ant.sk/rems

REMS Akku-nano rezák na rúry

Elektrický rezač na nerezové, oceľové a medené rúry do 40 mm. Ideálne ako príslušenstvo k lisovačkám, ktoré vám zrýchli a uľahčí rezanie. Len teraz s príslušenstvom v hodnote 220 EUR ZADARMO. V praktickom kufri získate rezák na rúry REMS Akku-Nano, akumulátor, nabíjačku, odhrotovač, meter a 2x rezné koliesko Cu-INOX.

ant@ant.sk
02/60 10 37 21

REMS Eskimo nástroj na zmrazovanie potrubi

  • REMS Eskimo nástroj na zmrazovanie potrubi
Pokial je k dispozícii video produktu, na tomto mieste si ho môžete prehliadnuť
Názov Kód Obrázok Cena bez DPH Cena s DPH Množstvo
REMS Eskimo 130002 REMS Eskimo 494.00€
359.00€
592.80€
430.80€
Obsahuje: Zmrazovač rúr; 2 kusy zmrazovacích manžiet v 10 rôznych veľkostiach; pripojenie na flašu s T-rozdelovačom; uzatváraciu maticu; 2x rukoväť s injektorom; 2x vysokotlaková hadica; pevný kufor

REMS Eskimo nástroj na zmrazovanie potrubi

Jednoduché, rýchle zmrazovanie nevyprázdnených potrubných vedení pomocou zmrazovacieho média kysličníka uhličitého. Pre údržbu, opravy a rozširovanie potrubných systémov.

Oceľové, medené, vrstvené rúrky:Ø ⅛ - 2", Ø 10-60 mm
Zmrazovacie médium:Kysličník uhličitý
Zmrazovacia médium
Zmrazovacie médium s vysokým tepelným výkonom až -79 ° C. Nejedovatý. Nehorľavý. Ľahko dostupný.
 
Konštrukcia
Zmrazovacia manžeta priliehavá priamo k trubke a prívod zmrazovacieho média priamo na trubku zaručuje extrémne krátku zmrazovaciu dobu a nízku spotrebu mraziaceho médiá. Zmrazovať možno jednostranne aj obojstranne, s prídavnými T-rozdeľovačmi je možné pripojiť aj ďalšie zmrazovacie manžety.
 
Zmrazovacie manžety
Jednoduché. V okamihu namontované, bez špeciálneho náradia. Obzvlášť úzke, vysoko pružné a nezničiteľné zmrazovací manžety z termoplastického elastoméru odolného proti chladu, pre prácu aj na úzkych miestach a vo skulinách. Nestratiteľné upínacie skrutky.
 
Rukoväte z injektorom
Ergonomické rukoväte z umelej hmoty pre príjemnú prácu. Nezlomiteľné injektor (vstrekovacie tryska) z mosadze. Rýchle a bezpečné pripojenie na zmrazovacie manžety. Žiadne nastavovanie, správne množstvo zmrazovacieho média je vždy privádzané automaticky.
 
Vysokotlakové hadice
Ohybné vysokotlakové hadice odolné proti zlomeniu a nárazu. Extra dlhé pre veľký pracovný rádius. Ľubovoľne prodlužovatelné. Otočné prevlečné matice na pripojenie k fľaši zamedzujú zamotaniu vysokotlakových hadíc.

 

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Recenzia

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré