ant.sk/rems
REMS akcia

REMS E-Push 2 Tlaková pumpa elektrická 6,5l/min

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS E-Push 2 Tlaková pumpa elektrická 6,5l/min

Výkonná, elektrická skúšobná tlaková pumpa pre prevádzanie kontroly tlaku a tesnosti v potrubných systémoch a nádržiach. Ideálna pre plnenie solárnych zariadení.

  • Kontrolny a tlakový rozsah: p ≤ 6 MPa / 60 bar / 870 psi
  • Čerpací objem: 6,5l/min
  • voda, vodnaté roztohy, emulzia
  • pH- hodnota kvapalín: 7 - 10
  • Teplota kvapalín ≤ 60 ° C
  • Viskozita kvapalín ≤ 1,5 mPa s
Univerzálne použitie
V inštalácii, sanitárnych tepelných a solárnych zariadení a inštaláciu sprinkler systémov. Pri systémoch stlačeného vzduchu, pary a chladiacich systémov, olejových inštaláciáchm pri stavbe kotlov a tlakových zásobníkov

Konštrukcia
Robustný, kompaktný, ľahká, váži len 12 kg. Dobre prenosná. Vysoko výkonná piestová pumpa odolávajúca opotrebovaniu. Glycerínom plnený, tlmený manometer, p ≤ 6 MPa / 60 bar / 870 psi. Vysokotlaková hadica s textilnou vložkou zabraňuje skresleniu výsledkov merania. Nasávacej hadice s nasávacím filtrom. Obmedzovač spätného prietoku v nasávacie hadici zabraňuje chodu naprázdno nasávacej hadice v čase nečinnosti, vďaka tomu minimálnej časy nasávanie. Nasávacie hadice a vysokotlaková hadica s ½ "-pripojením. Prípojný kus s manometrom, p ≤ 6 MPa / 60 bar / 870 psi, a uzatvárací ventil pre vykonávanie kontroly tlaku a tesnosti tiež po odstránení skúšobný tlakovej pumpy, napr. Kvôli zabráneniu odcudzeniu , alebo pre použitie na niekoľkých skúšobných miestach, ako príslušenstvo. Manometer s jemným delením stupnice, p ≤ 1,6 MPa / 16 bar / 232 psi, pre odčítanie zmeny tlaku od 0,01 MPa / 0,1 bar / 1,45 psi pre kontrolovanie tesnosti podľa DIN 1988, ako príslušenstvo.

Vysoko výkonná piestová pumpa
Vysoko piestové čerpadlo bežiace v uzavretej olejovom kúpeli, samonasávacie, s tlakovým piestom z nerezovej ocele odolávajúcim opotrebovaniu. Osvedčený, kondenzátorový motor so silným ťahom, 1300 W, výnimočne silný a rýchly. Vysoký čerpací výkon od 6,5 l / min. Kontrola tlaku a tesnosti do 6 MPa / 60 bar / 870 psi.

Nastaviteľné obmedzenie tlaku
Obmedzenie tlaku v 6-tich stupňoch, 1 - 6 MPa / 10 - 60 bar / 145 - 870 psi, nastaviteľné na požadovaný tlak v potrubnom systéme / nádrži.

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In