ANT

HĽADÁME AMBICIÓZNYCH ĽUDÍ DO NÁŠHO TÍMU PROFESIONÁLOV.

Ste cieľavedomý, učenlivý, ambiciózny a ste ochotný tvrdo pracovať?
Máte silný záujem budovať svoju budúcnosť?
Staňte sa jedným z nás a posilnite náš tím!

Voľné pracovné miesta:

OBCHODNO - TECHNICKÝ ZÁSTUPCA - JUNIOR (celé slovensko, ZA, BA, NR)
OBCHODNO - TECHNICKÝ ZÁSTUPCA - SENIOR (celé slovensko, ZA, BA, NR)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Aktívne vyhľadáva nových obchodných partnerov
  • Obchoduje so stálymi obchodnými partnermi
  • Vytvára a priebežne aktualizuje databázu
  • Udržiava a posilňuje pozitívne vzťahy so zákazníkmi.
  • Vedie obchodné rokovania
  • Vypracováva správy o výsledkoch predaja
  • Zabezpečuje primerané technické poradenstvo pre zákazníkov
  • Zachováva mlčanlivosť o obchodných aktivitách a údajoch spoločnosti
  • Sleduje dobu splatnosti pohľadávok zákazníkov
  • Zodpovedá za zverené prostriedky, za splnenie úloh a plánu predaja

Spôsob zaškoľovania

  • ponuka a predstavenie technických výhod priamo na stavbách
  • starostlivosť o starých zákazníkov
  • obchodné rozhovory s majiteľmi spoločností

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Hľadáte výzvu?
Ak ste osobou, ktorú baví obchodovanie, organizácia práce a komunikácia s ľuďmi potom nás kontaktujte. Od obchodníka budeme chcieť aby dosahoval úspechy a aby predával s ľahkosťou.
Máme vysoké nároky a meriame množstvo predaného tovaru. Hľadáme osobu, ktorá nám bude vedieť preukázať svoje predajné výsledky.
Výhodou kandidáta je, ak má dobré prezentačné a komunikačné zručnosti, aktívny prístup, organizačné schopnosti, zručnosť v kalkuláciách cien a v prepočtoch zliav v percentách.

Ak máte záujem vedieť viac, neváhajte a kontaktujte nás!
e-mail: lukas.mati@ant.sk
tel. : +421 (0) 907 714 577