ant.sk/rems
REMS akcia

REMS Twist Set elektrický rozširovač medených rúr

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS Twist Set elektrický rozširovač medených rúr

Kompaktný elektrický nástroj so silným výkonom na racionálne rozširovanie mäkkých a tvrdých trubiek za studena pre inštaláciu bez tvaroviek.

Rozširovanie: Tvrdé a mäkké medené rúry: Ø 12-22 mm, Ø ⅜ - ⅞; s ≤ 1mm

Prednosť v úspore nákladov
Žiadne náklady na žíhanie tvrdých medených rúr, na odhrotovanie a čistenie, na tvarovky, skladovanie, obstarávaní. Šetríte spájkované miesta, pájicí materiál a pracovné čas. Zvýšenie bezpečnosti vďaka menšiemu množstvu spojenie rúrok. spracovanie zvyškov rúr na objímky.
 
Konštrukcia
Kompaktný, robustný, vhodný pre použitie na stavbách. Jednoduchá a rýchla práca voľne z ruky, vo zveráku alebo na pracovnom stole. Žiadne nastavovanie. V rozširovacích nástrojoch integrovaný zverák pre bezpečnú podporu otáčavého momentu v oboch smeroch.
 
Pohon
Osvedčená pohonná jednotka s šesťhranným unášačom. Enormne silná. Dobre padnúca do ruky, ľahká, len 2 kg. Na použitiu všade, voľne z ruky, aj na položených rúrkach. Robustné prevody nevyžadujúci údržbu s bezpečnostnou klznou spojkou. Univerzálny motor, 620 W, s extra silným otočným momentom pri pravom a ľavom behu s ​​nízkymi otáčkami. Plynulé, elektronické riadenie otáčok. Otáčky sú plynule riadené premenným tlakom na bezpečnostný spínač v rozsahu od 0 do 550 ¹ / min (spínač, ktorým sa "pridáva plyn").
 
Rozširovacie nástroje
Pre každú veľkosť rúrky rýchlo vymeniteľný rozširovacie nástroj s rotujúcim rozširovacím tŕňom pre jednoduché rozširovanie nezaťažujúce materiál. Normové zodpovedajúci, extra dlhá objímka bez žíhania za niekoľko sekúnd. 

 

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In