ant.sk/rems
REMS akciaREMS akcia

REMS CamSys Li-Ion S-Color 10 K Elektronický kamerový inšpekčný systém

Od 2 099.00 € bez DPH

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS CamSys Li-Ion S-Color 10 K Elektronický kamerový inšpekčný systém

Elektronický kamerový inšpekčný systém k nákladovo výhodnej inšpekcii a analýze poškodenia. Pre rúrky Ø 40–150 mm, kanály, šachty, komíny a iné duté priestory. Dokumentácia snímok a videozáznamov na SD-karte s údajom o dátume a čase. Kontrolná jednotka v mikroprocesorovej technike s 3,5” TFT-LCD-farebným displejom, zásuvkou pre SD-kartu, USB-prípojkou, výstupom na video PAL / NTSC, integrovaným akumulátorom Li-Ion 3,7 V, 2,5 Ah, v pevnom, nárazom odolnom plastovom kryte, chránenom pred ostrekom vodou.

2 m prepojovací kábel od kontrolnej jednotky k sade kamery a káblu, napäťový napájač / nabíjačka 100–240 V AC, 50–60 Hz, 13 W, SD-karta 2 GB, USB-kábel, videokábel, v pevnom kufri. Sada kamery a kábla S-Color 10 K so špeciálnou farebnou kamerou s vysokým rozlíšením Ø 25 mm s CMOS obrazovým senzorom a 10 m posuvným káblom Ø 3,6 mm, veľmi ohybným, v káblovom koši.

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In