ant.sk/rems
REMS akciaREMS akcia

REMS Sinus Ohýbačka rúr

Od 318.00 € bez DPH

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS Sinus Ohýbačka rúr

Univerzálny, robustný ručný nástroj pre ťažné ohýbanie trubiek do 180 ° za studena. Použiteľný kdekoľvek. Pre dielňu, stavbu, opravy.

Tvrdé, polotvrdé, mäkké medené rúry (aj tenkostenné) - Ø 10-22 mm; Ø⅜-⅞
Mäkké opláštené medené rúry (aj tenkostenné - Ø 10-18 mm
Rúry systémov s lisovaným tvarovkami z nerezovej ocele, C-ocele opláštenej - Ø 12-18 mm
C-ocele - Ø 12-22 mm
Mäkké oceľové rúry - Ø 10-20 mm
Elektroinštalačné rúry EN 50086 - Ø 16-20 mm
Vrstvené rúry - Ø 14-32 mm

Univerzálne použitie
Pre inštaláciu sanity, kúrenia, klimatizácie, chladiacej techniky a hydrauliky. Veľmi vhodná pre rúrky systémov s lisovanými tvarovkami, pre tvrdé a polotvrdé medené rúrky, rovnako ako pre tenkostenné trubky kúrenia z medi podľa DIN EN 1057.
 
Výhoda systému
Iba jeden druh ohýbacích segmentov a šmýkadiel pre REMS Sinus a REMS Curvo. Preto je skladovanie jednoduché a nákladovo výhodné. Nedochádza k zámenám.
 
Prednosť v úspore nákladov
Vďaka úspore tvaroviek je ohýbačka už po niekoľkých málo ohyboch opotrebovaná. Nemáte žiadne náklady na tvarovky, skladovanie, obstarávaní. Šetríte spájkované miesta, lisované spoje, pracovný čas. Zvýšená bezpečnosť vďaka menšiemu počtu spojení trubiek.
 
Konštrukcia
Kompaktná, praktická jednotka skladajúca sa z telesa ohýbačky a ohýbacích nástrojov. Použiteľná kdekoľvek, v přímoběžném zveráku alebo k ručnému ohýbanie bez opory. Ľahké ohýbanie vďaka dlhým ramenám ohýbacích pák. Voliteľné nastavenie ramien páky pre optimálnu polohu ohýbanie a prenos sily. Robustná  konštrukcia, teleso ohýbačky z kalenej ocele pre vysoké nároky. Jednoduchá a rýchla výmena ohýbacích segmentov a šmýkadiel. Vyhnutie, etážové ohyby, spätné ohyby možné.
 
Ohýbacie segmenty a šmýkadlá
Pre rôzne veľkostiam rúr, rôzne materiály a polomery ohýbanie.
 
Mazacia látka pre ohýbanie
REMS sprej pre ohýbanie zaručuje súvislý film mazadla pre nižšie nároky na silu a rovnomerné ohýbanie. Odoláva vysokému tlaku, neobsahuje kyseliny. Bez freónov, nepoškodzuje ozón. 


alternativa ridgid

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In