ant.sk/rems
REMS akcia

REMS Curvo Elektrická ohýbačka rúr

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS Curvo Elektrická ohýbačka rúr

Univerzálny kompaktný elektrický nástroj na ohýbanie rúr do 180° v dielňach, na stavbách. Ø 10-40 mm; Ø ¼-1⅜", 

Tvrdé, polotvrdé, mäkké medené rúry (aj tenkostenné) - Ø 10-35 mm, Ø ⅜-1⅜"
Mäkké opláštené medené rúry (aj tenkostenné) - Ø 10-18 mm
Rúrky systémov s lisovanými tvarovkami z nerezovej ocele, C-ocele, tiež aj opláštenej - Ø 12-28 mm
Mäkké oceľové rúry - Ø 10-28 mm
Oceľové rúry EN 10255 (DIN 2440) - Ø ¼-¾"
Elektroinštalačné rúry EN 50086 - Ø 16-32 mm
Vrstvené rúry - Ø 14-40 mm

Univerzálne použitie
Pri inštalácii sanity, kúrenia, klimatizáciou, chladiacej techniky a hydrauliky. Výborne sa hodí pre rúrky systémov s lisovanými tvarovkami, pre tvrdé a polotvrdé medené rúrky a tiež pre tenkostenné trubky kúrenia z medi podľa DIN EN 1057.
 
Výhoda systému
Iba jeden druh ohýbacích segmentov a šmýkadiel pre REMS Curvo a REMS Sinus. Preto je skladovanie jednoduché a nákladovo výhodné. Nedochádza 
k zámenám.
 
Prednosť v úspore nákladov
Vďaka úspore tvaroviek sa Vám investícia do ohýbačky už po niekoľkých ohyboch vráti. Nemáte žiadne náklady na tvarovky, skladovanie, obstarávaní. Šetríte spájkované miesta, lisované spoje, pracovný čas. Zvýšená bezpečnosť vďaka menšiemu počtu spojení trubiek.
 
Konštrukcia
Kompaktný, praktický elektrický nástroj s uzavretým tokom sily pri vlastnom ohýbanie. Super ľahká, pohonná jednotka váži len 8 kg. Kdekoľvek okamžite. Žiadne nastavovacie práce. Jednoduchá, rýchla práca bez námahy, napr 90 ° ohyb Ø 22 mm len za 6 s Rýchly a pomalý pohyb pre presné ohýbanie. Vyhnutie, etážové ohyby, spätné ohyby možné. Výškovo nastaviteľný držiak prístroja ako príslušenstvo.
 
Ohýbacie segmenty a šmýkadlá
Pevné v tvare a tlaku, z veľmi pevného, ​​vysoko klzného polyamidu spevneného skleným vláknom. Optimálne zladenie ohýbacích segmentov a šmýkadiel zaručuje materiálu vyhovujúce ohýbanie bez tvorby trhlín a vrások. Stupnica uhlov 0 až 180 ° na každom ohýbacím segmente a označenie na každom šmýkadle pre presné ohýbanie. Rýchla výmena ohýbacích segmentov a šmýkadiel. Ohýbacie segmenty a šmýkadlá pre rôzne veľkosti rúr, materiály a polomery ohybu, viď. str 103.
 
Pohon
Robustné prevody nevyžadujúci žiadnu údržbu. Nábežná ochrana v oboch smeroch vďaka bezpečnostné klzné trecie spojke. Osvedčený, vysoko výkonný univerzálny motor, 1000 W. Pravý a ľavý beh. Plynulý, elektronický bezpečnostný spínač pre rýchly a pomalý pohyb.
 
Mazacia látka pre ohýbanie
REMS sprej pre ohýbanie zaručuje súvislý film mazadla pre nižšie nároky na silu a rovnomerné ohýbanie. Odoláva vysokému tlaku, neobsahuje kyseliny. Bez freónov, nepoškodzuje ozón.
 

Držiak prístroja 3B

Stojan má niekoľko špeciálnych detailov, ktoré ho predurčujú na komfortnú prácu v rôznych pozíciach a situáciach - otočný mechanizmus pri ohýbaní, výškova nastaviteľnost podľa výšky obsluhy.

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In