ant.sk/rems
REMS akcia

REMS Frigo 2 F-Zero Nástroj na zmrazovanie potrubí

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS Frigo 2 F-Zero Nástroj na zmrazovanie potrubí

Jednoduché, rýchle zmrazovanie nevyprázdnených potrubných vedení. Uzatvorený obeh zmrazovacieho médiá. Šetrné k životnému prostrediu. Pre údržbu, opravy a rozširovanie potrubných systémov.

Oceľové, medené, vrstvené rúry:Ø ⅛-2", Ø 10-60 mm
Výhoda systému
Len jeden zmrazovač rúrok pre celý pracovný rozsah do 2 ". Zmrazovacia hlavy z jedného kusu pre hlavný pracovný rozsah Ø ¼ -1 "resp. Ø 15-35 mm, nie sú nutné žiadne redukčné vložky. Podpora prenosu chladu len prostredníctvom postreku vodou. Vždy čisté zmrazovacie hlavy, nie sú nutné žiadne pasty / mazanie. Uzatvorený obeh zmrazovacieho médiá. Elektrický zmrazovač s uzavretým obehom zmrazovacieho médiá. Nepoškodzuje životné prostredie. Použiteľný kdekoľvek, aj v uzavretých priestoroch. Zmrazovacie médium R-404A. Vysoký tepelný výkon. Ideálne aj pre dlhšie opravy.
 
Konštrukcia
Robustný, kompaktný. Obzvlášť úzke zmrazovacie hlavy a kolmo k trubke vedúcej hadice na zmrazovacie médium umožňujú pracovať aj v úzkych miestach a skulinách. Jednostranné a obojstranné zmrazovanie možné.
 
Zmrazovací agregát
Veľmi tichý chod. Zmrazovací agregát, 430 W, v pevnom kryte z oceľového plechu s postrannými vetracími mriežkami pre optimálnu cirkuláciu vzduchu. Hore sa nachádzajúce dobre prístupný, veľký priestor pre hadice a príslušenstva. Hmotnosť len 23 kg. Dobre prenosný.
 
Zmrazovacie hlavy
Obzvlášť kompaktné zmrazovacie hlavy s geometricky špeciálne vytvorenými priehlbinami pre nasadenie na rôzne priemery trubiek (Patent EP 1 108 9 44, Patent US 6,434,9 52). Výnimočne úzke, len 50 mm široké. Použiteľné kdekoľvek, aj na úzkych miestach. Všetky veľkosti rúr od Ø ¼ -1 "príp. Ø 15-35 mm možno zmrazovať s jednou zmrazovacou hlavou. Zmrazovacia vložky pre zvyšný pracovný rozsah do Ø 2 ", 60 mm. Upínacie pásky s uzáverom na báze suchého zipsu pre jednoduchú a rýchlu montáž zmrazovacích hláv na trúbku, bez náradia.
 
Hadica na zmrazovacie médium
Ohybná, extra dlhá hadica s chladivom proti oteru odolného syntetického kaučuku pre veľký pracovný rádius.
 
LCD-digitálny teplomer
LCD-digitálny teplomer pre presné zobrazovanie teploty priamo na mieste zmrazovanie ako príslušenstvo.

 

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In