ant.sk/rems
mimoriadna akcia rems

REMS Eskimo nástroj na zmrazovanie potrubi

Od 379.00 € bez DPH

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo
Potrebujete poradiť? 02/60103721

REMS Eskimo nástroj na zmrazovanie potrubi

Jednoduché, rýchle zmrazovanie nevyprázdnených potrubných vedení pomocou zmrazovacieho média kysličníka uhličitého. Pre údržbu, opravy a rozširovanie potrubných systémov.

Oceľové, medené, vrstvené rúrky:Ø ⅛ - 2", Ø 10-60 mm
Zmrazovacie médium:Kysličník uhličitý
Zmrazovacia médium
Zmrazovacie médium s vysokým tepelným výkonom až -79 ° C. Nejedovatý. Nehorľavý. Ľahko dostupný.
 
Konštrukcia
Zmrazovacia manžeta priliehavá priamo k trubke a prívod zmrazovacieho média priamo na trubku zaručuje extrémne krátku zmrazovaciu dobu a nízku spotrebu mraziaceho médiá. Zmrazovať možno jednostranne aj obojstranne, s prídavnými T-rozdeľovačmi je možné pripojiť aj ďalšie zmrazovacie manžety.
 
Zmrazovacie manžety
Jednoduché. V okamihu namontované, bez špeciálneho náradia. Obzvlášť úzke, vysoko pružné a nezničiteľné zmrazovací manžety z termoplastického elastoméru odolného proti chladu, pre prácu aj na úzkych miestach a vo skulinách. Nestratiteľné upínacie skrutky.
 
Rukoväte z injektorom
Ergonomické rukoväte z umelej hmoty pre príjemnú prácu. Nezlomiteľné injektor (vstrekovacie tryska) z mosadze. Rýchle a bezpečné pripojenie na zmrazovacie manžety. Žiadne nastavovanie, správne množstvo zmrazovacieho média je vždy privádzané automaticky.
 
Vysokotlakové hadice
Ohybné vysokotlakové hadice odolné proti zlomeniu a nárazu. Extra dlhé pre veľký pracovný rádius. Ľubovoľne prodlužovatelné. Otočné prevlečné matice na pripojenie k fľaši zamedzujú zamotaniu vysokotlakových hadíc.

 

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha