ant.sk/rems

REMS Akku-nano rezák na rúry

Elektrický rezač na nerezové, oceľové a medené rúry do 40 mm. Ideálne ako príslušenstvo k lisovačkám, ktoré vám zrýchli a uľahčí rezanie. Len teraz s príslušenstvom v hodnote 220 EUR ZADARMO. V praktickom kufri získate rezák na rúry REMS Akku-Nano, akumulátor, nabíjačku, odhrotovač, meter a 2x rezné koliesko Cu-INOX.

ant@ant.sk
02/60 10 37 21

REMS Tornado 2" T stacionárny závitorez - integrovaná vaňa

  • REMS Tornado 2" T stacionárny závitorez - integrovaná vaňa
Názov Kód Obrázok Cena bez DPH Cena s DPH Množstvo
REMS Tornado 2000 T R ½"-2" 340206 REMS Tornado 2000 T R  ½ 4580.00€ 5496.00€
Obsahuje: Závitorezný stroj s univerzálnym motorom (230 V, 50-60 Hz, 1700 W,); bezpečnostný nožný spínač; závitorezná hlava R ½"-2" s vnútorným odhrotovačom a rezákom; závitorezné nože R ½ - ¾" a 1-2"; trojnohý stojan; väčšia olejová vaňa a nádoba na triesky prispôsobená na stôl, podstavec alebo pojazdný podstavec; sada náradia;
REMS Tornado 2010 T R ½"-2" 340207 REMS Tornado 2010 T R  ½ 4660.00€ 5592.00€
Obsahuje: Závitorezný stroj s prepólovatelnm kondenzátorovým motorom (230 V, 50 Hz, 2100 W,); bezpečnostný nožný spínač; závitorezná hlava R ½"-2" s vnútorným odhrotovačom a rezákom; závitorezné nože R ½ - ¾" a 1-2"; trojnohý stojan; väčšia olejová vaňa a nádoba na triesky prispôsobená na stôl, podstavec alebo pojazdný podstavec; sada náradia;

REMS Tornado 2" T stacionárny závitorez - integrovaná vaňa

REMS Tornado
Prevedenie T s integrovanou, ešte väčšou vaňou na olej a nádobou na triesky, na pracovný stôl. Podstavec alebo pojazdný podvozok s miestom na odloženie materiálu, ako príslušenstvo, pre jednoduchý transport, optimálne pracovanie, výšku a stabilný postoj. Osvedčený vysokovýkonný závitorezný stroj na rezanie závitov, odrezávanie trubiek, odhrotovanie, zhotovovanie vsuviek, výrobe obvodových drážok valcovaním. Na inštaláciu, dielne pracujúcej s kovom, priemysel. Na stavenisko aj do dielní.

Princíp práce
Otáčajúci sa materiál – stojacie nástroje.

Konštrukcia
Robustná, na stavenisko vhodná konštrukcia. Výhodné rozmery, výhodná hmotnosť, napr. REMS Tornado 2000 váži ako komplet iba 50 kg. Veľký pracovní priestor a priestorná nádoba na triesky. Výškovo nastaviteľná podpera materiálu.

Pohon

Výnimočne silný a rýchly, napr. závit R 2” vyrobí len za 15 s. Prevodové ústrojenstvo, bežiace v uzavrenom olejovom kúpeli, nevyžaduje žiadnu údržbu.  
3 výkonné motory na výber:
– Univerzálny motor s vysokým ťahom, 1700 W, ochrana pred preťažením, otáčky vretena 53 ¹/min.
– Prepólovateľný kondenzátorový motor, 2100 W, ochrana pred preťažením, 2 otáčky vretena 52 a 26 1/min, aj pri plnom zaťažení. Veľmi tichý chod.
– Prepólovateľný trojfázový motor, 2000 W, ochrana pred preťažením, 2 otáčky vretena 52 a 26 1/min, aj pri plnom zatažení. Veľmi tichý chod.
Pre prácu je vhodný bezpečnostný spínač s núdzovým vypínačom, 2 stupňový, behom práce ho možno preto zaťažiť celou váhou tela.
 
Automatické upínacie sklíčidlo
2 automatické rychloupínacie sklíčidlá so samovystreďovacími upínacími čeľusťami, rýchle upínanie a odnímanie materiálu. Samozosilujúci, preto s maximálnou upínacou silou. Trubka sa nepretáča. 
 
Automatické chladenie a mazanie
Robustná, osvedčená pumpa na olej s vysokým čerpacím výkonom. Optimalizovaný, multilaterálny prívod oleja závitoreznou hlavou priamo do rezu zaručuje čistý závit a dlhšiu životnosť závitorezných čeľustí, prevodov a motoru.
 
Univerzálna automatická závitorezná hlava
Len jedna univerzálna automatická závitorezná hlava pre všetky druhy závitov, tiež pre dlhé závity, otvára sa automaticky, s automatikou dĺžkou závitu na kónické závity. Rýchle, jednoduché nastavovanie veľkosti závitu. Prehladná stupnica veľkostí závitov. Jednoduchá a rýchla výmena závitorezných čeľustí pomocou zaskakovacieho mechanizmu v držiaku závitorezných čeľustí.
 
Závitorezné čeľuste
Osvedčené, nezničiteľné kvalitné závitorezné čeľuste REMS s optimálnou geometriou britu zaručujú super ľahké narezávánie, jednoduché rezánie závitu a čistý závit. Závitorezné čeľuste sa vyrábajú z odolnej, zvlášt’ kalenej špeciálnej ocele, zaručujúcej extrémne dlhú životnosť.
 
Odrezávač trubiek
Samovystreďovací. Stabilné rameno z kovanej ocele. Ergonomický, široký úchyt pre silný prísuv vretena. Zvlášt’ kalené rezné kolečko z osvedčenej, veľmi odolnej REMS ocele určenej na závitorezné nože zaručuje dlhú životnosť.
 
Zariadenie na vnútorné odhrotovanie trubiek
Stabilné, jednoducho obsluhovateľné odhrotovávacie zariadenie s meniteľnou polohou odhrotovania. Špeciálne kalené a špeciálne vytvorené odhrotovacie ostrie zaručuje  jednoduché odhrotovanie a extrémne dlhú životnosť. 2-rezné pre optimálne odchod triesok, predovšetkým pri malých veľkostiach trubiek.
 
Závitorezné oleje
REMS Sanitol a REMS Spezial. Vyvinuté špeciálne na rezanie závitov. Vyznačuje sa veľmi vysokými mazacími a chladiacimi účinkami. Bezpodmienečne nutné na dosiahnutie čistého závitu a zaistenie dlhšej životnosti závitorezných čeľustí, nástrojov a strojov.
 
REMS 4” automatická závitorezná hlava
Pre trubkové závity 2½–4”.
 
Výroba vsuviek
Racionálne s automatickým vnútorným upínaním s REMS Nippelfix ½–2” (4”) s manuálnym vnútorným upínaním s REMS Nippelspanner ⅜–2”.
 
Podpery materiálu 
Výškovo prestaviteľné podpery materiálu REMS Herkules a REMS Herkules Y.
 
REMS výroba obvodových drážok
Robustné, kompaktné zariadenie na výrobu obvodových drážok s olejovým hydraulickým posunom na drážkovanie trubiek pre spojovacie systémy trubiek DN 25–200 (300), 1–8” (12”).

 

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Recenzia

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré