere. Reťazový omielač potrubí Boldan RotoMax sme si hneď pri prvej p..

Prečítať viac

Ktorá špirálová čistička je najlepšia?

Funkčná kanalizácia je podmienkou komfortného bývania a užívania nehnuteľnosti. Na odstraňovanie porúch, ale aj na preventívne monitorovanie a údržbu je dnes k dispozícii celá paleta náradia a nástro..

Prečítať viac

Hľadáte špičkové inšpekčné kamery pre profesionálov?

Či ste profesionál, ktorý pracuje v oblasti inžinierských sietí, alebo šikovný remeselník, ktorý rád experimentuje, RIDGID vás svojou ponukou určite nesklame. Prináša kvalitu, istotu a špičk..

Prečítať viac

Zaujímate sa o pokročilé opravy podzemných sietí?

Narazili ste pri inšpekcii na poškodené potrubie, kde je bežná oprava pomocou bágra finančne alebo časovo príliš náročná? Riešením je bez..

Prečítať viac

Aké možnosti poznáte na recykláciu vody?

Porozumenie možnostiam, ktoré dnes ponúka trh s kombinovanými kanalizačnými vozidlami môže byť skutočnou výzvou.V posledných rokoch zaznamenal trh stúpajúci trend v nákupe a ..

Prečítať viac

Aké problémy v kanalizácii nám pripraví koronavírus?

Súčastná situácia je bezpochyby pre rad firiem komplikáciou a hrozbou, zároveň však pre mnohých predstavuje príležitosť. Tej je potrebné sa šikovne chopi..

Prečítať viac

Viete v čom spočíva bezvýkopová oprava potrubí?

Cured-in-place pipe (CIPP) - v preklade vytvrdené potrubie je bezvýkopová metóda opravy poškodených potrubí. Čo je CIPP? Proces CIPP spočíva v za..

Prečítať viac

Naše čističky odpadových potrubí obstáli u profesionála

Nech už predávate či vyrábate čokoľvek, či poskytujete služby, pravdepodobne budete trvať na tom, že váš produkt či vaša ponuka služieb je tá najlepšia voľba.  Či to tak naozaj je, však môže potv..

Prečítať viac

Dni sanácie potrubia 2020

Dni sanácie potrubia 2020 24. - 25. november 2020, Bratislava Zaujali Vás bezvýkopové opravy potrubí? Chcete technológiu vidieť priamo v teréne? Radi Vás uvítame u nás v ant s.r.o. kde sa v dňoch 24..

Prečítať viac

Ako na renováciu stupačiek bez búracích prác?

Znie to neuveriteľne? Renovácia potrubí pomocou Spraypoxy metódy znie tak dobre a jednoducho, ako by to ani nebola pravda. Prečo by sa mali potrubia, dažďové zvody a stu..

Prečítať viac

Presnosť laserového zvárania: Prelomová metóda v spájaní materiálov

Urobte proces zvárania inteligentnejším V oblasti moderného výrobného priemyslu je presnosť a efektivita nevyhnutná. Medzi širokým spektrom inovatívnych techník na zlučovanie materiálov sa laserov..

Prečítať viac

Ako vo výrobe zvyšovať produkciu a prosperitu? Efektívnejšími spôsobmi pripájania a tvarovania rúr!

7 faktov o metóde vyhrdlovania rúr pomocou T-DRILL Vyhrdlovanie rúr je dôležitý proces v priemysle, ktorý umožňuje spojiť rúry ešte efektívnejšie a rýchlejšie, bez potreby používania spojovacích f..

Prečítať viac

Spoznajte EXACT Infinity! Pílu na rezanie veľkých priemerov rúr "do nekonečna"

Píla EXACT Infinity je navrhnutá na rezanie najväčších rúr na svete. Ide o úplne nový typ systému na rezanie rúr Exact, ktorý využíva reťazový uchopovací mechanizmus. Vďaka flexibilite segmentov ..

Prečítať viac

Potrubárske a zváračské stroje na MSV Brno 2023! Reálne predvedenie strojov

10.-13.10.2023, výstavisko Brno Opäť po roku prichádzame na výstavu MSV Brno aby sme vám priniesli Potrubárske náradie a stroje na zváranie rúr. Znova prinášame mnohé novinky.Tak ..

Prečítať viac

Spôsoby ako rezať nerezové rúry

Nerezové rúry je náročné rezať vzhľadom na ich materiálové zloženie. Existuje niekoľko spôsobov ako šetrne rezať nerez a dosiahnuť pritom rovný a presný rez, bez kontaminácie materiálu. Vybrali s..

Prečítať viac

Aké sú riziká chybného formovania?

Formovanie je postup, ktorý pozostáva z nahradenia okolitého kyslíka okolo zvarového kúpeľa ochranným plynom, ako je argón, aby sa zabránilo akejkoľvek korózii na vysoko zohriatom povrchu. Aké sú..

Prečítať viac

5 dôvodov prečo investovať do orbitálnej zváračky TIG

5 dôvodov prečo investovať do automatizovanej orbitálnej zváračky TIG Ručné TIG zváranie si vyžaduje vysokú úroveň kompetencie zvárača, aby boli dosiahnuté kvalit..

Prečítať viac

Ktorý typ montáže T-spojov víťazí?

Porovnali sme tri metódy tvarovania odbočiek V dnešnej dobe bude každý súhlasiť s tým, že v priemysle sú primárnymi cieľmi kvalita v širšom zmysle slova a prod..

Prečítať viac

Ako fungujú rúrkové výmenníky tepla a ich oblasti použitia

Sortiment rúrkových výmenníkov tepla je veľmi široký. Začína sa malými výmenníkmi tepla z nehrdzavejúcej ocele s niekoľkými desiatkami rúrok pre potravinársky priemysel a nekončí ani veľkými výme..

Prečítať viac

Magnatech’s Story

MAGNATECH HAS BEEN HELPING WELDERS CREATE INDUSTRY LEADING WORK FOR MORE THAN FIFTY YEARS. We Are Magnatech Magnatech has been the..

Prečítať viac

Ktorá metóda zvárania zlepší vašu efektivitu?

Výber metódy zvárania na zlepšenie účinnosti je hlavným problémom. Vo všeobecnosti môžeme potvrdiť, že čím je metóda zvárania automatizovanejšia, tým vyšší bude výkon. Netreba však zabúdať na nev..

Prečítať viac

Nová éra rezania nehrdzavejúcej ocele

Rezanie rúr z nehrdzavejúcej ocele je teraz jednoduchšie, rýchlejšie a bezpečnejšie než kedykoľvek predtým Dlho očakávaná píla potr..

Prečítať viac

ORBITAL PIPELINE & TUBE WELDING APPLICATIONS OF MAGNATECH TOOLS

Magnatech LLC has dedicated our time to developing pipeline welding systems that work for a variety of industries. The key is quality. Our pipeline welding tools are used even in extre..

Prečítať viac

TECHNOLÓGIA - MACKMA

Ohýbačky rúr Mackma sú jediné beztŕňové stroje na trhu, ktoré umožňujú ohýbanie doľava aj doprava. Ich konzolová hlava umožňuje vytvárať zložité tva..

Prečítať viac

Zbavte sa nepotrebných T-kusov a použite technológiu vyhrdlovania T-odbočiek!

Riešenia pre vodoinštalatérov a mechanických dodávateľovRozvetvovanie rúrNajväčšie vynálezy sú vždy jednoduché!Patentovaná metóda T-DRILL preukázala svoju účinnosť na celom s..

Prečítať viac

Zváračské náradie na výstave MSV 2022 v Brne

4.-7.10.2022, výstavisko Brno Zváračské a potrubárske náradie prinášame na Medzinárodný strojárenský veľtrh v Brne. Nájdete nás v pavilóne V ako súčasť výstavy WELDING 2022. Zasta..

Prečítať viac

Spoznajte hlavné výhody úkosovačky rúr RIDGID B-500

Správne zrazenie hrany rúry pod zvar je podmienkou kvalitného zvaru. Úkosovačku B-500 prináša nielen kvalitný rovnomerný úkos ale aj rýchlosť, neoceniteľné vlastnosti a rozsah úkosovania rúr až d..

Prečítať viac

Fotoreport z výstavy MSV Brno

Zúčastnili sme sa výstavy Welding 2022, ktoré je súčasťou Medzinárodného strojárskeho veľtrhu v Brne. Desiatky vystavovateľov zváračskej techniky v hale V a my sme medzi nimi..

Prečítať viac

Aké nástroje používajú zvárači pri zváraní ochranným oblúkom?

Aby sa pri zváraní dosiahlo pevné a odolné spojenie, je dôležité zabezpečiť, aby zvárané rúry boli inertné. Pred začatím zvárania je preto potrebné sa uistiť, aby okolitý kyslík okolo oblasti zvá..

Prečítať viac

4 aspekty, ktoré je potrebné zvážiť pred prechodom na orbitálne zváranie

Pred investíciou do orbitálneho zvárania by ste si mali položiť určité otázky, aby ste zistili, aké sú vaše skutočné potreby, a aké vybavenie je potrebné na splnenie týchto požiadaviek. Jedným z ..

Prečítať viac

Rámová rezačka a úkosovačka TAG

Rámové úkosovačky TAG sú obľúbenou voľbou pri výstavbách a opravách potrubí. Dizajn je ideálny na prácu v úzkych priestoroch. TAG rámové úkosovačky dokážu rezať a úkosovať všetky druhy materiálov, od..

Prečítať viac

Čo umožňuje presné rezanie tenkých rúrok s malými priemermi?

Špičkové priemyselné odvetvia, ako je napríklad polovodičový priemysel, vyžadujú veľmi presnú a kvalitnú prípravu a zváranie rúr. Rúry sa zvyčajne zvárajú pomocou TIG, ručného alebo orbitálneho z..

Prečítať viac

Cestujeme za vami so zváračskou technikou!

Zvárači a potrubári, pripravili sme pre vás roadshow so zváračskou a potrubárskou technikou. Prídeme za vami a predvedieme vám najmodernejšie stroje z vášho fachu. Cestujeme v termíne 27. septembr..

Prečítať viac

Ktorá orbitálna rezačka je pre Vás tá pravá?

Potrebuje Vaša firma rezať rúry s maximálnou presnosťou? Odporúčame Vám orbitálne rezačky značky Axxair. Vďaka týmto rezačkám dosiahnete kolmý rez s maximálnou presnosťou. Zaručujú tiež rez bez d..

Prečítať viac

Čo je to automatizované orbitálne zváranie TIG?

Čo je to automatizované orbitálne zváranie TIG? Orbitálne zváranie bolo vyvinuté v 60. rokoch 20. storočia s cieľom vyhovieť prísnym normám kvality v leteck..

Prečítať viac

Najefektívnejší spôsob rezania nerezovej ocele

Rezanie rúr z nehrdzavejúcej ocele je zvyčajne náročná a pomalá práca, najmä ak je pri práci použitá uhlová brúska. Uhlová brúska je nielen pomalá a nepre..

Prečítať viac

Manuálne TIG zváranie vs. automatizované TIG zváranie

Manuálne TIG zváranie vs. automatizované TIG zváranie Ručné TIG zváranie rúr alebo automatické orbitálne TIG zváranie? Toto je otázka, ktorú si pri vybavovaní die..

Prečítať viac

Vyhrdlovanie T-odbočiek a spôsoby ich spájania

Metóda vyhrdlovania T-odbočiek systémom T-DRILL Metóda T-DRILL alebo formovanie do tvaru T, bola vyvinutá v 70. rokoch minulého storočia. Myšlienka, že potrubia a rúrky m..

Prečítať viac

Aké sú najpoužívanejšie centrátory na rúry?

Ako si vybrať správny centrátor a aké typy existujú? Aký centrátor je vhodný pre nerezové rúry?Centrátory rúr slúžia na správne centrovanie rúr pred zváraním. Slúžia na uchopenie dvoch koncov rúr..

Prečítať viac

Ako použiť dve zváracie hlavy s jedným orbitálnym zdrojom energie?

Ako použiť dve zváracie hlavy s jedným orbitálnym zdrojom energie? Máte sériovú výrobu a chcete optimalizovať čas cyklu svojich zváracích operácií, aby boli..

Prečítať viac

3 typy klietkových centrátorov na väčšie priemery rúr

Klietkové centrátory sú efektívna metóda na rýchle vyrovnanie jednej veľkosti potrubia. Zväčša sa delia na tri druhy, podľa spôsobu ich dotiahnutia: (manuálne, račňové, hydraulické) Manuálne ..

Prečítať viac

Štyri aplikácie otvorených zváracích hláv

Štyri aplikácie otvorených zváracích hláv Otvorené zváracie hlavy sa vyznačujú flexibilitou pri zváraní rôznych priemerov a hrúbok stien trubíc a rúr. Okrem finan..

Prečítať viac

Ako zabezpečiť najdlhšiu možnú životnosť kotúčov EXACT?

Rezanie rúr pílami EXACT je proces, v ktorom je materiál rúry kotúčom odoberaný, nie brúsený (ako pri karbobrúske). Tento proces tak zabezpečuje relatívnu b..

Prečítať viac

AQUASOL Oxymeter PRO OX-100

Programovateľný ručný OXYMETER PRO OX-100 je navrhnutý tak, aby poskytoval operátorom čo najpresnejšie údaje o koncentrácií kyslíka. Všetky oxymetre Pro OX-100 pr..

Prečítať viac

Prečo si vybrať TIG zváranie rúr?

Prečo si vybrať TIG zváranie rúr? Proces zvárania TIG ponúka pri zváraní rúr mnoho výhod: kompaktný a tenký zvarový spoj, úplné prevarenie a čistý pro..

Prečítať viac

Aké sú nové vlastnosti orbitálnych úkosovacích strojov AXXAIR?

Príprava rúr je nevyhnutná pre vysoko kvalitné zvary.Príprava rúry obsahuje niekoľko krokov, ktoré je potrebné dodržať pred zváraním. Príprava skosenia je jedným z najdôležitejších krokov, pretože zar..

Prečítať viac

Zvýšte efektivitu svojej výroby s novým elektrickým upínacím rámom

Zvýšte efektivitu svojej výroby s novým elektrickým upínacím rámom Uvedomujete si zdĺhavosť výroby vo svojej spoločnosti a chcete byť efektívnejší počas svojich p..

Prečítať viac

MSV 2022 Nitra Medzinárodný strojársky veľtrh

24. - 27. máj 2022, Výstava MSV Nitra Sme distribútorom náradia na zváranie rúr a technologickej potrubárčiny! Vidíme sa na medzinárodnom veľtrhu MSV 2022 v Nitre. Prinášame na trh i..

Prečítať viac

Najrýchlejšia pneumatická píla na rezanie potrubí vo výkope

Fínsky producent najbezpečnejších píl na všetky druhy rúr prišiel s prevratnou novinkou v podobe pneumatickej píly PipeCut AIR 360. Táto píla, na rozdiel od..

Prečítať viac

Zváračské a potrubárske dni 2020

22. - 26. júna 2020, Bratislava Zvárači a potrubári, chýbajú vám technologické výstavy a veľtrhy? Chcete sa vzdelávať, držať krok s dobou a používať najmodernejšie technológie? Alebo si len potrebu..

Prečítať viac

Orbitálne zváranie: otvorená alebo zatvorená zváracia hlava?

Orbitálne zváranie: otvorená alebo zatvorená zváracia hlava? Ktorú si vybrať? Produktová línia orbitálneho zvárania je veľmi efektívnym riešením pri montáži potr..

Prečítať viac

Napísali o nás - AXXAIR

Ako orbitálne stroje AXXAIR pomáhajú distribútorovi ant s.r.o. naplniť požiadavky zákazníkov Prinášamé preklad článku, ktorý o nás-spoločnosti ant s.r.o. napísal ..

Prečítať viac

TECHNICKÁ INNOVÁCIA - MACKMA

MACKMA® je člen skupiny MASSARO GROUP. MASSARO GROUP sa môže pochváliť viac ako 30-ročnými skúsenosťami v civilnom sektore a v oblasti priemyselného stavebníctva. V súčasnosti spolu ..

Prečítať viac

Kurzy orbitálneho zvárania

Zaujímate sa o orbitálne zváranie? Chceli by ste posunúť svoje zváračské zručnosti na ďalšiu úroveň? Prihláste sa na kurz orbitálneho zvárania s certifikáto..

Prečítať viac

Ako rezať nerezové rúry presne, rýchlo, čisto a bez otrepov?

Ako rezať nerezové rúry presne, rýchlo, čisto a bez otrepov? Viete prečo je orbitálna rezačka preferovaná na rezanie nerezových rúr alebo aké sú výhody orbitálneh..

Prečítať viac

7 hlavných výhod novej najuniverzálnejšej MINI lisovačky

RIDGID predstavil začiatkom roka 2021, novú lisovačku RIDGID RP-219, ktorá je výsledkom spolupráce so svetoznámym výrobcom Klauke. Spolupráca sľubuje kvalitný, overený stroj s užitočnými funkciami a..

Prečítať viac

Ďakujeme za Zváračské dni 2019

Ďakujeme za účasť na zváračských dňoch Po zaujímavom týždni predvádzania orbitálnych strojov AXXAIR, ktorý bol plný inšpiratívnych stretnutí s vami, by sme sa vám ch..

Prečítať viac

O značke Axxair

AXXAIR - Inovatívne orbitálne technológie / ORBITÁLNE PÍLY / ORBITÁLNE ÚKOSOVAČKY / ORBITÁLNE ZVÁRAČKY / STROJE A NÁRADIE NA PRACU S RÚRAMI / O značke Axxair ..

Prečítať viac

Výstava Aquatherm 2024 v Prahe

5.-8. 3. 2024, Praha Najžiadanejšie potrubárske náradie prinášame na Medzinárodný veľtrh technického zariadenia budov v Prahe. Nájdete nás v hale 3 ako súčasť výstavy AQUATHERM 20..

Prečítať viac

Klauke a Greenlee na výstave AMPER 2024 v Brne

19. - 21. marec 2024, výstavisko Brno Staviate fotovoltaické elektrárne? Vyrábate nabíjacie stanice, alebo batériové úložiská? Vyrábate káblové zväzky alebo rozvádzače? Alebo robít..

