Káblové oká podľa normy DIN

Výrobky Klauke zodpovedajú nielen svojím vlastným štandardom, ale tiež normám DIN s prísnymi štandardizovanými rozmermi. Klauke lisovacie káblové oká a konektory majú menovitý prierez do 1 000 mm2, so štandardizovanými označeniami a značkami. Kvalita je certifikovaná testom IEC 61238-1, vrátane všetkých špeciálnych verzií.

Vhodné sú pre všetky triedy vodičov podľa DIN EN 60228 a medené vodiče podľa DIN 46267-1

Káblové oká podľa normy DIN

Klauke ponúka káblové oká DIN v mnohých rôznych formách a verziách. Ak pre vás náhodou nenájdete vhodné riešenie, Klauke Vám vytvorí akékoľvek prevedenie tak, aby vyhovovalo vašim potrebám.


Hlavné výhody káblových ôk podľa normy DIN

• flexibilné vďaka mnohým verziám,
• rôzne povrchy k dispozícii,
• mnoho špeciálnych verzií založených na norme DIN k dispozícii,
• vyrobené tak, aby vyhovovali vašim konkrétnym požiadavkám.

Jasné označenie

Kľúčom je jednoduchosť a bezpečnosť: každé káblové oko DIN je dodávané s príslušnou inštrukciou. Ľahko viditeľné značky označujú miesto lisovania požadované pre prácu v súlade s normou. Kódové čísla na matriciach a káblových okách ukazujú na prvý pohľad správne lisovanie.

označenie kabloveho oka. Ako vyberať káblové oko DIN

Venujete sa elektroinštalačným prácam? Chcete sa poradiť pri výbere vhodných krimpovacích klieští, nožníc či spojovacieho materiálu? Kontaktujte nás a naši technici vám radi poradia, stroje predvedú a pomôžu navrhnúť správne technické riešenie. Volajte na 0945 458 824 alebo píšte na ant@ant.sk

Klauke spojovací materiál pre elektrikárov
Klauke Slovensko - krimpovačky, dierovače a nožnice na káble

Viac o Klauke

Značka Klauke je po celom svete preslávená svojou vysoko kvalitnou technológiou spájania elektrických rozvodov, nástrojmi na krimpovanie, rezanie a dierovanie.

Krimpovačky
Nožnice na strihanie káblov
Dierovače otvorov do plechov
VDE ručné náradie
Spojovací materiál

Klauke spojovací materiál pre elektrikárov

Kontaktujte nás

Autorizovaný distribútor pre Slovenskú republiku ant s.r.o.. Kontaktujte nás a poradíme vám s výberom krimpovačky, nožníc, dierovačov či spojovacieho materiálu Klauke.

ant s.r.o.
Potrubárske a inštalatérske náradie


Staré grunty 17/a, 841 04 Bratislava
0945 458 824
ant@ant.sk