ant.sk/rems
REMS akcia

REMS CamSys Li-Ion S-Color 30 H elektronický kamerový inšpekčný systém

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS CamSys Li-Ion S-Color 30 H elektronický kamerový inšpekčný systém

Super ľahký, praktický kamerový inšpekčný systém pre nákladovo výhodnú inšpekciu a analýzu poškodenia trubiek, kanálov, komínov a iných dutých priestorov. S elektronickým počítaním metrov. Tiež na inšpekciu po vykonaných prácach čistenia trubiek a prevzatie nových inštalácií alebo opráv. Dokumentácia snímok a videozáznamov na SD-karte. Pre akumulátorovú a sieťovú prevádzku. Li-Ion-technológie.

Výhoda systému
Len jedna kontrolná jednotka s TFT-LCD-farebným displejom na pripojenie rôznych sád kamier a káblov pre rozdielne nároky. Vďaka tomu je možné nákladovo výhodné prezbrojenie.
 
Konštrukcia
Super ľahký, dobre padnúci do ruky. Použiteľný všade, aj na obzvlášť úzkych miestach. Kontrolná jednotka je prostredníctvom špirálového spojovacieho kábla (Až 2 m) prepojená so sadou kamery a kábla, oddeliteľná pre intenzívne, jednoduché čistenie sady kamery a kábla. Použiteľné rôzne sady kamery a kábla. Násuvné skrutkové prípoje pre výmenu sád kamery a kábla a kontrolné jednotky bez náradia. Pevný kufor pre kontrolnú jednotku, napäťový napájač / nabíjačku ako príslušenstvo.
 
Kontrolná jednotka s TFT-LCD-farebným displejom
Kontrolná jednotka s 3,5 "farebným displejom s najmodernejšou TFT-LCD-technológiou pre vynikajúce snímky a videá, 89 mm uhlopriečkou obrazovky, 320 × 240 Pixel. Obzvlášť ľahká a dobre padnúca do ruky, len 0,4 kg. Pevný, nárazom odolný plastový kryt, chránený pred ostrekom vodou. Najmenšie rozmery: 172 × 111 × 58 mm. Tlačidlá pre nastavenie intenzity svetla svietivých diód farebnej kamerovej hlavy. Plný obraz, 2-násobné zväčšenie a možnosť zrkadlového zobrazenia. Zásuvka pre SD-kartu s pružinovým mechanizmom. Snímky a videozáznamy uložiteľný do pamäte SD-karty pre jednoduchú dokumentáciu výsledkov inšpekcie. Dátum a čas záznamu ako aj hĺbka zasunutia kamery môžu byť voliteľne uložené do snímky a do videozáznamu. Počas záznamu videa môžu byť navyše zachytené snímky, bez toho aby bol záznam videa narušený. Okamžité prehranie uložených záznamov alebo prenos z SD-karty na iné prístroje. Počas prehrávania uložených videozáznamov môžu byť na farebnom displeji kontrolnej jednotky tiež dodatočne vytvorené snímky z videozáznamu. USB port pre priame spojenie s PC alebo notebookom. Výstup na video Composite-Video PAL / NTSC pre pripojenie externej obrazovky. Zdierka pre napäťový napájač / nabíjačku Li-Ion 100-240 V.
 
Akumulátorová a sieťová prevádzka

Kontrolná jednotka s integrovaným akumulátorom Li-Ion 3,7 V, 2,5 Ah. Vysoko výkonná a ľahká. Veľká hustota energie pre cca. 2 hodiny nepretržitej prevádzky. Zdroj napätia 100-240 V, 50-60 Hz, 13 W, pre sieťovú prevádzku namiesto akumulátora s integrovanou nabíjačkou Li-Ion, s elektronickou reguláciou. Žiadny pamäťový efekt pre maximálny výkon akumulátora.
 
Špeciálna farebná kamera s vysokým rozlíšením
Špeciálna farebná kamera s vysokým rozlíšením Ø 25 mm s CMOS obrazovým senzorom a 8 ultra jasnými, bielymi svetelnými diódami (LED) s nastaviteľnou intenzitou svetla až do 330 mcd a koncentrovaným uhlom žiarenia pre vynikajúce farebné snímky pri rovnomerne jasnom osvietenia. Veľmi nízka potreba svetla pri veľmi vysokej svetelnej citlivosti (0,5 Lux). Nemenná funkcia zaostrovania (Fixfokus) a špeciálny objektív so 70 °-širokouhlým objektívom, tiež pre rozoznanie najmenších detailov.
 
Vymeniteľné sady kamery a kábla

Sady kamery a kábla S-Color, pozostávajúci zo špeciálnej farebnej kamery s voliteľne 30 m posuvného kábla Ø 5,4 mm, ohybného, ​​pre Ø 50-150 mm, v navíjacím bubna s elektronickým počítaním metrov alebo 5 m posuvného kábla Ø 3,6 mm, veľmi ohybného, ​​pre malé priemery trubiek a malé a tesné ohyby od Ø 40 mm, v káblovom koši, s pripojením pre kontrolnú jednotku. Obzvlášť malá, zaoblená kamerová hlava Ø 25 mm, vodotesná do 20 m (2 bar / 0,2 MPa/29 psi) a smerom k posuvnému kábla zúžená, vysoko ohybná klzná pružina, pre ľahký posuv, tiež cez niekoľko ohybov rúry. Kamerová hlava s pevným, vymeniteľným ochranným krytom z hliníka so vsadeným hľadím z minerálneho skla. Ohyby priechodná posuvný kábel s hybridnou technikou, s dušou zo sklenených vlákien, dátovými vedeniami a plastovým opláštením, veľmi pevný, pre dlhú dobu životnosti. Robustný, práškovým lakom potiahnutý, dobre čistiteľný káblový kôš. Navíjacie bubon s otáčavým košom pre jednoduché navíjanie a odvíjanie posuvného kábla a integrovaným senzorom pre elektronické počítanie metrov.
 
Vodiace telesá
Rôzne vodiace telesá pre väčšie priemery trubiek, pevne aretovateľné na kamerovú hlavu, ako príslušenstvo.

 

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In