ant.sk/rems
REMS akcia

REMS Solar-Push K 60 plniace čerpadlo

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS Solar-Push K 60 plniace čerpadlo

Elektrická plniaca a preplachovacia jednotka k jednoduchému a rýchlemu plneniu, preplachovanie a odvzdušňovaniu uzavretých systémov. Ideálne pre solárne zariadenia, geotermálne zariadenia, podlahové a plošné stenové kúrenie.

Výhoda systému
Plnenie, preplachovanie a odvzdušňovanie v jednom pracovnom cykle. Ideálne pre solárne zariadenia, geotermálne zariadenie, podlahové a plošné stenové kúrenie. Vhodná aj pre plnenie nádob.
 
Konštrukcia
Vysokovýkonná elektrická plniaca a preplachovacia jednotka na stabilnom, pojazdnom podstavci z ocelových trubiek pre pevné stanovisko. 2 veľké, vzduchom plnené pneumatiky na ľahšiu prepravu na drsnom povrchu staveniska. Praktický držiak hadice. Nízka hmotnosť, len 19 kg. Stabilný plastový zásobník pre 30 l náplne, z UV-odolného PE, s ukazovateľom množstva, odpojiteľný, pre ľahké čistenie, s veľkým otvorom pre ľahké plnenie. Praktický šroubovací uzáver na rýchle otvorenie a uzavretie. Prípoj zpetného toku ¾” s ponornou trubkou zabraňuje speneniu plniaceho média pri vstupe do plastovej nádoby. Uzavierací kohút pre ľahké čistenie a jednoduchú výmenu plastového zásobníku pri použití odlišných plniacich médií. Proti vysokým teplotám odolná spojovacia hadica medzi plastovým zásobníkom a čerpadlom. Jemný filter v sacom vedení s veľkým prierezom, pre ľahké rozoznanie zostávajúceho vzduchu v obehu a tiež vylúčených nečistôt, napr. otrepov, zostatkov po pájkovaní a zváraní. 
 
REMS Solar-Push K 60
Samoodsávajúce lamelové čerpadlo na sucho so špeciálnymi lamelami, vhodné pre rôzne plniace média, napr. teplovodivé tekutiny, nemrznúce zmesi, vodu, vodnaté roztoky, emulzie. S overeným, silným kondenzátorovým motorem s tichým chodom, 860 W, spínačom zapnuté/vypnuté. Veľké plniace množstvo ≤ 36 l/min pre rýchle plnenie, účinnému proplachovávanie a odvzdušňovávanie uzavrených systémov a na plnenie nádob. Ventil na uvoľnenie tlaku pre ľahké zníženie tlaku v tlakovej hadici po ukončení práce, ako príslušenstvo. Pre dlouhodobé zaťaženie ≤ 60°C. 2 ks pružných tkaných EPDM hadíc ½” T60 (syntetický kaučuk) pre tlakové a zpetné vedenie, každá 3 m dlhá, so šroubovými prípojmi ¾”, odolné teplotám ≤ 60°C.
 
Obsiahle príslušenstvo
Uzatvárací ventil pre uzavrenie tlakového a zpetného vedenia , napr. pri preprave. Jemný filtr so sáčkom jemného filtru 70 μm, pozostávajúci zo šroubovacieho uzáveru s pripojením spetného vedenia pre spetné vedenie s prípojkou ¾”, adaptéru a sáčku jemného filtru 70 µm, alebo jemný filter s vložkou jemného filtru 50 μm, vymývateľný, s veľkou nádobou na zachytenie nečistôt, pre spätné vedení s prípojkou ¾”, na preplachovanie podlahových kúrení/stenových kúrení a na odstraňovanie nánosov kalov. Vratný ventil smeru prúdenia komplet s tkanou hadicou z EPDM ½” T100, na preplachovanie podlahových tkúrení/stenových kúrení a na efekívne odstraňovanie nánosov kalov prostredníctvom tlakových rázov (pulzov) pri zmene smeru prúdenia. Vratný ventil k alternatívnemu odsávaniu plniaceho média z ďalšieho zásobníku, napr. pri väčších plniacich množstvách.

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In