REMS Akku-Cat 22V ANC VE Akumulátorová píla

  • REMS Akku-Cat 22V ANC VE Akumulátorová píla
Pokial je k dispozícii video produktu, na tomto mieste si ho môžete prehliadnuť
Názov Kód Obrázok Cena bez DPH Cena s DPH Množstvo
REMS Akku-Cat 22V ANC VE Set 560052 REMS Akku-Cat 22V ANC VE Set Ceny sa zobrazia len po prihlásení

Obsah setu: píla; akumulátor Li-Ion 21,6 V 5,0 Ah; rýchlonabíjačka Li-Ion 230 V, 50-60 Hz, 70 W; univerzálna upínka píloveho listu; šesťhranný kľúč; 1x REMS univerzálny pílový list 150-1,8/2,5; pevný kufor z oceľového plechu.

REMS Akku-Cat 22V ANC VE Akumulátorová píla

REMS Akku-Cat 22V ANC VE reže čokoľvek kdekoľvek.

Výkonná, odolná a ľahko ovládateľná ručná píla na univerzálne rezanie volne z ruky. S hmnotnosťou len 3,1 kg je ideálna na montáž, demontáž a opravy.
Píla na akumulátorový (Li-Ion 22V) a sieťový pohon v plechovom kufri.

Univerzálna píla na mnohé materiály napr. drevo, drevo s klincami, palety, kov, nerez, liatina, porobetón, sadrokartónové dosky, pemza, tehly a pálené tehly, najmä na oceľové rúry.

Univerzálne použitie
Píla navrhnutá na používanie kdekoľvek, voľne z ruky, umožňuje rezanie nad hlavou, na úzkych miestach, pri stene. Nie je závislá na pripojenie do siete.

Konštrukcia
Odolnosť píly ju predurčuje na použitie (nielen) na stavbách. Píla je úzka, má pohodlný tvar a je ľahká - stroj s akumulátorom váži len 3,1 kg. Ergonomický predný držiak s ochranným plášťom, ktorý zabraňuje skĺznutiu a zároveň ponúka mäkké uchopenie. Rukoväť s bezpečnostným tlačítkovým spínačom je uzavretá. Špeciálne silikónové tesnenie chráni prevody pred vodou a prachom. Vo vnútri stroja sa nachádza akumulátorový motor so silným ťahom 21,6 V a výkonom 500 W. Stroj je balený v odolnom pevnom kufri z oceľového plechu.

Stabilná obdĺžniková vodiaca tyč z masívnej kalenej ocele, v smere zaťaženia precízne uložená v ložiskách, počas celého rezného pohybu všestranne vedená pre rovný rez.

Oscilačný pohon s ANC
Stabilný, pred prachom a vodou chránený, bezúdržbový oscilačný pohon pre súčasné vytvorenie rezného a orbitálneho pohybu vodiacej tyče a pílového listu. V ložiskách uložený kľukový pohon (ANC) znižuje trenie, zahrievanie a opotrebovanie - dlhá životnosť aj pri vysokom zaťažení.

Vario elektronika
Plynulé elektronické riadenie počtu zdvihov pre citlivé narezanie a pre správnu voľbu počtu zdvihov pri rezaní podľa daného materiálu. Počet zdvihov je plynulo riadený prostredníctvom premenného tlaku na spínač od 0 do 2000 min-1 (spúšťací spínač).

Akumulátorový alebo sieťový pohon
Li-Ion technológia - akumulátor Li-Ion 21,6 V s kapacitou 5,0 Ah pre dlhú dobu chodu. Akumulátorový zdroj Li-Ion 22 V je ľahký a výkonný a ponúka o 50% viac rezov v porovnaní s akumulátorom Li-Ion 18 V, 3,0 Ah. Na batérii sa nachádza odstupňovaný ukazovateľ stavu nabitia s farebnými LED diódami. Rozsah pracovnej  teploty -10 do +60 °C. Balenie obsahuje rýchlonabíjačku. Ako dokúpiteľné príslušenstvo je k dispozícii sieťový kábel na prevádzku namiesto akumulátoru.

Univerzálna upínka pílového listu
Pre upnutie všetkých pílových listov - s jednostrannými alebo obojstrannými úchytmi - bez výmeny prípadne prenastavenia prítlačnej upínky pílového listu.

ant s.r.o. - potrubárske a inštalatérske náradie

Recenzia

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré