ant.sk/rems

REMS MSG 125 EE - polyfúzna zváračka

  • REMS MSG 125 EE - polyfúzna zváračka
Pokial je k dispozícii video produktu, na tomto mieste si ho môžete prehliadnuť
Prospekt
Katalóg
Manuál
Diely
Predvedenie
Názov Kód Obrázok Cena bez DPH Cena s DPH Množstvo
REMS MSG 125 EE polyfúzna zváračka 256320 REMS MSG 125 EE polyfúzna zváračka 650.00€ 780.00€
obsahuje: Polyfúzna zváračka; odkladací stojan; držiak pre upevnenie v horizontálnej a vertikálnej polohe; šesťhranný kľúč;

REMS MSG 125 EE - polyfúzna zváračka

Vysoko výkonné elektrické prístroje pre racionálne zváranie tvaroviek. Použiteľné kdekoľvek, voľne z ruky alebo na pracovnom stole.
Plastové rúry a tvarovky z PB, PE, PP, PVDF: Ø 16-125mm

Konštrukcia
Praktická, ľahká. Voľne z ruky alebo na pracovnom stole. Sériovo s odkladacím stojanom a držiakom na pracovný stôl pre upevnenie prístroja v horizontálnej alebo vertikálnej polohe (držiak na pracovný stôl nie je pre MSG 25). 
 
Vykurovacie články podľa DVS
Doskový, planparalelný vykurovací článok podľa DVS. Elektrický vykurovací článok uložený v zliatine hliníka, odolný proti korózii, pre nepriame odovzdávanie tepla. Vykurovacia hrdlá a objímky podľa DVS, ľahko vymeniteľné. Kvalitné, trvalé povlakovanie teflónom zabraňuje zachytávaniu zvyškov plastu a umožňuje bezproblémové čistenie. Optimálne rozdelenie teplôt a teplotné konštanta na celej úžitkovej ploche. Upevňovacie skrutky z nerezovej ocele.
 
Teplota a regulácia teploty
Voliteľne
- Nastaviteľná teplota 180-290 ° C, defaultne pre PP-rúry na 260 ° C, s elektronickou reguláciou teploty s veľmi úzkou toleranciou (EE) alebo
- Napevno nastavenú teplotou pre PP-rúry na 260 ° C, s mechanickou reguláciou teploty s toleranciou + / - 10 ° C (FM).
Elektronická a mechanická regulácia teploty reguluje nastavenú teplotu automaticky v rámci hraníc predpísaných DVS. Kontrolka pre teplotu a sieťová kontrolka. 

 

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Recenzia

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré