NOVÝ ŠTANDARD - KLAUKE NOVÁ GENERÁCIA REZACIEHO NÁRADIA

Nový štandard: Hydraulické rezacie nástroje s akumulátorovým pohonom od spoločnosti Klauke - pôsobivá sila a odolnosť. Náradie bez námahy prerezáva prierezy až do 105 mm s otvorenou reznou hlavou pre lepší prístup alebo uzavretou reznou hlavou pre lepší prenos sily. Vylepšená ergonómia s optimalizovaným ťažiskom robí prácu pohodlnejšie a rýchlejšie. Aj vďaka mechanizmu otvárania, ktorý šetrí čas.
Ľahká práca a čistý výkon

Rezné nástroje Klauke zaručujú prácu bez námahy: „Mini“ zaujme svojou nízkou hmotnosťou a pištolová verzia sa vyznačuje perfektne vyváženým ťažiskom. Klauke mini sa sústreďuje na svoju hlavnú úlohu: spoľahlivé rezanie. Aj bez snímača tlaku a displeja robí malý odborník svoju prácu dobre. Klauke mini je ľahký, ale výkonný. Kvalitné nožnice strihajú so šírkou otvárania 32 mm, rezačky skrutiek s otvorom 12 mm šírky. Vyznačuje sa praktickými rozmermi vhodnými do stiesnených priestorov.

  • Náš kompaktný „mini“ je ideálny do stiesnených priestorov
  • 2-stupňový hydraulický systém umožňuje rýchlu prácu vďaka rýchlemu posuvu a silovému zdvihu
  • Ušetríte čas s inovatívnym mechanizmom otvárania rezačky. Otvárajú sa okamžite po každom rezaní.
  • Mimoriadne pôsobivé a spoľahlivé: Ovládanie jedným tlačidlom - koncepcia všetkých nástrojov

Najnovší vývoj pre vašu každodennú prácu

Mini dizajn - Čistá rezná sila: ESGM45 a ESM50 urobí dojem na každú aplikáciu

Jednoduché rezanie vďaka novej, vylepšenej geometrii rezania. Varianty EBS vyrobené špeciálne pre strihanie káblových žľabov z drôteného pletiva, šróbov a guľatiny až do priemeru 12 mm.

Všestranné rezanie

Rezanie v obmedzených priestoroch? S týmito reznými hlavami žiadny problém. Hlavy sa otáčajú o 360 °.

aplikácia i-press®

Na kontrolu údajov svojho nástroja použite aplikáciu i-press®. Jednotlivé nastavenia nástroja, napríklad dvojité kliknutie - funkcia pre zvýšenie bezpečnosti používateľov, pomôže urobiť Váš deň jednoduchší a spoľahlivejší - presne tak, ako to potrebujete.


Kontaktujte nás a naši technici vám radi poradia, stroje predvedú a pomôžu navrhnúť správne technické riešenie. Volajte na 02/60103721 alebo píšte na ant@ant.sk

kombinovane-kablove-oka-z-hlinika-a-medi
Klauke Slovensko - krimpovačky, dierovače a nožnice na káble

Viac o Klauke

Značka Klauke je po celom svete preslávená svojou vysoko kvalitnou technológiou spájania elektrických rozvodov, nástrojmi na krimpovanie, rezanie a dierovanie.

Krimpovačky
Nožnice na strihanie káblov
Dierovače otvorov do plechov
VDE ručné náradie
Spojovací materiál

Klauke spojovací materiál pre elektrikárov

Kontaktujte nás

Autorizovaný distribútor pre Slovenskú republiku ant s.r.o.. Kontaktujte nás a poradíme vám s výberom krimpovačky, nožníc, dierovačov či spojovacieho materiálu Klauke.

ant s.r.o.
Potrubárske a inštalatérske náradie


Staré grunty 17/a, 841 04 Bratislava
0945 458 824
ant@ant.sk