AQUASOL Oxymeter PRO OX-100

Programovateľný ručný OXYMETER PRO OX-100 je navrhnutý tak, aby poskytoval operátorom čo najpresnejšie údaje o koncentrácií kyslíka.

Všetky oxymetre Pro OX-100 predané pred 1. augustom 2019 sú kalibrované pomocou „Self-Calibration“. Táto metóda používa na kalibráciu iba okolitý vzduch.

Všetky oxymetre po 1. auguste 2019 sú kalibrované pomocou „2-bodovej kalibrácie“. Táto metóda používa na kalibráciu najvyšší bod (okolitý vzduch) a najnižší bod (99,999% argón).

Citlivosť oxymetra 0,01% (100 ppm)

Oxymeter PRO OX-100 je vybavený internou pumpou, vďaka čomu je medzinárodne známy pre svoje vysoko pokročilé funkcie a lacné náklady, meria presne s zozsahom až 0,01% (100 ppm), čo je ideálne pri procese zvárania.

PRO OX-100 je vybavený mnohými pokročilými funkciami, napríklad funkciou zaznamenávania nameraných údajov, ktoré operátorom umožňujú vytvárať trvalé záznamy v reálnom čase (v 15 sekundových intervaloch) a exportovať až 50 údajových bodov do programu Microsoft® Excel.

PRO OX-100 taktiež ponúka zabudovanú programovateľnú viac jazyčnú funkciu s pokynmi na obrazovke, ktoré sú k dispozícii v angličtine, španielčine, nemčine a portugalčine. Spolu s rôznymi špecifikáciami a kompatibilitou je PRO OX-100 najuniverzálnejší oxymeter dostupný na súčasnom globálnom trhu.

Oxymeter PRO OX-100

Spolu nájdeme ideálne riešenie pre váš projekt. Pre viac informácií o orbitálnych technológiách sme Vám k dispozícii.