Jesenná roadshow po celom Slovensku. Staňte sa profesionálom s Klauke

Dohodnite si prezentáciu náradia pre elektrikárov Klauke a Greenlee priamo k vám do firmy, na stavbu. Majte všetko po ruke - otestujte si veľké množstvo elektrikárskeho náradia.

Pre veľký záujem pridávame jesenné pokračovanie ROADSHOW! Máte jedinečnú šancu vyskúšať si mnoho druhov elektrikárskeho náradia a zároveň ho nakúpiť za výhodné ceny. Zaregistrujte sa vo formulári nižšie a my všetko zariadime, dohodneme sa na termíne, prídeme, predvedieme a náradie si sami vyskúšate.Po odoslaní vašich kontaktov vás budeme kontaktovať a dohodneme si s vami termín predvedenia.

Klauke roadshow

Na čo sa môžete tešiť?

V aute budeme mať pre vás pripravené aku krimpovacie kliešte, aku nožnice na strihanie káblov a Greenlee dierovače. Okrem toho aj ručné VDE náradie, štipačky, odblankovače, káblové oká a iný spotrebný materiál.

✓ Také množstvo náradia na jednom mieste k vám prinášame iba my.
15% zľava na celý nákup,
✓ Zadarmo štítkovač Dymo Rhino 4200 a skúšačku-skrutkovač Klauke k objednávke nad 1 000 € bez DPH pred zľavou (v hodnote 170€),
✓ Zadarmo skúšačku-skrutkovač Klauke ku každej objednávke nad 100 € bez DPH pred zľavou (v hodnote 10€).

Prinesieme k vám toto všetko náradie a ešte oveľa viacKedy sa roadshow uskutoční?

Živnostníkov a firmy budeme navštevovať z výhochodu na západ. Termíny sú orientačné takže predvedenie si dohodneme individuálne podľa toho ako vám to vyhovuje.

Firmy z Východného Slovenska 13. - 17. september 2021
Firmy zo Stredného Slovenska 20. - 24. september 2021
Firmy zo Západného Slovenska 27. september - 1. október 2021

Venujete sa elektroinštalačným prácam? Chcete si vyskúšať náradie, s ktorým sa bežne nestretávate? Zaregistrujte sa na na formulári vyššie a dohodnite si s nami predvedenie. Kontaktujte nás na 0945 458 824 alebo píšte na ant@ant.sk

Klauke Slovensko - krimpovačky, dierovače a nožnice na káble

Viac o Klauke

Značka Klauke je po celom svete preslávená svojou vysoko kvalitnou technológiou spájania elektrických rozvodov, nástrojmi na krimpovanie, rezanie a dierovanie.

Krimpovačky
Nožnice na strihanie káblov
Dierovače otvorov do plechov
VDE ručné náradie
Spojovací materiál

Klauke spojovací materiál pre elektrikárov

Kontaktujte nás

Autorizovaný distribútor pre Slovenskú republiku ant s.r.o.. Kontaktujte nás a poradíme vám s výberom krimpovačky, nožníc, dierovačov či spojovacieho materiálu Klauke.

ant s.r.o.
Potrubárske a inštalatérske náradie


Staré grunty 17/a, 841 04 Bratislava
0945 458 824
ant@ant.sk