ant.sk/rems
potrubárske dni v praheREMS akcia

REMS Akku-Press 22V ACC akumulátorová lisovačka

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS Akku-Press 22V ACC akumulátorová lisovačka

REMS Power-Press elektrohydraulický radiálny lis
Super ľahká, univerzálna, dobre do ruky padnúca akumulátorová radiálna lisovačka REMS s spätným chodom a sledovaním lisovacieho tlaku pre výrobu lisovaných spojení Ø 10–108 (110)mm Ø ⅜–4".

Automatické zaistenie lisovacích čeľustí a automatický spätný chod po ukončenom lisovacom cykle (spätný chod) dávajú užívateľovi dodatočnú istotu. Antivibračný systém umožňuje lisovanie bez vibrácií a bez únavy obsluhy. S hmotnosťou len 3,2 kg a dĺžkou (vrátane lisovacích čeľustí V15) len 35,5 cm sa tento akumulátorový radiálny lis posunul do novej dimenzie. Hlava otočná o 360°, lisovačka je použiteľná všade - voľne z ruky, nad hlavou a tiež na obzvlášť úzkych miestach.

Výkonný elektrohydraulický pohon s akumulátorovým motorom s vysokou ťažnou silou 21,6 V, 380 W výkonu, robustnou prevodovkou, mimoosým piestovým čerpadlom a kompaktným vysokovýkonným hydraulickým systémom.

 
Sledovanie lisovacieho tlaku
Kontrola tlaku pri lisovaní počas lisovacieho cyklu. Vyhodnotenie lisovacieho tlaku farebnou LED diódou.
 
Lisovacie kliešte pre všetky bežné systémy
Kompletný sortiment REMS lisovacích klieští pre všetky bežné systémy s lisovanými tvarovkami. Vysoko zaťažiteľné lisovacie kliešte z kovanej a zvlášť kalenej špeciálnej ocele. Lisovacie obrysy lisovacích klieští REMS sú špecifické pre daný systém a zodpovedajú lisovacím obrysom daného systému s lisovanými tvarovkami. Vďaka tomu bezchybné, systému zodpovedajúce, bezpečné lisovanie. Len jeden druh lisovacích klieští pre všetky radiálne lisy REMS (okrem REMS Mini-Press ACC) a vhodné radiálne lisy iných výrobcov. Všetky * označené lisovacie kliešte majú ďalšie pripojenie (Patent EP 1 223 008, Patent US 6,739, 172) a pasujú tiež do ručného radiálneho lisu REMS Eco-Press. Vďaka tomu jednoduché, nákladovo výhodné skladovanie.
 
Li-Ion 22V technológia
Vysoko zaťažiteľné akumulátory Li-Ion 21,6V s kapacitou 1,5, 2,5, 5,0 alebo 9,0Ah, pre dlhú dobu chodu. Vysoko výkonné a ľahké. Akumulátory Li-Ion 21,6V pre o 50% viac energie ako u akumulátorov Li-Ion 14,4.
 
Ergonomika a vyváženie
Optimálne rozloženie hmotnosti pre ovládanie jednou rukou. Pohonný stroj s nasadenými lisovacími čeľusťami môže byť odložený na akumulátor. Ergonomicky vytvorené telo prístroja a plochy rukoväte s mäkkým úchopom (Softgrip).
 
Lisovací cyklus v pulznej prevádzke s ACC
Pre pracovnú, funkčnú a prevádzkovú bezpečnosť. Automatický spätný chod po ukončenom lisovacím cyklu (nútený chod).
alternativa ridgid


Pomôžeme vám s výberom najvhodnejšej lisovačky pre efektívnu prácu.
Získajte ponuku šitú na mieru.

Kontaktujte nás na

02/60 10 37 21

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In