Mechanické lisovacie náradie

Lisovacie nástroje Klauke boli vyvinuté špeciálne pre rýchlejšiu, presnejšiu a jednoduchšiu prácu. Ergonomické rukoväte zaisťujú správne uchopenie, vylepšené efekty páky poskytujú pohodlné ovládanie, ktoré prenáša vašu silu presne tam, kde je to potrebné: s 33% menšou námahou.

klauke-mechanicke-lisovacie-naradie


Vyvinuté pre širokú škálu použitia


Na zabezpečenie účinného výsledku lisovania potrebuje dobrý nástroj, optimálny prenos sily a vysoko kvalitné materiály. Aby sme vám uľahčili prácu, vyvinuli sme našu mechanickú radu krimpovacích klieští. Naše nástroje oceníte najmä pri častom používaní, kedy sa naplno prejavia všetky funkcie vysokého prenosu sily.

  • krimpovacie profily s menovitým prierezom od 0,08 mm2 do 400 mm2
  • vysoko kvalitná oceľ pre dlhú životnosť
  • najlepší možný prenos sily: až o 33% menšia námaha
  • perfektné lisovacie výsledky s integrovanou račňou
  • ergonomický dizajn pre rýchle a jednoduché používanie

Venujete sa elektroinštalačným prácam? Chcete sa poradiť pri výbere vhodných krimpovacích klieští, nožníc či spojovacieho materiálu? Kontaktujte nás a naši technici vám radi poradia, stroje predvedú a pomôžu navrhnúť správne technické riešenie. Volajte na 0945 458 824 alebo píšte na ant@ant.sk

klauke-mechanicke-lisovacie-naradie
Klauke Slovensko - krimpovačky, dierovače a nožnice na káble

Viac o Klauke

Značka Klauke je po celom svete preslávená svojou vysoko kvalitnou technológiou spájania elektrických rozvodov, nástrojmi na krimpovanie, rezanie a dierovanie.

Krimpovačky
Nožnice na strihanie káblov
Dierovače otvorov do plechov
VDE ručné náradie
Spojovací materiál

Klauke spojovací materiál pre elektrikárov

Kontaktujte nás

Autorizovaný distribútor pre Slovenskú republiku ant s.r.o.. Kontaktujte nás a poradíme vám s výberom krimpovačky, nožníc, dierovačov či spojovacieho materiálu Klauke.

ant s.r.o.
Potrubárske a inštalatérske náradie


Staré grunty 17/a, 841 04 Bratislava
0945 458 824
ant@ant.sk