ant.sk/rems
REMS akcia

REMS Python Hydraulická ohýbačka rúr

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo

REMS Python Hydraulická ohýbačka rúr

Robustná hydraulická ohýbačka rúrok k rozmerovo presnému ohýbaniu trubiek do 90 °. Pre dielňu, stavbu, opravy.

Oceľové rúry EN 10255 (DIN 2440) - Ø ⅜-2"
Vstvené rúry - Ø 32-75mm

Univerzálne použitie
Pre zámočnícke práce, v sanitárnej a kúrenárskej technike ako aj v strojárstve a stavbe zariadení. Znamenite vhodná na oceľové trubky DIN EN 10255 (DIN 2440) a na vrstvené rúrky systémov s lisovanými tvarovkami.
 
Výhoda systému
Len jeden pohon ohýbačky pre celý pracovný rozsah do Ø 2 ", Ø 63 mm. Preto jednoduché, nákladovo výhodné skladovanie. Žiadna možnosť zámeny.
 
Prednosť v úspore nákladov
Ohýbačka je vďaka úspore tvaroviek už po niekoľkých ohyboch amortizovaná. Žiadne náklady na tvarovky, skladovanie, obstarávanie. Úspora zváraných spojov, lisovaných spojov a pracovného času. Vyššia bezpečnosť vďaka menšiemu množstvu potrubných spojení.
 
Konštrukcia
Robustná, kompaktná ohýbačka rúrok s uzavretým, údržbu nevyžadujúcim hydraulickým systémom. 2 držiaky klzných valčekov pre vysokú pevnosť a presnosť pri ohýbaní. Výklopný vrchný držiak klzných valčekov pre jednoduché vloženie a vybratie rúrky, s označenými polohami pre nastrčenie klzných valčekov dpovedajúcich ohýbaným veľkostiam trubiek, s uhlovou stupnicou 0 až 90 °. Všade okamžite použiteľná. Žiadne nastavovanie. Jednoduchá, ľahká, rýchla práca, napr 90 ° ohyb Ø 63mm za len 60 s 3-nohý podstavec ako príslušenstvo.
 
Ohýbacie segmenty a klzné valčeky
Ohýbacie segmenty St na oceľové trubky, tvarovo a tlakovo stabilné, z vysoko pevnej tvárnej liatiny. Ohýbacie segmenty V na vrstvené rúrky, tvarovo a tlakovo stabilné, na krut pevného hliníkového kokilového odliatku. Označenie na každom segmente pre rozmerovo presné ohýbanie. Optimálne zladenie ohýbacích segmentov a klzných valčekov zaručuje materiálu vyhovujúce ohýbanie bez tvorby trhlín a vrások. Vysoko pevné klzné valčeky pre podporu posuvového tlaku s minimom trenie. Rýchla výmena ohýbacích segmentov a klzných valčekov vďaka jednoduchému nástrčnému systému.
 
Pohon
Hydraulická pohonná jednotka s hydraulickým valcom z vysoko kvalitnej valcovanej hydraulické rúrky. Ochrana proti preťaženiu hydraulického posuvu v najprednejšej polohe piestu pre bezpečnú prácu. Ergonomicky vytvorená posuvová páka pre silu šetriace vytvorenie tlaku s ručnou hydraulickou pumpou. Žiadne nebezpečenstvo privrznutia vďaka obmedzeniu konečnej polohy páky posunu, pre vysokú pracovnú bezpečnosť. 


alternativa ridgid

Celý sortiment ohýbačiek v našej ponuke. Pomôžeme vám s výberom najvhodnejšej ohýbačky pre efektívnu prácu.
Získajte ponuku šitú na mieru.

Kontaktujte nás na 02/60 10 37 21

ant s.r.o. - REMS stroje a náradie na opracovanie rúr

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
E-mail Facebook Instagram Linked In