ant.sk/rems
mimoriadna akcia rems

REMS Multi-Push S SET

Od 1 859.00 € bez DPH

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS Multi-Push S SET

REMS Multi-Push S – preplachovanie vodou alebo zmesou vody a vzduchu. Jednoduché prepínanie prívodu vzduchu počas procesu preplachovania pri odkaľovaní. Permanentné sledovanie procesu. Protokolovanie. USB-rozhranie.

Elektronická preplachovacia jednotka s bezolejovým kompresorom. K preplachovaniu vodou alebo zmesou vody a vzduchu, dezinfikovanie, čistenie, konzervovanie systémov potrubných vedení, napr. odkaľovanie, čistenie a konzervovanie radiátorov a plošných vykurovacích systémov, preplachovanie a dezinfikovanie inštalácií pitnej vody a na prevádzku pneumatického náradia ≤ 230 Nl/min.

Vstupná a riadiaca jednotka. Piestový kompresor s kľukovým pohonom, kondenzátorový motor 230 V, 50 Hz, 1500 W, ochranný vypínač (PRCD). Pojazdný oceľový rúrkový rám. Uzávery pre vstup a výstup vody REMS Multi-Push S. 2 kusy sacej- / tlakovej hadice Ø 1", s tkaninovou vložkou, 1,5 m dlhé, s hadicovými šróbeniami 1", s uzávermi. Spojovacej hadice kompresor / prípojka vody, 0,6 m dlhá, s rýchlospojkou DN 7,2 a hadicovým šróbením 1 ", obojstrannou vsuvkou 1", k vyfukovaniu zvyškov vody z REMS Multi-Push S a sacích / tlakových hadíc po skončení práce. Bez dezinfekčnej jednotky, bez čistiacej a konzervačnej jednotky. V kartóne. 

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha