ant.sk/rems
mimoriadna akcia rems

REMS Turbo K + ZADARMO pilový kotúč a podstavec

Od 1 259.00 € bez DPH

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo
Potrebujete poradiť? 02/60103721

REMS Turbo K + ZADARMO pilový kotúč a podstavec

Kompaktná, mobilná, univerzálne použiteľná kotúčová píla na kovy, na inštaláciu, dielne pracujúce s kovom a priemysel. Na stavbu aj do dielne.

Konštrukcia
Kompaktná, robustná, vhodná na použitie na stavbách. Malé rozmery. Praktická, ľahko prenosná, kompletná, váži len 22 kg. Automatické zariadenie na chladenie a mazanie. Ľahké rezanie vďaka výhodnému účinku páky. Rýchla výmena pílového kotúče. Presné rezanie na rozmer.
 
Univerzálny zverák
Robustný, ľahko ovládateľný univerzálny zverák so stabilným upínacím vretenom a dostatečne dimenzovanou upínacou pákou na ľahké, bezpečné zovretie materiálu. Sériovo s upínacím nástavcom na tenkostenné trubky. Rýchle nastavenie uhlu pokosu pomocou dobre čiteľnej stupnice a zvieravej páky. Jednoduchý, stabilný diaľkový doraz. 
 
Pohon
Robustné, v ihlových a guličkových ložiskách precízne uložené prevody, nevyžadujúce žiadnu údržbu. Osvedčený univerzálny motor, 1200 W. Silný ako medveď, rýchly ťah, napr. 2” oceľovú trubku len za 5 s. Ideálny počet otáčok 115 ¹/min pre rýchle a kľudné rezanie.
 
REMS pílové kotúče
Nemecká špičková kvalita. Výkonovým hodnotám REMS Turbo K na rezanie nerezových oceĺových trubiek prisposobený REMS pílový kotúč na kovy HSS 225×2×32, 120 zubov. Špeciálne jemne ozubený, kalený a brúsený. Pre ľahké a presné rezanie. Pre rezanie nerezových oceľových trubiek prispôsobený REMS pílový kotúč na kovy HSS 225×2×32, 220 zubov. Špeciálne jemne ozubený, kalený a brúsený. Pre ešte dlhšiu životnosť REMS pílový kotúč na kovy HSS-E (legovaný kobaltem) 225×2×32, 220 zubov. Špeciálne jemne ozubený, kalený a brúsený.
 
Mazacie a chladiace oleje
REMS Sanitol a REMS Spezial. Veľmi vysoké mazacie a chladiace účinky. Bezpodmienečne nutné pre čistý rez, dlhšiu životnosť pílových kotúčov a dlhšiu životnosť stroja.
 
Podpera materiálu REMS Herkules
Výškovo nastaviteľná podpera materiálu s guľovým ložiskovým vedením na otáčajúci sa a stabilný trubkový a tyčový materiál. Ľahký pohyb materiálu všetkými smermi pri otáčaní, ťahu a posune vďaka dvom nerezovým oceľovým guličkám, uloženým v plášti chrániacom proti korózii. Robustná konštrukcia, vhodná na stavbu. Pre transport a skladovanie možno rozložiť. Voliteľne tiež na pevne stojacej trubkovej trojnožke alebo s upínacou svorkou na montáž na pracovní stôl REMS Jumbo.

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha