Štandardné káblové oká Klauke

Trubkové káblové oká z vysoko kvalitnej medi, sú súčasťou štandardnej rady Klauke od roku 1960. Klauke je výrobca, takže si stráži všetky fázy od vývoja až po výrobu. Výsledkom je certifikovaná klasika, ponúkaná v mnohých verziách.

V spoločnosti Klauke sú všetky výrobky vzájomne zladené a sú vyrábané vo vlastných továrňach pod starostlivým dohľadom. Veľká flexibilita vďaka riešeniu pre všetky triedy káblov podľa DIN EN 60228. Všetko od káblového oka až po nástroj pre profesionálne elektrické inštalácie.

klauke štandardné kablové oká

Najlepší materiál je základom pre kvalitné výrobky. Pre klasické káblové oká používa Klauke -rovnako ako u všetkých produktov - výhradne vysoko kvalitný materiál od certifikovaných dodávateľov. Vďaka špeciálnemu žíhaciemu procesu získate všetky káblové oká Klauke s perfektnými vlastnosťami.


Proces výroby káblového oka až po krimpovanie.

Proces výroby káblového oka až po krimpovanie

Klauke sa usiluje osvoj vlastný vysoký štandard. Necháva si preto kvalitu overiť niekoľkými nezávislými kontrolnými úradmi a môže sa úspešne pýšiť mnohými certifikátmi kvality aj pre najnáročnejšie svetové trhy.

IEC - Mezinárodní elektrická komise

IEC - Medzinárodná elektrická komisie. IEC je poradný výbor pre normy v odvetví elektrotechniky a elektroniky. Certifikáty zahŕňajú všetky oblasti elektrotechniky, ktoré musia spĺňať obzvlášť vysoké požiadavky.

DNV - GL

UL a CSA - je nezávislá organizácia, ktorá skúma a certifikuje bezpečnosť výrobkov. Certifikácia je obzvlášť dôležitá na americkom a kanadskom trhu.

UL a CSA


DNV - GL - Najväčšia svetová poradenská spoločnosť pre onshore a offshore systémy. Certifikácia je  nevyhnutná pre lodný priemysel, ťažobné spoločnosti, veterné a solárne elektrárne pod.


• VIDEO NÁVOD • Ako správne krimpovať

Venujete sa elektroinštalačným prácam? Chcete sa poradiť pri výbere vhodných krimpovacích klieští, nožníc či spojovacieho materiálu? Kontaktujte nás a naši technici vám radi poradia, stroje predvedú a pomôžu navrhnúť správne technické riešenie. Volajte na 0945 458 824 alebo píšte na ant@ant.sk

Klauke spojovací materiál pre elektrikárov
Klauke Slovensko - krimpovačky, dierovače a nožnice na káble

Viac o Klauke

Značka Klauke je po celom svete preslávená svojou vysoko kvalitnou technológiou spájania elektrických rozvodov, nástrojmi na krimpovanie, rezanie a dierovanie.

Krimpovačky
Nožnice na strihanie káblov
Dierovače otvorov do plechov
VDE ručné náradie
Spojovací materiál

Klauke spojovací materiál pre elektrikárov

Kontaktujte nás

Autorizovaný distribútor pre Slovenskú republiku ant s.r.o.. Kontaktujte nás a poradíme vám s výberom krimpovačky, nožníc, dierovačov či spojovacieho materiálu Klauke.

ant s.r.o.
Potrubárske a inštalatérske náradie


Staré grunty 17/a, 841 04 Bratislava
0945 458 824
ant@ant.sk