JEDEN NÁSTROJ NA VŠETKY SITUÁCIE - UNIVERZÁLNE NÁSTROJE

Lisovanie, rezanie alebo dierovanie: Vymeniteľný adaptér a vložky rýchlo prispôsobia nástroj jednotlivým úlohám. Nízka hmotnosť a sila: Lisovanie do 400 mm², rezanie do 40 mm priemeru alebo dierovanie až 92 x 92 mm, pre Klauke Multi vôbec žiadny problém. Klauke Multi: Správny nástroj v každej situácii.

Systematické lisovanie

Všetky lisovacie matrice od spoločnosti Klauke fungujú s každým Klauke nástrojom. Krimpovacie káblové oká s Klauke sériami 5, 18 a 22 (náradie 6 t) a široké lisovanie pomocou série 13 (12 t nástroje). Rozdielne zvlnené tvary a nominálne prierezy do 400 mm2 môžu byť spracované iba jedným nástrojom.

  • Použitie s vložkami série 5, 18 a 22 (6 t)
  • Možné široké lisovanie pomocou vložiek série 13 (12 t)
  • Prierezy do 400 mm2
  • Jednoduchá výmena adaptéra

Dierovanie

Prestavba dierovačov je s Klauke multi skutočne jednoduchá. V spojení s adaptérmi na dierovanie od Greenlee môžete dierovať otvory až do 64 mm a max. 92 mm x 92 mm štvorec.

Všestranné rezanie

Zostaňte pripravení na rôzne materiály. Káble z medi a hliníka s vhodnou reznou hlavou nie sú problém, rovnako pre koľajnice s profilom DIN, závitové tyče alebo drôty železničného trolejového vedenia. Univerzálne náradie Klauke rozreže všetko do priemeru 40 mm.

  • Môžu byť rezané rôzne materiály: hliníkové a medené káble, závitové tyče, profilové koľajnice, drôty železničného trolejového vedenia
  • Správne rezacie nástroje na každé použitie
  • Rozsah rezu až 40 mm

Pevný pri použití

Klauke univerzálny nástroj je možné použiť aj na obrábanie pevných prípojníc a laminovaných prípojníc do 120 mm x 12 mm. Dierovanie, rezanie a odsadenie jedným nástrojom, ktoré je možné ovládať s AHP700L a elektrickým čerpadlom od spoločnosti Klauke.


Kontaktujte nás a naši technici vám radi poradia, stroje predvedú a pomôžu navrhnúť správne technické riešenie. Volajte na 02/60103721 alebo píšte na ant@ant.sk

kombinovane-kablove-oka-z-hlinika-a-medi
Klauke Slovensko - krimpovačky, dierovače a nožnice na káble

Viac o Klauke

Značka Klauke je po celom svete preslávená svojou vysoko kvalitnou technológiou spájania elektrických rozvodov, nástrojmi na krimpovanie, rezanie a dierovanie.

Krimpovačky
Nožnice na strihanie káblov
Dierovače otvorov do plechov
VDE ručné náradie
Spojovací materiál

Klauke spojovací materiál pre elektrikárov

Kontaktujte nás

Autorizovaný distribútor pre Slovenskú republiku ant s.r.o.. Kontaktujte nás a poradíme vám s výberom krimpovačky, nožníc, dierovačov či spojovacieho materiálu Klauke.

ant s.r.o.
Potrubárske a inštalatérske náradie


Staré grunty 17/a, 841 04 Bratislava
0945 458 824
ant@ant.sk