Elektrikárske náradie KLAUKE so službami, ktoré si zaslúžia

Značka Klauke je po celom svete preslávená svojimi vysoko kvalitnými technológiami na spojovanie elektrických rozvodov, náradia na lisovanie káblových ôk a dutiniek, striekanie káblov a dierovanie otvorov do plechu. Klauke je lídrom v oblasti výroby materiálov, ktoré sú aktuálne najprísnejšie svetové normy a inovatívnejšie spoľahlivé náradie, ako napríklad VDE akumulátorové náradie, ktoré je jediným druhom svojho druhu, alebo jednoručné akumulátorové krimpovacie kliešte EK50ML do rozmeru 50mm2.

My sme sa ako nový distribútor rozhodli spoločne s Klauke priniesť náležité služby, ktoré si táto značka zaslúži aj do Slovenskej Republiky.

Filter spojovacieho materiálu

Medený alebo hliníkový kábel, káblové oko, spojka, dutinka – s našim filtrom si vyberiete správny spojovací materiál pre Vaše projekty veľmi jednoducho. Stačí zadať parametre a filter Vám vyberie všetky vhodné možnosti. Viac na www.klauketools.sk/filter.

Predvedenie, zaškolenie, servis

Radšej raz vidieť a vyskúšať, ako dlho hľadať informácie online na obrazovke. Pravidelné roadshow po celej SR sme zahájili už začiatkom roka. Prídeme k Vám na stavbu, alebo do dielne s naloženým autom plným náradia a Vy si môžete všetko pozrieť v reáli a v pokoji vyskúšať.


Väčšia ale jednorazová zákazka? Bez problémov

Potrebujete jednorazovo lisovať alebo strihať veľké rozmery káblov? Vďaka požičovni Klauke teraz môžete aj takúto zákazku vyriešiť s profesionálnym náradím Klauke. V požičovni máme lisovačky do rozmeru 300mm2, alebo nožnice na káble Al/Cu do rozmeru 85mm. Individuálne vieme vyriešiť akékoľvek požiadavky na náradie.

Široké skladové zásoby

Uvedomujeme si, že rýchla dodávka je základným predpokladom spokojného zákazníka, a preto držíme na sklade veľké množstvo akumulátorových strojov, ručného náradia i spojovacieho materiálu.


Za týmto všetkým je namotivovaný a odhodlaný tím ľudí z firmy antPorfitools s.r.o. – Váš nový dodávateľ Klauke a Greenlee náradia v Slovenskej Republike.

klauke-clanok-5
Klauke Slovensko - krimpovačky, dierovače a nožnice na káble

Viac o Klauke

Značka Klauke je po celom svete preslávená svojou vysoko kvalitnou technológiou spájania elektrických rozvodov, nástrojmi na krimpovanie, rezanie a dierovanie.

Krimpovačky
Nožnice na strihanie káblov
Dierovače otvorov do plechov
VDE ručné náradie
Spojovací materiál

Klauke spojovací materiál pre elektrikárov

Kontaktujte nás

Autorizovaný distribútor pre Slovenskú republiku ant s.r.o.. Kontaktujte nás a poradíme vám s výberom krimpovačky, nožníc, dierovačov či spojovacieho materiálu Klauke.

ant s.r.o.
Potrubárske a inštalatérske náradie


Staré grunty 17/a, 841 04 Bratislava
0945 458 824
ant@ant.sk