ant.sk/rems
REMS akcia

REMS Secco 80 na vysušovanie a odstraňovanie vlhkosti + Zadarmo merač vlhkosti

 • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
 • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
 • Záručný a pozáručný servis
 • Odborné poradenstvo

REMS Secco 80 na vysušovanie a odstraňovanie vlhkosti + Zadarmo merač vlhkosti

Výkonný, veľmi efektívne zariadenie na odstraňovanie vlhkosti vzduchu/ vysušovanie stavieb a sušenie miestností, napríklad po poškodeniach vodou z vodovodu, po záplavách, na odstraňovanie vlhkosti z pivničných priestorov s prítomnousťou plesní a podobne. Taktiež je vhodné na urýchlenie vysušenie betónu, muriva, omietky, poteru. Pre podnikateľské použitie v remesle a v priemysle.

Výkon pri odstraňovaní vlhkosti≤ 80 l /24 h
Množstvo vzduchu ≤ 850 m³/h

Konštrukcia
Kompaktná, ľahko ovládateľná konštrukcia v stabilnej skrini z práškom povlakovaného plechu. Hmotnosť 54 kg. Veľká plocha nasávania vzduchu s vyprateľným vzduchovým filtrom. Elektronický vlhkomer pre reguláciu požadovanie vlhkosti vzduchu. Automatické vypnutie pri dosiahnutí požadovaniej vlhkosti vzduchu, automatické opätovné zapnutie pri vzrastajúcej vlhkosti vzduchu. Bočný výstup vzduchu pre optimálnu cirkuláciu vzduchu. Vočne vyvedená hadica na odvádzanie kondenzátu do pristavenej nádoby, do odpadového potrubia alebo do vnútornej nádoby, do odpadového potrubia alebo do vnútornej nádoby na kondenzát o veľkosti 11,5 l (príslušenstvo. Vypínač pre uvedenie do prevádzky s vnútornou nádobou na kondenzát o veľkosti 11,5l a bez nej. Automatické vypnutie so signálom vypnutia pri použití vnútornej nádoby na kondenzát, pri dosiahnutí maximálneho stavu naplnenia kondenzátom. Počítač prevádzkových hodín a počítač odberu prúdu, napr. pre hlásenie likvidátorovi skody / zákazníkovi. Zásuvka zariadenia pre odnímateľné napájacie vedenie. Praktická priehradka na uloženie napájacieho vedenia počas prepravy. Stabilný, pojazdný podstavec z oceľových rúrok s veľkými kolesami pre ľahkú prepravu, tiež po schodoch. Bezproblémové zosúvanie a vyťahovanie stroja po zadnej strane podstavca z oceľových rúrok, napríklad z ložnej plochy vozidla  a na ňu.

Chladiaci agregát
Vysoký odvlhčovací výkon vďaka kvalitnému chladiacemu agregátu s vysoko účinným rotačným kompresorom a výkonným kondenzátorovým motorom 230 V, 1200 W, s automatickým systémom odmrazovania horúcim plynom, pre nepretržitú prevádzku. Veľmi tichý chod, vhodné aj pre obývané priestory. Vysúšací výkon ≤ 80 l / 24 h, množstvo vzduchu ≤ 850 m3/h. Kvalitné chladivo R-407C

Elektronická riadiaca jednotka

Osvetlený 3" displej s technológiou LED, 70 mm uhlopriečka obrazovky, s prehľadným zobrazením skutočnej a požadovanej vlhkosti vzduchu, prevádzkových hodín, prevádzkového stavu chladiaceho agregátu, funkcie odmrazovania, ochrannej funkcie kompresora a pripravenia vnútornej nádoby na kondenzát o veľkosti 11,5 l ba prevádzku. Tlačidlá pre nastavenie požadovanej vlhkosti vzduchu v krokoch po 1% medzi 30% a 90% a pre nastavenie nepretržitej prevádzky. Funkcia Memory ukladá nastavenia pre automatické pokračovanie precádzky po výpadku prúdu.

Sada výstupného vzduchu

Veľkorozmerná hadica výstupného vzduchu Ø 200 mm, 10 m dlhá, s upevňovacími kovovými okomi pre zavesenie na mieste, s pripojovacou prírubou, k rozdeľovaniu výstupného vzduchu v priestore, pre odvlhčenie dutých priestorov, napr. medzistropmi, a k dodatočnému odfukovaniu vlhkých plôch (príslušenstvo)

REMS Secco 80 Set 

 • Elektrický odvlhčovač vzduchu / stavebný sušič na použitie v podnikaní. 
 • Pre vysúšanie priestorov, pre odvlhčovanie pivníčných priestorov a i. a pre vysúšanie betónu, muriva, omietky, poterov. 
 • Chladiaci agregát s rotačným kompresorom s kondenzátorovým motorom 230 V, 50 Hz, 1200 W s automatickým systémom odmrazovania horúcim plynom, pre nepretržitú prevádzku. 
 • Veľmi  tichý chod. 
 • Vysúšací výkon ≤ 80 l / 24 h, 
 • Množstvo vzduchu ≤ 850m3 / h.
 • Elektronická riadiaca jednotka s osvetlením 3"displej a funkciou memory. 
 • Elektronický vlhkomer, 
 • Počítač prevádzkových hodín,
 • Počítač odberu prúdu,
 • Vzduchový filter. 
 • V pevnej skrini z oceľového plechu na pojazdnom podstavci z oceľových rúrok s veľkými kolesami. 
 • V kartóne

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In