Aké sú najpoužívanejšie centrátory na rúry?

Ako si vybrať správny centrátor a aké typy existujú? Aký centrátor je vhodný pre nerezové rúry?

Centrátory rúr slúžia na správne centrovanie rúr pred zváraním. Slúžia na uchopenie dvoch koncov rúr a ich úlohou je správne zrovnať rúry pri bodovaní. Je tak žiadaným príslušenstvom pri zváraní rúr.

Vonkajšie centrátory s dotykovými plochami

Vonkajšie centrátory sa využívajú na presné centrovanie a upínanie rúr bez obmedzenia dĺžky, centrovanie prírub, dielov tvaru T a iných dielov k rúram. Montáž potrubného systému, tak môže byť za pomoci centrátorov, vykonávaná iba jedným pracovníkom.

Zvárané diely sú, vďaka trom dotykovým plochám, prístupné zo všetkých strán. Centrátor je prispôsobený na mikronastavovanie pomocou skrutky s krídlovou hlavou.

Na zabránenie kontaminácií nerezovej rúry odporúčame verziu s plochami z nehrdzavejúcej ocele

TAG centrátor


Reťazové centrátory pre perfektné nastavenie

Všestranné jednoreťazové centrátory boli vytvorené na to, aby ponúkli perfektný úchop pri akomkoľvek druhu zvárania rúr. Robustný držiak rúr s funkciou zarovnania potrubí, ktorý sa jednoducho namontuje a uchopí rúry. Jeden zverák môže sedieť na rôzne veľkosti rúr, kolien, prírub, a iných variácií zvárania.Tieto svorky spájajú silu, ľahkú konštrukciu a rýchlosť centrovania.

TAG centrátor

Kontaktujte nás na 02/60103721 alebo na ant@ant.sk

TAG centrátor

TAG Centrátor na rúry ‘E-Z’ FIT červený

TAG doplnky na zváranie

ant s.r.o. autorizovaný distribútor

Sme autorizovaný distribútor pre výrobky TAG v Slovenskej republike. Kontaktujte nás pre predvedenie centrátorov, úkosovačiek, alebo orbitálnej technológií. Zabezpečíme pre Vás technické poradenstvo pri výbere správnych parametrov pre vaše potreby.