ant.sk/rems
REMS akcia

REMS Turbo Cu-INOX Kotúčová píla pre rezanie bez výhonkov

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS Turbo Cu-INOX Kotúčová píla pre rezanie bez výhonkov

Kompaktná, prenosná kotúčová píla na trubky na kolmé a rýchle rezanie prakticky bez otrepov. Ideálny na nerezové oceľové trubky a medené trubky systému s lisovanými tvarovkami. Na stavbu aj do dielne.

Ideálny pre systémy s lisovanými tvarovkami
Odpovedá požiadavkam:
Suché rezanie, nedochádza preto k poškodeniu O-krúžku mazivom. Minimum otrepov vďaka paralelnému zveráku. Optimálna rezná rýchlosť zabraňuje deformácii prehriatim materiálu, z ktorého je trubka vyrobená. 
 
Konštrukcia
Kompaktná, robustná, vhodná na použitie na stavbách. Malé rozmery. Praktická, ľahko prenosná, váži len 17 kg. Ľahké rezanie vďaka výhodnému účinku páky. Rýchla výmena pílového kotúča. Presné rezanie na rozmer. Označenie úrovne pílového kotúče na ochrannom kryte pílového kotúča. Pripojenie k pohonu vonkajšieho-/vnútorného odhrotovača trubiek REMS REG 10–54 E.
 
Univerzálny paralelný zverák
Robustný, ľahko ovládateľný univerzálny paralelný zverák na rezanie takmer bez otrepov. Oba konce trubky zostávajú pri rezaní pevne zovreté. Jednoduché, pevné  s zovretie aj tenkostenných trubiek pomocou vertikálne naklonených spodných tažných čeľustí. Pre obidve strany zveráku len jedno stabilné upínacie vreteno s dostatečne dimenzovanou upínacou pákou pre rovnomerné, pevné zovretie materiálu, dosiahnutého minimálnou silou. 
 
Pohon
Robustné, v ihlových a guličkových ložiskách precízne uložené prevody, nevyžadujúce žiadnu údržbu. Osvedčený univerzálny motor, 500 W. So silným ťahom, napr. nerezovou oceľovou trubkou Ø 22 mm len za 4 s. Ideálny počet otáčok 60 ¹/min pre optimálnu reznú rýchlosť a kľudné rezanie.
 
REMS pílové kotúče
Nemecká špičková kvalita. Výkonovým hodnotám REMS Turbo Cu-INOX na rezanie nerezových oceĺových trubiek prisposobený REMS pílový kotúč na kovy HSS 225×2×32, 220 zubov. Špeciálne jemne ozubený, kalený a brúsený. Pre ľahké a presné rezanie. Dlhá životnosť. REMS pílový kotúč na kovy HSS-E (legovaný kobaltom) 225×2×32, 220 zubov, pre ešte dlhšiu životnosť. Špeciálne jemne ozubený, kalený a brúsený.
 
Vonkajší-/Vnútorný odhrotovač trubiek
Vonkajší-/vnútorný odhrotovač trubiek REMS REG 10–54 E na trubky Ø 10–54 mm, Ø ½– 2⅛”, pre elektrický pohon kotúčovou pílou na trubky REMS Turbo 
Cu-INOX.
 
Podpera materiálu REMS Herkules

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In