Napísali o nás - AXXAIR

Ako orbitálne stroje AXXAIR pomáhajú distribútorovi ant s.r.o. naplniť požiadavky zákazníkov


Prinášamé preklad článku, ktorý o nás-spoločnosti ant s.r.o. napísal výrobca strojov na orbitálne zváranie AXXAIR. Originál nájdete TU.

ant s.r.o. je jeden z oficiálnych distribútorov značky AXXAIR a dodáva rôzne inovatívne produkty a poskytuje služby v troch európskych krajinách.

Keď prišli do sídla AXXAIR vo Francúzsku na technický tréning, mali sme možnosť porozprávať sa s riaditeľom ant s.r.o. Danielom a obchodným manažérom Jurajom. Diskutovali sme o partnerstve medzi našimi firmami a našich spoločných hodnotách.

DNA antu: vždy hľadať nové a inovatívne riešenia

ant s.r.o. je obchodná spoločnosť, ktorá dodáva výrobky renomovaných medzinárodných značiek na Slovensko a do Maďarska a Českej republiky. Spoločnosť patrí medzi lídrov na trhu profesionálneho náradia pre potrubárov a inštalatérov v odbore voda-plyn-kúrenie a tiež sa orientuje na zváračky plastov a plastových rúr.

V krvi spoločnosti vždy bolo prinášať niečo nové a inovatívne pre svojich zákazníkov, aby im pomohla zlepšiť výrobný proces. Toto je stratégia, ktorá pomáha zákazníkom byť krok pred konkurenciou.

S viac ako 20-ročnými skúsenosťami v distribúcii profesionálneho náradia, ant s.r.o. vždy hľadala nové a inovatívne produktové línie, aby vedela priniesť nové technológie svojim zákazníkom, ktorí neustále hľadajú unikátne riešenia.

AXXAIR – objav riešenia a začiatok partnerstva

Pri hľadaní nových produktov, ktoré by pomohli naplniť očakávania, Juraj a Daniel navštívili veľa medzinárodných výstav. Hľadali produkty, ktoré sa najviac hodili do ich stratégie.

Orbitálne píly AXXAIR sa už objavili na slovenskom, maďarskom a českom trhu, takže Daniel a Juraj už počuli o francúzskom výrobcovi a jeho strojoch.

AXXAIR a ant sa prvýkrát stretli na medzinárodnej výstave „Tube" v roku 2016. Spoločnosti spolu začali pracovať v roku 2017.

Akým problémom čelili zákazníci ant? Prečo si ant vybralo spoluprácu s AXXAIR?

Ako aj ďalšie priemyselné spoločnosti, aj zákazníci ant čelia prísnejším štandardom. Nové projekty ich nútia hľadať stroje, ktoré im zaistia precízne opracovanie rúr. Nástroje a vybavenie, ktoré tieto spoločnosti mali doteraz neboli postačujúce na prácu, ktorú museli robiť.

Práve technológia presvedčila ant na spoluprácu s AXXAIR. Rozšírením svojho sortimentu bola spoločnosť schopná splniť požiadavky, ktoré s ponukou dovtedajších výrobcov nevedela splniť

Cieľom spolupráce nebolo len posilniť a rozšíriť existujúce obchodné vzťahy, ale tiež rozšíriť základňu zákazníkov a objaviť nové trhy.

Zatiaľ je spätná väzba na AXXAIR zo strany zákazníkov na Slovensku, v Maďarsku a v Česku. Oceňujú nové a inovatívne technológie a fakt, že stroje sú jednoduché na použitie a umožňujú najlepšiu prípravu a zváranie rúr

Ale... ant si je vedomé, že samotný predaj strojov nie je dostatočná. Zákazníci hľadajú viac: hľadajú kvalitné služby a istotu.

Služby – dôležitá a spoločná hodnota

„Nie je to len o strojoch, ale aj o službách" hovorí Juraj. Aj napriek tomu, že ant pôsobí v troch rôznych krajinách, má vždy rovnaké zásady: Služba a dlhotrvajúci vzťah.

Okrem efektívnych a ziskových riešení pre svojich zákazníkov, ant poskytuje zákazníkom služby pre celý sortiment strojov a náradia. „Vďaka dobrým vzťahom máme viac ako 2 000 stálych obchodných partnerov."

A zákazníci oceňujú toto úsilie: „Dobré osobné podmienky, poradenstvo, pohostinnosť a dobré ceny" tak vysvetľujú lojalitu zákazníkov.

AXXAIR a ant s.r.o. berú obchod podobne. Obe spoločnosti vedia, že to nie sú len služby po predaji, na ktorých záleží. Predvedenie strojov a rady sú súčasťou procesu: zákazníci potrebujú vedieť, čo stroje vlastné dokážu robiť!

ant s.r.o. - Exkluzívny distribútor orbitálnych riešení AXXAIR

AXXAIR sa stará svojich partnerov. Pre francúzskeho výrobcu je dôležité budovať skutočné partnerstvá s distribútormi. AXXAIR má viac ako 40 distribútorov po celom svete.

ant s.r.o. je jedným z týchto distribútorov. Spoločnosť má rôzne predvádzacie stroje a zúčastňuje sa s nimi na výstavách, ako MSV v Brne, aby dostali stroje k potenciálnym zákazníkom. V roku 2019 sa zúčastnia aj na výstavách Aquatherm Nitra na Slovensku, Hungarotherm a Mach tech v Maďarsku.

A pre AXXAIR je dôležité podporovať ich v obchode i so službami.

„Môžeme sa spoľahnúť na dobrú a rýchlu podporu od AXXAIR v oboch oblastiach – technickej aj obchodnej. Vždy, keď prídeme do Francúzska, sa naši partneri o nás dobre postarajú, je nám cťou byť súčasťou skupiny AXXAIR."

„Za AXXAIR ďakujeme Danielovi a Jurajovi za rozhovor. Sme hrdí, že sme jedným z vašich stálych obchodných partnerov." AXXAIR, 2018.

Pozrite sa na originálny článok na stránke AXXAIR v angličtine.

Pozrite sa na stroje a riešenia, ktoré ant s.r.o. v spolupráci s výrobcom AXXAIR ponúka.

Pre viac informácií vyplňte a odošlite kontaktný formulár alebo kontaktujte Juraja Uličného - 0918 810 883, juraj.ulicny@ant.skant-axxair
ant-axxair
ant-axxair