ant.sk/rems
REMS akcia

REMS Akku-Cento 22 V

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS Akku-Cento 22 V

Ľahký, mobilný kompaktný stroj. Univerzálny na delenie a odhrotovanie rúr. Pre remeslo a priemysel. Pre stavbu a dielňu. Li-Ion 22 V technológia. Pre akumulátorovú a siet'ovú prevádzku.

Univerzálne použiteľný pre mnoho druhov rúrok.
Ideálne pre systémy s lisovanými tvarovkami
Pravouhlo, v súlade s požiadavkami
Bez triesok, žiadne triesky v potrubnom systéme
Bez vonkajšieho otrepu, žiadne poškodenie O-krúžku prostredníctvom vonkajšieho otrepu
Na sucho, bez poškodenia O-krúžku chladiacimi a mazacími látkami.
Rýchlo, bez ovplyvnenia materiálu rúry prehriatím.

Konštrukcia
Kompaktný, mobilný akumulátorový stroj na delenie rúr k rýchlemu, pravouhlému deleniu bez vonkajšieho otrepu. Ľahko ovládateľný a ľahký, pohonná jednotka s akumulátorom váži len 17 kg. Stabilná, pevná liata konštrukcia pre pravouhlý rez. Ľahké delenie rúr vďaka špeciálne vytvorenému reznému koliesku. Poháňané rezné koliesko a priamočiary posuv pre rýchle delenie (Patent EP 1 782 904). Silu šetriaci posuv pre uchopenie výhodne umiestnenej posuvnej páky a v ihlových ložiskách uloženého vretena s trapézovým závitom. Rezné koliesko je pomocou obmedzenia prestavovacieho pohybu chránené pred kontaktom s opornými valčekmi. Praktická rukoväť na prenášanie pre ľahký transport. Pripojenie k pohonu vonkajšieho-/vnútorného odhrotovača rúr REMS REG 10 - 54 E. Pre pracovný stôl. Podstavec alebo pojazdný podstavec ako príslušenstvo, pre jednoduchú prepravu, optimálnu pracovnú výšku a stabilné postavenie. Na ovládanie pohonného stroja na zemi je možné dodať alternatívnu posuvnú páku.

Vodiace kladky
4 stabilné, v guličkových ložiskách uložené vodiace kladky z kalenej presnej oceľovej rúrky k otáčaniu delených rúr s malým trením Ø 22-115 mm, Ø ¾-4 ", lichobežníkové usporiadané, vymeniteľné. Nie je nutné vykonávať nastavovanie v celom pracovnom rozsahu Ø 22-115 mm. vodiace kladky z nerezovej ocele ako príslušenstvo. Delenie trubiek Ø 8-22 mm vložením dvoch kusov rúrok Ø 28 × 220 mm na vodiace kladky.

Pohon
Robustné, precízne v guličkových a ihlových ložiskách uložené prevody, pracujúce bez údržby. Výkonný akumulátorový motor 21,6 V, napr. nehrdzavejúcu oceľovú rúru Ø 54 mm len za 7 s. Ideálny počet otáčok 84 min-1 pre optimálnu rýchlosť delenia rúr. Bezpečnostný nožný spínač pre ergonomickú a bezpečnú prácu.

Akumulátorová alebo sieťová prevádzka
Li-Ion 22 V technológie. Vysoko zaťažiteľné akumulátory Li-Ion 21,6 V s kapacitou 5,0 Ah, pre dlhú dobu chodu. Ľahký a výkonný. Odstupňovaný ukazovateľ stavu nabitia s farebnými LED. Rozsah pracovnej teploty od - 10 ° do + 60 ° C. Žiadny pamäťový efekt pre maximálny výkon akumulátora. Rýchlonabíjačka pre krátke doby nabíjania. Zdroj napätia 230 V / 21,6 V pre sieťovú prevádzku 230 V namiesto akumulátora Li-Ion 21,6 V, ako príslušenstvo.

Rezné kolieska REMS
Špičková nemecká kvalita. Výkonovým parametrom REMS Akku-Cento 22 V a deleným materiálom prispôsobené rezná kolieska s rôznou reznou geometriou k rýchlemu deleniu bez vonkajšieho otrepu. Špeciálne kalené, z osvedčenej, húževnatej REMS ocele na rezné čeľuste, garantujú dlhú dobu životnosti.

Podpera rúr
Podpera rúr, výškovo nastaviteľná, pre rúry Ø 40-110 mm, Ø 1½ -4 ", pri ovládaní pohonnej jednotky posuvnou pákou na podlahe. Jednoduchý pohyb materiálu vo všetkých smeroch počas otáčania, ťahania a posuvu vďaka štyrom guličkám z nerezovej ocele uloženým v puzdrách chránených proti korózii. Bezpečné vedenie dlhých rúrok vďaka použitiu niekoľkých podpier rúr.

REMS odhrotovače rúr
Vnútorný odhrotovač rúr REMS REG 28 - 108 na rúr Ø 28 - 108 mm, Ø ¾ - 4 ", pre elektrický pohon strojom na delenie rúrok REMS Cento, ako príslušenstvo. Vonkajší-/vnútorný odhrotovač rúr REMS REG 10 - 54 E na rúr Ø 10-54 mm, Ø ½ - 2⅛ ", pre elektrický pohon strojom na delenie rúr REMS Cento.

Označovací prístroj
Označovací prístroj na označenie nástrčnej hĺbky tvaroviek na rúrach, ako príslušenstvo.

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In