Kombinované káblové oká z hliníka a medi

Spoľahlivé pripojenie dvoch komponentov. Meď a hliník majú rôzne materiálové vlastnosti a nie je vôbec jednoduché je kvalitne spojiť. Káblové oká a konektory z hliníka a medi sú zložito vyrábané špeciálnymi procesmi a vďaka tomu spájajú to, čo k sebe patrí. Bez ohľadu na to, aký materiál použijete, vaše kontakty sú s Klauke vždy spoľahlivé.

kombinovane-kablove-oka-z-hlinika-a-medi

Káblové oká a konektory z hliníka a medi je možné spracovať presne rovnakým spôsobom, ako štandardné hliníkové káblové oká DIN. Nie sú potrebné žiadne špeciálne nástroje, jednoducho použijete správne Klauke nástroje. A tak je výsledok rovnako dobrý ako vždy.


  • K dispozícii je rad verzií a prevedení, čo je na Klauke vždy výnimočné. Napríklad káblové oká s medenou vložkou, medené podložky alebo špeciálne káblové oká zvárané rotačným trením
kombinovane-kablove-oka-z-hlinika-a-medi

Perfektné prepojenie v každej situácii.

Redukčné kompresné spoje umožňujú zabudovanie hliníkových vodičov do systémov obsahujúcich meď. Spájajú dva rôzne materiály bez ohľadu na fyzické rozmery kábla.

  • vhodné pre okrúhle alebo sektorové vodiče
  • vhodné pre mnohovláknové a jednovláknové sektorovo tvarované vodiče
kombinovane-kablove-oka-z-hlinika-a-medi

Venujete sa elektroinštalačným prácam? Chcete sa poradiť pri výbere vhodných krimpovacích klieští, nožníc či spojovacieho materiálu? Kontaktujte nás a naši technici vám radi poradia, stroje predvedú a pomôžu navrhnúť správne technické riešenie. Volajte na 0945 458 824 alebo píšte na ant@ant.sk

kombinovane-kablove-oka-z-hlinika-a-medi
Klauke Slovensko - krimpovačky, dierovače a nožnice na káble

Viac o Klauke

Značka Klauke je po celom svete preslávená svojou vysoko kvalitnou technológiou spájania elektrických rozvodov, nástrojmi na krimpovanie, rezanie a dierovanie.

Krimpovačky
Nožnice na strihanie káblov
Dierovače otvorov do plechov
VDE ručné náradie
Spojovací materiál

Klauke spojovací materiál pre elektrikárov

Kontaktujte nás

Autorizovaný distribútor pre Slovenskú republiku ant s.r.o.. Kontaktujte nás a poradíme vám s výberom krimpovačky, nožníc, dierovačov či spojovacieho materiálu Klauke.

ant s.r.o.
Potrubárske a inštalatérske náradie


Staré grunty 17/a, 841 04 Bratislava
0945 458 824
ant@ant.sk