ant.sk/rems
REMS akcia

REMS Multi-Push SLW SET

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS Multi-Push SLW SET

REMS Multi-Push SL SET. Elektronická preplachovacia jednotka a jednotka pre vykonávanie tlakových skúšok s bezolejovým kompresorom. K preplachovaniu vodou alebo zmesou vody a vzduchu, dezinfekovanie, čistenie, konzervovanie potrubných rozvodov, na vykonávanie tlakových skúšok a kontrol tesnosti potrubných rozvodov a nádob pomocou stlačeného vzduchu, ako pneumatické čerpadlo k riadenému plneniu nádob všetkého druhu stlačeným vzduchom, p ≤ 0,8 MPa / 8 bar / 116 psi a k prevádzke pneumatického náradia ≤ 230 Nl / min. Vstupná a radiaca jednotka. navyše s hydropneumatickým vodným čerpadlom a 1 kusom vysokotlakovej hadice ½", 1,5m dlhej, s hadicovými šróbeniami ½", na vykonávanie tlakových skúšok a kontrol tesnosti potrubných rozvodov a nádob pomocou vody. Piestový kompresor s kľukovým pohonom, kondenzátorový motor 230 V, 50 Hz, 1500 W. Ochranný vypínač (PRCD). 2 kusy sacej / tlakovej hadice 1", dĺžka 1,5 m, s hadicovým šróbeniami 1", 1 kus pneumatická hadica 8mm, dĺžka 1,5 m, s rýchlospojkou men. priem. 5, na vykonávanie tlakových skúšok pomocou stlačeného vzduchu. Uzávery vstupov a výstupov, Pojazdný oceľový rúrkový rám. Bez dávkovacej jednotky pre pridávanie prímesí. V kartóne.

REMS MULTI-PUSH POMÔŽE AJ SPRÁVCOM

Iba jeden prístroj s viac ako 10 programami na preplachovanie a vykonávanie tlakových skúšok pomocou stlačeného vzduchu alebo vody pre rozvody pitnej vody a kúrenárskych inštalácií ai.
  • preplachovanie vodou alebo zmesou vody a vzduchu
  • dezinfikovanie, čistenie, konzervovanie
  • vykonávanie tlakových skúšok a kontrol tesností stlačeným vzduchom
  • vykonávanie tlakových skúšok a kontrol tesnosti vodou (skušobný postup A, B, C, aj.)
  • pneumatické čerpadlo
  • prevádzka pneumatického náradia
Najjednoduchšia navigácia ponukou v 26 jazykoch. Sústavné sledovanei procesu počas použitia. Protokolovanie. USB - rozhranie.


Preplachovanie

Preplachovanie rozvodov pitnej vody pomocou vody alebo zmesi vody a vzduchu s impulzným dodávaním stlačeného vzduchu podla EN 806-4:2010 a podľa návodu T 84-2004 "preplachovanie, dezinfekcia a uvedenie rozvodov pitnej vody do prevádzky" Nemeckého Ústredného zväzu spoločností z odboru sanity, kprenia a klimatizácie ( Zentralverband Sanitär Heizung Klima ) a na preplachovanie radiátorových a plošných vykurovacích systémov. Tiež na preplachovanie potrubných systémov pomocou zmesi vody a vzduchu s konštantným tlakom vzduchu.

Dezinfekcia

Dezinfekcia rozvodov pitnej vody pomocou vody podľa EN 806-4:2010 a podľa návodu T 84-2004 "preplachovanie, dezinfekcia a uvedenie rozvodov pitnej vody do prevádzky" nemeckého Ústredného zväzu spoločností z odboru sanity, kúrenia, a klimatizácie ( Zentralverband Sanitär Heizung Klima) a ďalších potrubných systémov. Čistenie a konzervácia radiátorových a plošných vykurovacích systémov. Rôzne prímesy na dezinfekciu, čistenie, konzerváciu na rôzne použitie. Jednotka pre pridávanie prímesí, k dispozícii ako príslušenstvo.

Tlaková skúška a kontrola tesnosti pomocou stlačeného vzduchu

Kontrola tesnosti rozvodov pitnej vody pomocou stlačeného vzduchu podľa návodu T 82-2011 "Kontrola tesnosti rozvodov pitnej vody" nemeckého Ústredného zväzu spoločností z odboru sanity, kúrenia, a klimatizácie ( Zentralverband Sanitär Heizung Klima) a ďalších potrubných systémov a nádob.

Záťažové skúšky rozvodov pitnej vody pomocou stlačeného vzduchu podľa návodu T 82:2011 "Kontrola tesnosti rozvodov pitnej vody" nemeckého Ústredného zväzu spoločností z odboru sanity, kúrenia, a klimatizácie ( Zentralverband Sanitär Heizung Klima)  a ďalších potrubných systémov a nádob.

Tlaková skúška a kotrola tesnosti pomocou vody REMS Multi-Push SLW s hydropneumatickým vodným čerpadlom na vykonávanie hydrostatických tlakových skúšok rozvodov pitnej vody pomocou vody podľa EN 806-4:2010, skušobný postup A, B alebo C, resp. skušobný postup B, s úpravou podľa návodu T 82:2011 "Kontrola tesnosti rozvodov pitnej vody" nemeckého Ústredného zväzu spoločností z odboru sanity, kúrenia, a klimatizácie ( Zentralverband Sanitär Heizung Klima) a pre vykonávanie tlakových skúšok a kontrol tesnosti ďalších potrubných systémov a nádob.

Pneumatické čerpadlo

Pneumatické čerpadlo k riadenému plneniu nádob všetkého druhu stlačeným vzduchom ≤ 0,8 MPa / 8 bar / 116 psi, s automatickým vypínaním po dosiahnutí prednastaveného tlaku vzduchu, napr. na čerpanie vzduchu o expanzných nádob alebo pneumatík.

Prevádzka pneumatického náradia

Prípojka pre pneumatické náradie do spotreby vzduchu ≤ 230 Nl / min, s možnosťou nastavenia, pre prispôsobenie spotreby vzduchu podľa príslušného používaného pneumatického náradia. Manometer na kontrolu tlaku vzduchu dodávaného zo zásobníka stlačeného vzduchu. Pneumatická hadica s rýchlospojkou NW 7,2, ako príslušenstvo.

Protokolovanie

Výsledky programov preplachovania a skúšok sa ukladajú vo zvolenom jazyku spolu s dátumom, časom a číslom protokolu a je možné ich preniesť na účely dokumentácie na zásuvnú pamäť USB alebo tlačiareň. Na externých zariadeniach ( napr. stolný počítač alebo prenosný počítač, tablet, smartphone) je možné realizovať požadované doplnenie uložených dát, napr. meno priezvisko zákazníka, číslo projektu, skušobný komisár atď.

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In