ant.sk/rems
REMS akcia

REMS Cento rezač rúr + ZADARMO rezné koliesko REMS Cu-INOX

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS Cento rezač rúr + ZADARMO rezné koliesko REMS Cu-INOX

Ľahký, mobilný kompaktný stroj. Univerzálny na delenie a odhrotovanie trubiek. Na stavbu a do dielne.

Rúry z nerezovej ocele, C-ocele, medi: Ø 8 - 108 mm
Oceľové rúry EN 10255 (DIN 2440): DN 10 - 100, Ø 
¼ - 4", Ø 14-115 mm
Liatinové rúry (SML) EN 877 (DIN 19522): DN 50-100 
Plastové rúry SDR 11 s hrúbkou steny 
≤ 10 mm: Ø 10 - 110 mm
Vrstvené rúry Ø 10 - 110 mm

Ideálne pre systémy s lisovanými tvarovkami
Pravouhlé, v súlade s požiadavkami. 
Bez triesok, žiadne triesky v potrubnom systéme.
Bez vonkajšieho otrepu, žiadne poškodenie O-krúžku prostredníctvom vnútorného otrepu.
Na sucho, žiadne poškodenie O-krúžku prostrednictvom mazacej látky.
Rýchle, bez ovplyvnenia materiálu trubky prehriatim.
 
Konštrukcia
Kompaktný, prenosný stroj na delenie trubiek pre rýchle, pravouhlé delenie trubiek bez vonkajšieho otrepu. Ľahko ovládateľný a ľahký, len 16,8 kg. Stabilná, v krute pevná liata konštrukcia pre pravouhlý rez. Ľahké delenie trubiek vďaka špeciálne vytvorenému reznému koliečku. Pohánené rezné kolečko a priamočiary posuv pre rýchle delenie (Patent DE 10 2005 053 179). Silu šetriaci posuv prostredníctvom pre uchopenie výhodne umiestnené posuvové páky a v ihlových ložiskách uloženého vretena s trapézovým závitom. Rezné kolečko je vďaka obmedzeniu prestavovacieho pohybu chránené pred kontaktem s opernými valčekmi. Pripojenie k pohonu vonkajšieho-/vnútorného odhrotovača trubiek REMS REG 10–54 E.
 
Podpera trubky
4 stabilné, v guľových ložiskách uložené operné valčeky z vytvrdené presné oceľové trubky k otáčavému uchopeniu delených trubiek pri nízkom trení, usporiadané do tvaru prizmatu, výmenné. Žiadne nastavovacie práce v celom pracovnom rozsahu Ø (8) 22–108 mm. Operné valčeky z nehrdzavejúcej ocele ako príslušenstvo.
 
Pohon
Robustné, precízne v guličkových a ihlových ložiskách uložené prevody, pracujúce bez údržby. Osvedčený stejnosmerný motor 1200 V. Výkonný, napr. nehrdzavejúcu oceľovú trubku Ø 54 mm len za 4 s. Ideálne otáčky 115 ¹/min pre optimálnu rýchlosť delenia materiálu. Bezpečnostný nožný spínač pre ergonomickú a bezpečnú prácu. 
 
Rezné kolečka REMS
Špičková nemecká kvalita. Výkonovým parametrom REMS Cento a deleným materiálom prispôsobené rezné kolečka s rôznou reznou geometriou na rýchle delenie bez vonkajšieho otrepu. Špeciálne kalená, z osvedčenej, húževnatej REMS oceli na rezné čeľuste, garantujú dlhú dobu životnosti.
 
REMS odhrotovače trubek
Vnútorný odhrotovač trubiek REMS REG 28–108 na trubky Ø 28–108 mm, Ø ¾–4”, pre elektrický pohon strojom na delenie trubiek REMS Cento, ako príslušenstvo. Vonkajší-/vnútorný odhrotovač trubiek REMS REG 10–54 E na trubky Ø 10–54 mm, Ø ½–2⅛”, pre elektrický pohon strojom na delení trubiek REMS Cento.
 
Podpery materiálu REMS Herkules
Výškovo nastavitelné podpery materiálu pre trubkyØ 6–115 mm, Ø ⅛–4” s guľovým ložiskovým vedením pre otáčajúcu sa trubku. Ľahký pohyb materiálu všetkými smermi pri otáčaní, ťahu a posuvu vďaka dvom nerezovým ocelovým guličkám, uloženým v plášti chránenom proti korózii. Robustná konštrukcia, vhodná na stavbu. Pre transport a skladovanie možnosť rozložiť. Voliteľne tiež na pevne stojacej trubkovej trojnožke s ochrannými krytmi alebo s upínacou sverkou pre montáž na pracovný stôl REMS Jumbo.

 


alternativa ridgid

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In