JEDNODUCHÁ MANIPULÁCIA - RUČNÉ HYDRAULICKÉ KRIMPOVACIE NÁSTROJE

Nástroje Klauke pracujú pre vás. 2-stupňový hydraulický systém zaisťuje automatické zatiahnutie po zalisovaní. Rotujúce hlavy si prídu na svoje aj v obmedzených priestoroch a až do rozsahu prierezu 400 mm². Hliník robí nástroj a prácu ľahším. Blokovanie skrutiek zaisťuje bezpečnosť zariadenia, ak sa nástroj nepoužíva. Ušetríte energiu a čas. Všetko, čo musíte urobiť, je lisovať.

RUČNÉ HYDRAULICKÉ KRIMPOVACIE NÁSTROJE

Pohodlné použitie

Niekoľko krimpovaní za sebou je únavných. A tak sme kvôli nízkej hmotnosti pre naše ručne ovládané hydraulické náradie vyrobili obal a páku čerpadla. Páka čerpadla je v presne správnej polohe, a teda pohyb čerpadla vyžaduje iba malý priestor. Pracujte lepšie s pohodlím Klauke.

  • Veľký rozsah lisovania do 400 mm2
  • Ergonomický dizajn pre nenáročné operácie
  • 2-stupňový hydraulický systém s rýchlym posuvom a silovým zdvihom
  • Jednoduché a spoľahlivé vďaka automatickému zatiahnutiu po každom krimpovaní
  • Nízka hmotnosť vďaka hliníkovej páke čerpadla a obalu

Adaptéry

Všetky ručne ovládané hydraulické krimpovacie nástroje majú krimpovacie kliešte hlavy, ktoré sa otáčajú o 360 °. Môžete pracovať aj v obmedzenom priestore s flexibilným nastavením.

  • 360 ° rotačné krimpovacie hlavy pre bezpečnú prácu v stiesnených priestoroch
  • Vhodné na inštaláciu káblových spojov pod zemou alebo v panelových budovách

Ušetrite si spätný zdvih

Vaše úsilie smeruje iba do procesu lisovania. Keď je proces lisovania dokončený, lisovacie čeľuste sa zasunú do východiskovej polohy pomocou funkcie automatického zatiahnutia.

Kontaktujte nás a naši technici vám radi poradia, stroje predvedú a pomôžu navrhnúť správne technické riešenie. Volajte na 02/60103721 alebo píšte na ant@ant.sk

Klauke Slovensko - krimpovačky, dierovače a nožnice na káble

Viac o Klauke

Značka Klauke je po celom svete preslávená svojou vysoko kvalitnou technológiou spájania elektrických rozvodov, nástrojmi na krimpovanie, rezanie a dierovanie.

Krimpovačky
Nožnice na strihanie káblov
Dierovače otvorov do plechov
VDE ručné náradie
Spojovací materiál

Klauke spojovací materiál pre elektrikárov

Kontaktujte nás

Autorizovaný distribútor pre Slovenskú republiku ant s.r.o.. Kontaktujte nás a poradíme vám s výberom krimpovačky, nožníc, dierovačov či spojovacieho materiálu Klauke.

ant s.r.o.
Potrubárske a inštalatérske náradie


Staré grunty 17/a, 841 04 Bratislava
0945 458 824
ant@ant.sk