ant.sk/rems

REMS Eskimo nástroj na zmrazovanie potrubi

  • REMS Eskimo nástroj na zmrazovanie potrubi
Pokial je k dispozícii video produktu, na tomto mieste si ho môžete prehliadnuť
Prospekt
Katalóg
Manuál
Diely
Predvedenie
Názov Kód Obrázok Cena bez DPH Cena s DPH Množstvo
REMS Eskimo 130002 REMS Eskimo 520.00€
369.00€
624.00€
442.80€
Obsahuje: Zmrazovač rúr; 2 kusy zmrazovacích manžiet v 10 rôznych veľkostiach; pripojenie na flašu s T-rozdelovačom; uzatváraciu maticu; 2x rukoväť s injektorom; 2x vysokotlaková hadica; pevný kufor
Tovar skladom

REMS Eskimo nástroj na zmrazovanie potrubi

Jednoduché, rýchle zmrazovanie nevyprázdnených potrubných vedení pomocou zmrazovacieho média kysličníka uhličitého. Pre údržbu, opravy a rozširovanie potrubných systémov.

Oceľové, medené, vrstvené rúrky:Ø ⅛ - 2", Ø 10-60 mm
Zmrazovacie médium:Kysličník uhličitý
Zmrazovacia médium
Zmrazovacie médium s vysokým tepelným výkonom až -79 ° C. Nejedovatý. Nehorľavý. Ľahko dostupný.
 
Konštrukcia
Zmrazovacia manžeta priliehavá priamo k trubke a prívod zmrazovacieho média priamo na trubku zaručuje extrémne krátku zmrazovaciu dobu a nízku spotrebu mraziaceho médiá. Zmrazovať možno jednostranne aj obojstranne, s prídavnými T-rozdeľovačmi je možné pripojiť aj ďalšie zmrazovacie manžety.
 
Zmrazovacie manžety
Jednoduché. V okamihu namontované, bez špeciálneho náradia. Obzvlášť úzke, vysoko pružné a nezničiteľné zmrazovací manžety z termoplastického elastoméru odolného proti chladu, pre prácu aj na úzkych miestach a vo skulinách. Nestratiteľné upínacie skrutky.
 
Rukoväte z injektorom
Ergonomické rukoväte z umelej hmoty pre príjemnú prácu. Nezlomiteľné injektor (vstrekovacie tryska) z mosadze. Rýchle a bezpečné pripojenie na zmrazovacie manžety. Žiadne nastavovanie, správne množstvo zmrazovacieho média je vždy privádzané automaticky.
 
Vysokotlakové hadice
Ohybné vysokotlakové hadice odolné proti zlomeniu a nárazu. Extra dlhé pre veľký pracovný rádius. Ľubovoľne prodlužovatelné. Otočné prevlečné matice na pripojenie k fľaši zamedzujú zamotaniu vysokotlakových hadíc.

 

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Recenzia

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré