Ako použiť dve zváracie hlavy s jedným orbitálnym zdrojom energie?

Ako použiť dve zváracie hlavy s jedným orbitálnym zdrojom energie?


Máte sériovú výrobu a chcete optimalizovať čas cyklu svojich zváracích operácií, aby boli efektívnejšie a zvýšili produktivitu ? Nový rozvádzač AXXAIR môže byť ideálnou odpoveďou na potreby vašej spoločnosti!

Rozvádzač je najnovším vstupom do sériovej výroby pomocou orbitálneho zvárania TIG . Príslušenstvo je kompatibilné so všetkými orbitálnymi zdrojmi SAXX a umožňuje pripojenie dvoch zváracích hláv k jednému zdroju napájania a alternatívne použitie týchto dvoch hláv.

Rozvádzač AXXAIR Výrazná úspora času a zníženie nákladov

Nový rozvádzač sa vyhýba súčasnému nákupu dvoch orbitálnych zváracích zdrojov TIG: šetrí náklady a veľa času.

Skutočnosť, že je možné pripojiť dve zváracie hlavy k jednému orbitálnemu zdroju energie, umožňuje pripraviť rúrky alebo príslušenstvo do jednej z dvoch hláv, zatiaľ čo druhý už zvára. Príprava a nastavenie dielov sa tak časovo optimalizuje.

Po dokončení zváracieho cyklu prvej hlavy je možné priamo zahájiť zváranie predtým pripravenej druhej hlavy. Zvárané diely je možné z prvej hlavy odstrániť a do stroja umiestniť nové rúrky a diely.

rozvadzač AXXAIR pre pripojenie 2 zváracích hláv k jednému zdroju

Ľahké použitie pre automatizáciu procesov

Používanie rozvádzaču je jednoduché, intuitívne a efektívne vďaka rozhraniu SAXX. Dotykový displej zdroja energie a inteligentný programovací systém uľahčujú použitie zváracieho zariadenia.

Prepínacie tlačidlo signalizuje, či je možné prepnutie. Prepínanie sa vykonáva buď zeleným tlačidlom LED alebo štartovacím tlačidlom neaktívnej zváracej hlavy.

rozvadzač AXXAIR pre pripojenie 2 zváracích hláv k jednému zdroju

Kompatibilita a flexibilita

Rozvádzač sa dá použiť so všetkými zváracími zdrojmi a hlavami, ktoré sú kompatibilné so zdrojmi SAXX. To znamená, že môžete použiť dve rovnaké alebo rôzne hlavy s dvomi rovnakými alebo rôznymi programami.

Toto orbitálne zváracie príslušenstvo tiež umožňuje použitie ručného horáka V neposlednom rade môžete na dosiahnutie najlepšieho výsledku zvárania použiť čítačku PPM.

Spolu nájdeme ideálne riešenie pre váš projekt. Pre viac informácií o orbitálnych technológiách sme Vám k dispozícii.