ant.sk/rems
REMS akciaREMS akcia

REMS Akku-Curvo Li-Ion Elektrická ťažná ohýbačka rúr Set

Od 2 190.00 € bez DPH

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS Akku-Curvo Li-Ion Elektrická ťažná ohýbačka rúr Set

Univerzálny, kompaktný elektrický nástroj na ťažné ohýbanie trubiek za studena do 180 °. Technológia Li-Ion. Bez zveráka použiteľný kdekoľvek. Pre dielňu, stavbu, opravy.

Tvrdé, polotvrdé, mäkké medené rúry (aj tenkostenné) - Ø 10-28 mm, Ø ⅜-1⅛"
Mäkké opláštené medené rúry (aj tenkostenné) - Ø 10-18 mm
Rúrky systémov s lisovanými tvarovkami z nerezovej ocele, C-ocele, tiež aj opláštenej - Ø 12-28 mm
Mäkké oceľové rúry - Ø 10-28 mm
Oceľové rúry EN 10255 (DIN 2440) - Ø ¼-½"
Elektroinštalačné rúry EN 50086 - Ø 16-25
Vrstvené rúry - Ø 14-32 mm

Univerzálne použitie
Pri inštalácii sanity, kúrenia, klimatizáciou, chladiacej techniky a hydrauliky. Nezávislý na sieti. Výborne sa hodí pre rúrky systémov s lisovanými tvarovkami, pre tvrdé a polotvrdé medené rúrky a tiež pre tenkostenné trubky kúrenia z medi podľa DIN EN 1057.
 
Výhoda systému
Iba jeden druh ohýbacích segmentov a šmýkadiel pre REMS Akku-Curvo, REMS Curvo, REMS Curvo 50 a REMS Sinus. Preto je skladovanie jednoduché a nákladovo výhodné. Nedochádza k zámenám. 
 
Prednosť v úspore nákladov
Vďaka úspore tvaroviek je ohýbačka už po niekoľkých málo ohyboch opotrebovaná. Nemáte žiadne náklady na tvarovky, skladovanie, obstarávaní. Šetríte spájkované miesta, lisované spoje, pracovný čas. Zvýšená bezpečnosť vďaka menšiemu počtu spojení trubiek.
 
Konštrukcia
Kompaktný, praktický elektrický nástroj s uzavretým tokom sily pri vlastnom ohýbanie. Super ľahká, pohonná jednotka s akumulátorom má hmotnosť len 8,6 kg. Elektronická kontrola stavu nabitia s ochranou proti úplnému vybitiu. Praktická uzavretá rukoväť. Všade okamžite. Žiadne nastavovacie práce. Jednoduchá, rýchla práca bez námahy, napr 90 ° ohyb Ø 22 mm len za 7 s Rýchly a pomalý pohyb s okamžitým zastavením pre presné ohýbanie. Vyhnutie, etážové ohyby, spätné ohyby možné. Výškovo nastaviteľný držiak prístroja ako príslušenstvo.
 
Ohýbacie segmenty a šmýkadlá
Pevné v tvare a tlaku, z veľmi pevného, ​​vysoko klzného polyamidu spevneného skleným vláknom. Optimálne zladenie ohýbacích segmentov a šmýkadiel zaručuje materiálu vyhovujúce ohýbanie bez tvorby trhlín a vrások. Stupnica uhlov 0 až 180 ° na každom ohýbacím segmente a označenie na každom šmýkadle pre presné ohýbanie. Rýchla výmena ohýbacích segmentov a šmýkadiel. Ohýbacie segmenty a šmýkadlá pre rôzne veľkosti rúr, materiály a polomery ohybu.
 
Pohon
Robustné prevody nevyžadujúci žiadnu údržbu. Nábežná ochrana v oboch smeroch vďaka bezpečnostné klzné trecie spojke. Akumulátorový motor 18 V s vysokou tažnou silou, s veľkou rezervou výkonu, 500 W výkonu. Pravý a ľavý chod. Elektronické bezpečnostné tlačidlo pre plynulý rýchly a pomalý kĺzavý pohyb, s okamžitým
zastavením.
 
Technológia Li-Ion
Akumulátor Li-Ion 18 V s kapacitou 2,6 alebo 3,5 Ah. Výkonný a ľahký. O 40% ľahší ako Ni-Cd 18 V. Vysoká hustota energie pre o ca. 30% viac ohybov ako Ni-Cd 18 V. Ochrana prehriatiu a prebitiu vďaka kontrole teploty (NTC). Rýchlonabíjačka pre krátke doby nabitie. Žiadny pamäťový efekt pre maximálny výkon akumulátora.
 
Mazacia látka pre ohýbanie
REMS sprej pre ohýbanie zaručuje súvislý film mazadla pre nižšie nároky na silu a rovnomerné ohýbanie. Odoláva vysokému tlaku, neobsahuje kyseliny. Bez freónov, nepoškodzuje ozón.

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In