Prečítať viac

Komplexné riešenie pre kvalitné solárne inštalácie s Klauke

Všetko čo potrebujete pre montáž fotovoltaických elektrární nájdete v Klauke Solárne systémy sú základným ekologickým zdrojom energie pre súčasné i budúce generácie. Ak však hovoríme..

Prečítať viac

KLAUKE ORANGE prvé akumulátorové lisovačky s VDE ochranou

Unikátne ORANGE VDE izolované nožnice na strihanie káblov prinášanú úplne iný level ochrany. So sériou náradia ORANGE sa môžete spoľahnúť na VDE ochranu do 1 000 V pre zvýšenú bezpečnosť..

Prečítať viac

Elektrikárske náradie KLAUKE so službami, ktoré si zaslúžia

Značka Klauke je po celom svete preslávená svojimi vysoko kvalitnými technológiami na spojovanie elektrických rozvodov, náradia na lisovanie káblových ôk a..

Prečítať viac

Produktové a školiace videá k produktom Klauke

Vzdelávať sa je dôležité. Hlavne pokiaľ ste v elektroinštalačnom fachu viete o tom svoje. Preto sme sa s našimi technikmi rozhodli vám prinášať aj videá a ..

Prečítať viac

Ako si vybrať správne káblové oká?

Výber káblových ôk pre všetky druhy aplikácií v elektrotechnickom sektore je extrémne široký a môže sa ľahko skomplikovať. Správne rozhodnutie môže byť ťaž..

Prečítať viac

Požičovňa elektrikárskeho náradia

Potrebujete jednorázovo krimpovať alebo strihať veľké priemery káblov? Vďaka požičovni Klauke teraz môžete i takúto zákazku vyriešiť s profesionálnym nár..

Prečítať viac

IBAK MainLite pojazdový inšpekčný kamerový systém

Značka IBAK je známa svojimi pojazdovými inšpekčnými systémami a rôznym komponentom ku kamerám. V tomto článku Vám radi ponúkneme dve zaujímavé videá o pojazdnom inšpekčnom k..

Prečítať viac

Atmosféra výstavy AMPER 2022 // FOTOGALÉRIA

Premiérovo sme sa zúčastnili na veľtrhu AMPER 2022! Ide o najprestížnejší veľtrh elektrotechniky, energetiky a automatizácie v strednej Európe. Preto sme tam s produktami Klauke ak..

Prečítať viac

Klauke a Greenlee na výstave AMPER 2022

17. - 20. máj 2022, výstavisko Brno Sme nový distribútor náradie Klauke a Greenlee a ideme za vami! Vidíme sa na medzinárodnom veltrhu AMPER 2022 v Brne. Nájdete nás v hale P, určene..

Prečítať viac

Legenda značky Paladin pokračuje

Značka, ktorá vydrží celý život Nástroje Paladin kombinujú robustnosť, spoľahlivosť a všestrannosť. Značka Paladin je synonymom kvality, spoľahlivosti, odolnosti a výkonu. Nást..

Prečítať viac

Jesenná roadshow po celom Slovensku. Staňte sa profesionálom s Klauke

Dohodnite si prezentáciu náradia pre elektrikárov Klauke a Greenlee priamo k vám do firmy, na stavbu. Majte všetko po ruke - otestujte si veľké množstvo ele..

Prečítať viac

NOVÝ ŠTANDARD - KLAUKE NOVÁ GENERÁCIA REZACIEHO NÁRADIA

Nový štandard: Hydraulické rezacie nástroje s akumulátorovým pohonom od spoločnosti Klauke - pôsobivá sila a odolnosť. Náradie bez námahy prerezáva prierez..

Prečítať viac

Prečo je leto ideálny čas na preventívne čistenie odtokov

V letných mesiacoch mnohí ľudia využívajú príležitosť na prácu okolo domu a záhrady. Bezpochybne by k tejto práci nemalo chýbať ani čistenie a údržba odtokov. Opatrenia na preventívnu kontro..

Prečítať viac

DOKONALÉ REZANIE - MECHANICKÉ REZACIE NÁRADIE

Rezanie musí byť dokonalé. Naše mechanické rezné nástroje sú pripravené na vašu prácu. Ergonomická rukoväť Vám pomôže, pretože v prvom momente je typická páková technológia Klauke op..

Prečítať viac

JEDEN NÁSTROJ NA VŠETKY SITUÁCIE - UNIVERZÁLNE NÁSTROJE

Lisovanie, rezanie alebo dierovanie: Vymeniteľný adaptér a vložky rýchlo prispôsobia nástroj jednotlivým úlohám. Nízka hmotnosť a sila: Lisovanie do 400 mm², rezanie do 40 mm priemeru alebo dierovan..

Prečítať viac

Upchaté odtoky? Vyskúšajte čističky RIDGID FlexShaft!

Už sú to takmer 4 roky, čo sa čističky RIDGID FlexShaft prvýkrát dostali do odtoku, prešli cez upchatie a úspešne ho vyčistili. Na takýto míľnik sa len ťažko zabúda. Odvtedy sa tieto skvelé stroj..

Prečítať viac

Akciové náradie pre všetkých makačov - Deň otcov

Chlapi, ďakujeme vám za celoročnú starostlivosť o vaše rodiny.Užite si svoj Deň otcov a vybavte sa náradím za výhodné ceny.Akcia platí iba do 23.6.2021. Akciové ceny platia pri objednávke cez e-shop. ..

Prečítať viac

Skúsenosti s rezačkou rúr RIDGID PC 116 od zákazníka

Ako profesionálny inštalatér potrebujete nástroje, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť. Vo dne či v noci. Čím rýchlejšie a jednoduchšie bude práca vykonaná, tým lepšie. Preto potrebujete rezač..

Prečítať viac

JEDNODUCHÁ MANIPULÁCIA - RUČNÉ HYDRAULICKÉ KRIMPOVACIE NÁSTROJE

Nástroje Klauke pracujú pre vás. 2-stupňový hydraulický systém zaisťuje automatické zatiahnutie po zalisovaní. Rotujúce hlavy si prídu na svoje aj v obmedzených priestoroch a až do rozsahu prierezu ..

Prečítať viac

FLEXIBILNÉ HLAVY - HYDRAULICKÉ KRIMPOVACIE HLAVY A KRIMPOVACIE NÁSTROJOVÉ SYSTÉMY

To je jedno, či v dielni alebo na prenosné použitie v teréne - Lisovacie hlavy a systémy Klauke poskytujú vždy to správne riešenie.Systém Klauke Úplná flexibilita so systémom Klauke - všetky hy..

Prečítať viac

Opraviť si to sám alebo prenechať prácu na profesionálov?

V poslednom období zaznamenal svetový trh nárast práce z domu. Nie je prekvapujúce, že v roku 2020 došlo k vysokému rastu, keďže to bol prvý rok pandémie COVID-19. Majitelia domov mali zrazu čas ..

Prečítať viac

AKU lisovacie náradie Klauke novej generácie

Ak chcete zaručiť kvalitu, používajte Aku krimpovacie nástroje Klauke. Vďaka krimpovacím nožniciam novej generácie si môžete data nástroja kedykoľvek zobraziť ..

Prečítať viac

Klauke ORANGE - MYSLITE BEZPEČNE. KONAJTE BEZPEČNE.

Práca s inžinierskymi sieťami predstavuje sériu výziev: Blízkosť potenciálne živých častí, obmedzený priestor a časový tlak. Preto je pri tomto druhu práce nevyhnutá bezpečnosť a používanie správnyc..

Prečítať viac

Lisované - spájkované oká vyrobené z medi podľa DIN 46234

Na rozdiel od rúrkových káblových ôk sa spájkované káblové oká Klauke lisujú z medeného plechu, vytvarujú sa a potom pevne spoja letovaním v oblasti lisovania. Drážkovaný profil na v..

Prečítať viac

Jednoduchá lokalizácia inžinierskych sietí pomocou RIDGID SeeTech SR-24 a SR-20

Dnešní inžinieri verejných služieb čelia rastúcim ťažkostiam pri inštalácii a údržbe podzemných zariadení, potrubí, káblov a káblov z optických vlákien. Čiastočne je to spôsobené rastúcim poklada..

Prečítať viac

Kompenzačné - objímky pre medené sektorovo tvarované a zhutnené vodiče

So správnym puzdrom sa medené sektorové vodiče ľahko krimpujú po celom obvode a možno ich následne pohodlne zasunúť do káblového oka. Klauke objímky pre vodiče..

Prečítať viac

RIDGID STRUTSLAYR – NOVÝ SPÔSOB REZANIA MONTÁŽNYCH C PROFILOV

Montážne C profily sa používajú v širokej škále aplikácií, ako je inštalatérstvo, kúrenie, ventilácia, klimatizácia, protipožiarna ochrana, elektrické a solárne systémy na štrukturálnu podporu po..

Prečítať viac

Spoľahlivé hliníkové lisovacie káblové oká a konektory podľa DIN

Ľahké a extrémne spoľahlivé: také sú Klauke káblové oká z hliníka. Kontaktný tuk rozkladá oxidačnú vrstvu, vysoko kvalitné cínovanie uľahčuje kontakt s meďou v..

Prečítať viac

Štandardné káblové oká Klauke

Trubkové káblové oká z vysoko kvalitnej medi, sú súčasťou štandardnej rady Klauke od roku 1960. Klauke je výrobca, takže si stráži všetky fázy od vývoja až po výr..

Prečítať viac

Kombinované káblové oká z hliníka a medi

Spoľahlivé pripojenie dvoch komponentov. Meď a hliník majú rôzne materiálové vlastnosti a nie je vôbec jednoduché je kvalitne spojiť. Káblové oká a konektory z..

Prečítať viac

Káblové oká podľa normy DIN

Výrobky Klauke zodpovedajú nielen svojím vlastným štandardom, ale tiež normám DIN s prísnymi štandardizovanými rozmermi. Klauke lisovacie káblové oká a konekto..

Prečítať viac

Izolované a neizolované dutinky

Klauke spája to, čo k sebe patrí. Káblové dutinky uľahčujú pripájanie vodičov do svoriek. Izolácia s ľahkým vstupom zrýchľuje zasunutie vodičov do dutinky. Jem..

Prečítať viac

LEDRig: LED technológia pre efektívnejšie UV vytvrdzovanie sklenených vlákien.

Rad vytvrdzovacích zariadení LEDRig je navrhnutý na použitie s vložkami z polyméru vystuženého sklenenými vláknami (GFRP) pri sanácii kanalizačných sietí. Patentovaná technológia chladenia spo..

Prečítať viac

Dierovacie náradie Greenlee

Dierovacie nástroje Greenlee sú veľmi rýchle. Bez ohľadu na veľkosť a tvar otvoru a bez ohľadu na stiesnený priestor. Greenlee má riešenie a nástroj pre každú situáciu. V kombinácii s patentovaným..

Prečítať viac

SpeedyLight+ LED: Technológia rýchleho vytvrdzovania svetlom pre bočné a hlavné línie

Vytvrdzovací systém SpeedyLight+ LED je novinkou na trhu renovácie kanalizácie. Jeho revolučná LED technológia umožňuje inštalatérom optimalizovať ich operácie zvýšením efektivity práce na pra..

Prečítať viac

Jednoduché svorky a skrutkové spojky

Jednoduché spojenie rôznych materiálov a prierezov umožňujú Klauke svorky a skrutkové spojky. Sú vhodné pre všetky štandardné veľkosti a materiály. V súlade so špecifikovanými bezpečno..

Prečítať viac

Geniálny nástroj - Klauke EK 50 ML Micro

Klauke Micro je rovnako pohodlný a rýchly ako mechanické kliešte a rovnako výkonný a ľahko ovládateľný ako akumulátorové hydraulické kliešte. Kompaktný, účinný, prenosný a úplne presný, vďaka inova..

Prečítať viac

SpeedyLight VX LED: Systém vytvrdzovania pre vertikálne a interné použitie s LED epoxidovou živicou.

Vytvrdzovací systém SpeedyLight VX LED je navrhnutý pre interné a vertikálne renovácie potrubí bez výkopov. Jeho revolučná technológia LED, spojená s epoxidovou živicou Sewertronics LED, umožňuje..

Prečítať viac

Najvyššia odolnosť - oceľové a niklové káblové oká a spojky

Nerezové a niklové káblové oká a spojky sú vyvinuté pre použitie v náročných podmienkach. Tieto špeciálne spojovacie prvky sú vyrobené tak, aby spĺňali požiadavky chemického priemysl..

Prečítať viac

Izolované a neizolované káblové oká, spojky a konektory

Elektrická energia je produktom sily napätia a prúdu. Optimálne spojenie zaručuje prenos tejto energie bez tepelných strát. To vyžaduje, aby materiály, dizajn a nástroje boli správne..

Prečítať viac

Mechanické lisovacie náradie

Lisovacie nástroje Klauke boli vyvinuté špeciálne pre rýchlejšiu, presnejšiu a jednoduchšiu prácu. Ergonomické rukoväte zaisťujú správne uchopenie, vylepšené efekty páky poskytujú pohodlné ovládanie..

Prečítať viac

TECHNICKÁ INNOVÁCIA - MACKMA

MACKMA® je člen skupiny MASSARO GROUP. MASSARO GROUP sa môže pochváliť viac ako 30-ročnými skúsenosťami v civilnom sektore a v oblasti priemyselného stavebníctva. V súčasnosti spolu ..

Prečítať viac

QuickPatch LED: Beztieňové LED diódy na opravu záplat

QuickPatch LED od Sewertronics vytvrdzuje predimpregnované lamináty na bodové opravy od DN80 mm do DN600 mm. Vysokovýkonný dizajn LED QuickPatch obsahuje prelomovú technológiu bez tieňa, ktorá..

Prečítať viac

7 hlavných výhod novej najuniverzálnejšej MINI lisovačky

RIDGID predstavil začiatkom roka 2021, novú lisovačku RIDGID RP-219, ktorá je výsledkom spolupráce so svetoznámym výrobcom Klauke. Spolupráca sľubuje kvalitný, overený stroj s užitočnými funkciami a..

Prečítať viac

Ako sa správne starať o batérie

Batérie, batérie – sú všade, v notebookoch, v mobilných telefónoch, vo fotoaparátoch, v diaľkových ovládačoch, vreckových počítačoch, MP3 prehrávačoch, jednoducho v takmer každom prenosnom elektroni..

Prečítať viac

Ako posunúť bezvýkopové opravy na ďalšiu úroveň?

Budúcnosť bezvýkopových opráv potrubí je tuNajmodernejšie technológie bezvýkopových opráv od IBG Hydrotech posúvajú tento priemysel do 21. storočia a ponúkajú nové príležitos..

Prečítať viac

Výstava Aquatherm Praha 2018

RIDGID na Výstave AquaTherm Praha 2018Spoločnosť ant s.r.o. na výstave zastupovala renomovaného amerického výrobcu RIDGID. Kvalitné inštalatérske výrobky, ktoré prinášajú osoh a zisk pre státisíce rem..

Prečítať viac

Katalóg inštalatérskeho náradia

Pripravili sme pre Vás katalóg najobľúbenejšieho potrubárskeho a inštalatérskeho náradia na rok 2020. Môžete ho využiť ako pomôcku pri hľadaní správneho vybavenia pre vašu prácu. V katalógu nájdete in..

Prečítať viac

Úspešné školenie technikov z ant s.r.o. na náradie RIDGID v USA

Ako jeden z najväčších dodávateľov profesionálneho náradia RIDGID, sme boli pozvaní na odborné školenie priamo v centrále RIDGID v USA. Cieľom školenia bolo zdokonalenie sa v znalosti náradia RIDGID, ..

Prečítať viac

RIDGID na výstave AQUA 2018 v Trenčíne

V dňoch 12. až 14. júna 2018 sme sa zúčastnili na výstave v Trenčíne, ktorá je zameraná na vodné hospodárstvo, hydroenergetiky, ochrany životného prostredia, odpadového hospodárstva a rozvoja miest ..

Prečítať viac

Aké možnosti poznáte na recykláciu vody?

Porozumenie možnostiam, ktoré dnes ponúka trh s kombinovanými kanalizačnými vozidlami môže byť skutočnou výzvou.V posledných rokoch zaznamenal trh stúpajúci trend v nákupe a ..

Prečítať viac

Aquatherm 2019 v Nitre

Inštalatérske a potrubárske náradie na výstave Aquatherm 2019 v Nitre Inštalatéri a potrubári, neštudujte informácie o strojoch a ich výhodách na internete. Príďte si ich pozrieť osobne na výstavu...

Prečítať viac

RIDGID Roadshow 2017

RIDGID ROADSHOW 2017 SLOVENSKO a ČESKÁ REPUBLIKAPočas celého roka 2017 máte možnosť využiť naše predvádzacie auto vybaveného produktami RIDGID. Požiadajte o predvedenie v doleuvedenom formulári a doho..

Prečítať viac

RIDGID otvára novú EMEA centrálu

Pozrite sa, ako sa budovalaRIDGID otvára novú EMEA centrálu, distribučné, školiace a servisnéstredisko v Sint-Truiden. V januári 2016, presťahovalRIDGID (Ridge Tool Europe NV) svoje sídlo a distr..

Prečítať viac

Dni sanácie potrubia 2020

Dni sanácie potrubia 2020 24. - 25. november 2020, Bratislava Zaujali Vás bezvýkopové opravy potrubí? Chcete technológiu vidieť priamo v teréne? Radi Vás uvítame u nás v ant s.r.o. kde sa v dňoch 24..

Prečítať viac

AQUA-THERM Nitra 2016

pozrite si krátku fotogalériu z našej účasti na výstave v Nitre:..

Prečítať viac

Veletrh Aquatherm Praha 2018

Výstava AquaTherm s účasťou náradia RIDGIDVážený obchodní partneri, dovoľte nám, pozvať vás na návštevu výstavy Aquatherm Praha 2018. Výstava sa koná od utorka 27. februára do piatka 2. marca 2018 v a..

Prečítať viac