Klauke ORANGE - MYSLITE BEZPEČNE. KONAJTE BEZPEČNE.

Práca s inžinierskymi sieťami predstavuje sériu výziev: Blízkosť potenciálne živých častí, obmedzený priestor a časový tlak. Preto je pri tomto druhu práce nevyhnutá bezpečnosť a používanie správnych ochranných prostriedkov. S Klauke ORANGE sa môžete spoľahnúť na ďalšiu vrstvu ochrany, kedykoľvek keď nie je možné odpojiť obvody alebo keď nemáte istotu, že pracujete na pod napätím. Klauke je jediný výrobca izolovaných stojov na krimpovanie a strihanie káblov.

klauke-orange-naradie


Pre ešte väčšiu bezpečnosť boli vyvinuté akumulátorové lisovacie a rezacie nástroje ORANGE. Ide o prvé akumulátorové krimpovacie kliešte a nožnice s technológiou Tri-Insulation Barrier, ktorá poskytuje používateľovi ochranu pred elektrickým šokom až do napätia 1 000 V. Myslite bezpečne. Konajte bezpečne. Vyberte si Klauke ORANGE pre väčšiu bezpečnosť.

Prečo si vybrať Klauke ORANGE nástroje?

  • Často pracujete v tesnej blízkosti živých liniek a živých častí.
  • Máte ergonomické problémy spôsobené používaním ručne izolovaného náradia. Chcete pracovať bezpečne ale s rýchlejším a ergonomickejším nástrojom.
  • Káble, ktoré vnímate ako neživé môžu byť pod napätím. Chcete byť po celú dobu chránení.
  • Výpadok elektrickej energie je potrebné vyriešiť čo najrýchlejšie.
  • Spoľahnutie na Klauke ORANGE nástroje pre najrýchlejšiu a najbezpečnejšiu operáciu.
  • Živé rezanie je jedno z najnebezpečnejších úloh a kvôli ochrane je potrebné použiť čo najbezpečnejšie nástroje.
  • Štatistiky ukazujú neznalosť bezpečnostných pravidiel ako hlavný dôvod rôznych zranení a nehôd. Použitie bezpečnejších nástrojov môže znížiť výskyt zranení a nehôd.
klauke-orange-naradie

Patentovaná technológia Tri-Insulation Barrier poskytuje ochranu pred úrazom elektrickým prúdom do 1000 V. Integrovaná ochrana proti sklznutiu zabráni nechcenému kontaktu so živými časťami. Klauke ORANGE akumulátorové lisovacie a rezacie nástroje sú schválené VDE v podľa IEC 60900 a plne certifikované podľa VDE IEC 62841-1.

Klauke ORANGE spája to najlepšie: 1 000 V bezpečnosť ručne izolovaných nástrojov a rýchlosť, ergonómiu a efektívnosť Klauke akumulátorového hydraulického náradia umožňujúceho bezpečnú prácu rýchlo a bez námahy.

klauke-orange-naradie


Venujete sa elektroinštalačným prácam? Chcete sa poradiť pri výbere vhodných krimpovacích klieští, nožníc či spojovacieho materiálu?
Kontaktujte nás a naši technici vám radi poradia, stroje predvedú a pomôžu navrhnúť správne technické riešenie. Volajte na 0945 458 824 alebo píšte na ant@ant.sk

klauke-orange-naradie
Klauke Slovensko - krimpovačky, dierovače a nožnice na káble

Viac o Klauke

Značka Klauke je po celom svete preslávená svojou vysoko kvalitnou technológiou spájania elektrických rozvodov, nástrojmi na krimpovanie, rezanie a dierovanie.

Krimpovačky
Nožnice na strihanie káblov
Dierovače otvorov do plechov
VDE ručné náradie
Spojovací materiál

Klauke spojovací materiál pre elektrikárov

Kontaktujte nás

Autorizovaný distribútor pre Slovenskú republiku ant s.r.o.. Kontaktujte nás a poradíme vám s výberom krimpovačky, nožníc, dierovačov či spojovacieho materiálu Klauke.

ant s.r.o.
Potrubárske a inštalatérske náradie


Staré grunty 17/a, 841 04 Bratislava
0945 458 824
ant@ant.sk