ant.sk/rems

REMS Tornado 2" L-T stacionárny závitorez - ľahká odnímateľná vaňa

  • REMS Tornado 2" L-T stacionárny závitorez - ľahká odnímateľná vaňa

Prospekt
Katalóg
Manuál
Diely
Predvedenie
Názov Kód Obrázok Cena bez DPH Cena s DPH Množstvo
REMS Tornado 2020 R ½"-2" 340202 REMS Tornado 2020 R  ½ 4320.00€ 5184.00€
Obsahuje: Závitorezný stroj s prepólovateľný trojfázovým motorom (400 V, 50 Hz, 2000 W,); bezpečnostný nožný spínač; závitorezná hlava R ½"-2" s vnútorným odhrotovačom a rezákom; závitorezné nože R ½ - ¾" a 1-2"; trojnohý stojan; olejová vana a nádoba na třísky; sada náradia;
REMS Tornado 2010 R ½"-2" 340201 REMS Tornado 2010 R  ½ 4110.00€ 4932.00€
Obsahuje: Závitorezný stroj s prepólovateľný kondenzárotovým motorom (230 V, 50 Hz, 2100 W,); bezpečnostný nožný spínač; závitorezná hlava R  ½"-2" s vnútorným odhrotovačom a rezákom; závitorezné nože R ½ - ¾" a 1-2"; trojnohý stojan; olejová vaňa a nádoba na triesky; sada náradia; 
REMS Tornado 2000 R ½"-2" 340200 REMS Tornado 2000 R  ½ 3990.00€
2889.00€
4788.00€
3466.80€
Obsahuje: Závitorezný stroj s univerzálnym motorom (230 V, 50-60 Hz, 1700 W,); bezpečnostný nožný spínač; závitorezná hlava R  ½"-2" s vnútorným odhrotovačom a rezákom; závitorezné nože R ½ - ¾" a 1-2"; trojnohý stojan; olejová vaňa a nádoba na triesky; sada náradia; 

REMS Tornado 2" L-T stacionárny závitorez - ľahká odnímateľná vaňa

REMS Tornado
Prenosné prevedenie na 3 trubkových nohách, s odnímateľnou veľkou vaňou na olej a nádobou na triesky. Osvedčený vysokovýkonný závitorezný stroj na rezanie závitov, odrezávanie trubiek, odhrotovanie, zhotovovanie vsuviek, výrobe obvodových drážok valcovaním. Na inštaláciu, dielne pracujúcej s kovom, priemysel. Na stavenisko aj do dielní.

Princíp práce
Otáčajúci sa materiál – stojacie nástroje.

Konštrukcia
Robustná, na stavenisko vhodná konštrukcia. Výhodné rozmery, výhodná hmotnosť, napr. REMS Tornado 2000 váži ako komplet iba 50 kg. Veľký pracovní priestor a priestorná nádoba na triesky. Výškovo nastaviteľná podpera materiálu.

Pohon
Výnimočne silný a rýchly, napr. závit R 2” vyrobí len za 15 s. Prevodové ústrojenstvo, bežiace v uzavrenom olejovom kúpeli, nevyžaduje žiadnu údržbu.  
3 výkonné motory na výber:
– Univerzálny motor s vysokým ťahom, 1700 W, ochrana pred preťažením, otáčky vretena 53 ¹/min.

– Prepólovateľný kondenzátorový motor, 2100 W, ochrana pred preťažením, 2 otáčky vretena 52 a 26 1/min, aj pri plnom zaťažení. Veľmi tichý chod.
– Prepólovateľný trojfázový motor, 2000 W, ochrana pred preťažením, 2 otáčky vretena 52 a 26 1/min, aj pri plnom zatažení. Veľmi tichý chod.
Pre prácu je vhodný bezpečnostný spínač s núdzovým vypínačom, 2 stupňový, behom práce ho možno preto zaťažiť celou váhou tela.
 
Automatické upínacie sklíčidlo
2 automatické rychloupínacie sklíčidlá so samovystreďovacími upínacími čeľusťami, rýchle upínanie a odnímanie materiálu. Samozosilujúci, preto s maximálnou upínacou silou. Trubka sa nepretáča. 
 
Automatické chladenie a mazanie
Robustná, osvedčená pumpa na olej s vysokým čerpacím výkonom. Optimalizovaný, multilaterálny prívod oleja závitoreznou hlavou priamo do rezu zaručuje 
čistý závit a dlhšiu životnosť závitorezných čeľustí, prevodov a motoru.
 
Univerzálna automatická závitorezná hlava
Len jedna univerzálna automatická závitorezná hlava pre všetky druhy závitov, tiež pre dlhé závity, otvára sa automaticky, s automatikou dĺžkou závitu na kónické závity. Rýchle, jednoduché nastavovanie veľkosti závitu. Prehladná stupnica veľkostí závitov. Jednoduchá a rýchla výmena závitorezných čeľustí pomocou zaskakovacieho mechanizmu v držiaku závitorezných čeľustí.
 
Závitorezné čeľuste
Osvedčené, nezničiteľné kvalitné závitorezné čeľuste REMS s optimálnou geometriou britu zaručujú super ľahké narezávánie, jednoduché rezánie závitu a čistý závit. Závitorezné čeľuste sa vyrábajú z odolnej, zvlášt’ kalenej špeciálnej ocele, zaručujúcej extrémne dlhú životnosť.
 
Odrezávač trubiek
Samovystreďovací. Stabilné rameno z kovanej ocele. Ergonomický, široký úchyt pre silný prísuv vretena. Zvlášt’ kalené rezné kolečko z osvedčenej, veľmi odolnej 
REMS ocele určenej na závitorezné nože zaručuje dlhú životnosť.
 
Zariadenie na vnútorné odhrotovanie trubiek
Stabilné, jednoducho obsluhovateľné odhrotovávacie zariadenie s meniteľnou polohou odhrotovania. Špeciálne kalené a špeciálne vytvorené odhrotovacie ostrie zaručuje  jednoduché odhrotovanie a extrémne dlhú životnosť. 2-rezné pre optimálne odchod triesok, predovšetkým pri malých veľkostiach trubiek.
 
Závitorezné oleje
REMS Sanitol a REMS Spezial. Vyvinuté špeciálne na rezanie závitov. Vyznačuje sa veľmi vysokými mazacími a chladiacimi účinkami. Bezpodmienečne nutné na dosiahnutie čistého závitu a zaistenie dlhšej životnosti závitorezných čeľustí, nástrojov a strojov.
 
REMS 4” automatická závitorezná hlava
Pre trubkové závity 2½–4”.
 
Výroba vsuviek
Racionálne s automatickým vnútorným upínaním s REMS Nippelfix ½–2” (4”) s manuálnym vnútorným upínaním s REMS Nippelspanner ⅜–2”.
 
Podpery materiálu 
Výškovo prestaviteľné podpery materiálu REMS Herkules a REMS Herkules Y.
 
REMS výroba obvodových drážok
Robustné, kompaktné zariadenie na výrobu obvodových drážok s olejovým hydraulickým posunom na drážkovanie trubiek pre spojovacie systémy trubiek DN 25–200 (300), 1–8” (12”).

 

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Recenzia

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré