ant.sk/rems
REMS akciaREMS akcia

REMS MSG 63 EE - polyfúzna zváračka

Od 439.00 € bez DPH

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS MSG 63 EE - polyfúzna zváračka

Vysoko výkonné elektrické prístroje pre racionálne zváranie tvaroviek. Použiteľné kdekoľvek, voľne z ruky alebo na pracovnom stole.
Plastové rúry a tvarovky z PB, PE, PP, PVDF: Ø 16-63mm

Konštrukcia
Praktická, ľahká. Voľne z ruky alebo na pracovnom stole. Sériovo s odkladacím stojanom a držiakom na pracovný stôl pre upevnenie prístroja v horizontálnej alebo vertikálnej polohe (držiak na pracovný stôl nie je pre MSG 25). 
 
Vykurovacie články podľa DVS
Doskový, planparalelný vykurovací článok podľa DVS. Elektrický vykurovací článok uložený v zliatine hliníka, odolný proti korózii, pre nepriame odovzdávanie tepla. Vykurovacia hrdlá a objímky podľa DVS, ľahko vymeniteľné. Kvalitné, trvalé povlakovanie teflónom zabraňuje zachytávaniu zvyškov plastu a umožňuje bezproblémové čistenie. Optimálne rozdelenie teplôt a teplotné konštanta na celej úžitkovej ploche. Upevňovacie skrutky z nerezovej ocele.
 
Teplota a regulácia teploty
Voliteľne
- Nastaviteľná teplota 180-290 ° C, defaultne pre PP-rúry na 260 ° C, s elektronickou reguláciou teploty s veľmi úzkou toleranciou (EE) alebo
- Napevno nastavenú teplotou pre PP-rúry na 260 ° C, s mechanickou reguláciou teploty s toleranciou + / - 10 ° C (FM).
Elektronická a mechanická regulácia teploty reguluje nastavenú teplotu automaticky v rámci hraníc predpísaných DVS. Kontrolka pre teplotu a sieťová kontrolka. 

 

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In