ant.sk/rems

REMS Tiger ANC Set

  • REMS Tiger ANC Set

Prospekt
Katalóg
Manuál
Diely
Predvedenie
Názov Kód Obrázok Cena bez DPH Cena s DPH Množstvo
REMS Tiger ANC Set 560020 REMS Tiger ANC Set 620.00€ 744.00€
Elektrická šavlové píla; šesťhranný kľúč; vodiaci držiak 2"; 2 ks špeciálnych pílových listov 2"/140-3,2; Kufor z oceľového plechu.

REMS Tiger ANC Set

Vysoko výkonné elektrické náradie, pohodlné do ruky, so silou prenášajúcim vodiacim držiakom pre ľahké, rýchle a pravouhlé rezanie kdekoľvek na mieste, bez zveráku. Tiež na univerzálne rezanie voľne z ruky. Váži len 3,0 kg. Ideálny na montáž, demontáž, opravy.

Silu prenášajúci vodiaci držiak
Pre montáž a demontáž. Jedinečný vodiaci držiak s 5-násobným účinkom prenosu sily na práce dovoľuje ľahké, rýchle, kolmé rezanie všade na mieste, bez zveráku. Ideálne ovládanie, jednoducho a rýchlo použiteľný, len jedna rukovät’ na upínánie a rezaniu. Žiadna voľne sa húpajúca reťaz a zdĺhavá manipulácia ako pri reťazovom zveráku. O 400 % väčšia rezná sila pre námahu šetriace, super rýchle rezanie pri montáži a demontáži, napr. 2” oceľovú trubku len za 8 s. Pre optimálny posuv píly s vodiacim držiakom je výhodná priama rukovät’ stroja.
 
Kolmé rezanie
Kolmý rez vďaka vodiacemu držiaku a REMS špeciálnemu pilovému listu. Predpoklad pre odborné opracovávanie trubiek pri ich inštalácii.
 
REMS špeciálny pilový list
Bezpodmienečne nutný pre kolmé rezanie a rýchlu demontáž oceľových trubiek so silou prevádzajúcim vodiacim držiakom. Extra silný, odolný v ohybe. Obojstranné uchytenie s extra širokou upínacou plochou pro presné uchytenie a vysokú stabilitu. Obyčajné pílové listy s jednostranným uchytením niesu určené na vysoký posuvový tlak pri rezaní s vodiacim držiakem, praskajú v mieste uchytenia. Hrubé, zvlnené ozubenie pre rýchly rez. Vysoká životnosť.
 
REMS univerzálny pílový list

Len 1 univerzálny pilový list pre všetky rezné práce miesto veľa rôznych pílových listov. Vysoko pružný, tiež pre rezánie pri stene. S obojstranným úchytom so zvlášt’ širokou upínacou plochou pre presné uchytenie a vysokú stabilitu. Premenlivá rozteč zubov (kombo-ozubenie) pre rýchly a kľudný rez. Vysoká životnosť.
 
Konštrukcia
Robustné, vhodné na použitie na stavbách. Super malá, pohodlný tvar. Superľahká, len 3,0 kg. Ergonomicky uzpôsobený predný držiak s ochranným plášťom bezpečne zabraňujúcim skĺznutiu, pre mäkké uchopenie (Softgrip), na rezný posuv plný sily. Ergonomická, praktická pištolová rukovät’. Pohyblivá operná podpora pre isté vedenie píly. Špeciálne silikonové tesnenie s vysokými klznými schopnosťami chráni prevody pred vodou a prachom. Univerzálny motor so silným ťahom a veľkou rezervou výkonu, 1050 W, prípadne 1400 W (REMS Tiger ANC SR). Bezpečnostný tlačítkový spínač. Pohonná jednotka voliteľná s pevne nastaveným, ideálnym počtom zdvihov, elektronicky riadeným počtom zdvihov (Vario Elektronika) nebo elektronickou reguláciou počtu zdvihov (Speed-Regulation). Ochrana proti preťaženiu (REMS Tiger ANC) chráni motor, prevody a pílový list. Pre reguláciu použitá tacho-elektronická regulácia otáčok (REMS Tiger ANC SR) udržuje predvolený počet zdvihov aj pod zaťažením konštantné a zahrňuje tachogenerátor, regulačnú elektroniku, obmedzovač rozbehového prúdu pre pozvolný rozbeh, sledovanie teploty budúceho vinutia motoru vďaky PTCodporu (Positive Temperature Coefficient) s ochranou zablokovánia prevodov a motoru.
 
Stabilná, obdĺžníková vodiaca tyč
Z masívnej špeciálnej ocele, v smere zaťaženia precízne uložená v ihlových ložiskách, behom celého rezného pohybu všestranne vedená, pre nepokřivený, rovný rez tiež pri tvrdom nasadení s mnohonásobne zvýšeným rezným tlakom, napr. pri použití silu prevádzajúceho vodiaceho držiaku. Pre extrémne dlhú životnosť.
 
Oscilačný pohon s ANC
Super stabilný, pred vodou a prachem chránený, bez údržby pracujúci oscilačný pohon k súčastnému vytvoreniu rezného a orbitálneho pohybu vodiacej tyče a pílového listu. V ihlových ložiskách všestranne uložený kľukový pohon (ANC) znižuje trenie, zahrievanie a opotrebenie. Pre dlhú životnosť, a pri vysokom zaťažení pri extrémnom  rezaní.
 
Agresívny orbitálny pohyb
Agresívny orbitálny pohyb díky vertikálnemu elipsoidnému pohybu pílového listu pre silný, rychlý posuv píly, skvelé vyhadzovanie triesok a vysokú životnosť pilových listov. V ihlových ložiskách uložený, pevne nastavený orbitálny pohyb, zaručuje dlhodobé rezanie plné sily aj pri extrémnom zaťažení, napr. pri rezaní oceľových trubiek. Prepínateľné mechanizmy s odpovedajúcou rozmanitosťou dielov a redukovanou stabilitou systému sú nevyhovujúce a nestačí veľkému posuvovému tlaku a vysoko zaťažujúcemu priebehu pohybu pri silnom rezaní oceľovej trubky, obzvlášť pokiaľ bude použitý silu prevádzajúci vodiaci držiak.
 
Univerzálna úponka pilového listu
Pre upnutie všetkých pilových listov – s jednostrannými alebo obojstrannými úchytmi – bez výmeny prípadne prestaveniu prítlačnej úponky pílového listu.
 
Ideálny počet zdvihov
Úmyslne pevne nastavený. Díky tomu nútene optimálna rezná rýchlosť na najväčšiu možnú ochranu motoru a prevodov a pre maximálnu životnosť pílových listov. Vďaka rozsiahlym zkúškam rezania oceľových trubiek bol zistený a stanovený optimálny počet zdvihov 2200 ¹/min, ktorý v spojení s agresívnym, pevne nastaveným orbitálnym pohybom, vodiacim držiakom a špeciálnym pílovým listom REMS dovoľuje optimálny výkon.

 

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Recenzia

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré